0

@sensej kontrowersyjnie się wypowiem

Nie interesuje się każdym sportem, ale widzę, że tylko w żużlu ruskich wywalili z brania udziału w zawodach. Jako reprezentację spoko, ale indywidualnie już nie kojarzę innego sportu. Nie od lat wiadomo, że żużel to dość hermetyczne środowisko, którym rządzą panowie w garniturach, ustalając coraz to głupsze przepisy, zmiany, regulaminu, które potem sami mają problem odpowiednio interpretować. No i wiadomo nie od dziś, że Zmarzlik jest ulubieńcem tychże panów. Moim zdaniem decyzja o odsunięciu ruskich, to przemyślany ruch w celu ułatwienia Zmarzlikowi zdobycia tytułu

1

@MesQueUnClub96 a Everton już Cię wkurza, czy jeszcze nie?

0

@cules100pro a ja się zdziwię ;)

1

@Comentateiro ale pierdzielisz głupoty
Zadałem Ci proste pytanie, Panie wielce oświecony, na które oczywiście nie odpowiedziałeś, wiec nie będę dalej dyskutować. Nie odpisuj, szkoda Twojego czasu

0

@Rust_Cohle no ja pisałem o sobie :)
Ale wiem, że jest też tak jak Ty piszesz, pozostaje mi współczuciu, bo więź matka-dziecko to jedna z najwspanialszych więzi, jeśli się ją odpowiednio pielęgnuje
Ja miałem niegdyś sporo do zarzucenia rodzicom, nie ma ideałów, ale z czasem wiem, że w większości przypadków mieli rację. Może czasami też trochę przecinali, ale nigdy w złej wierze

1

@Comentateiro gdzie ja coś komuś narzucam?
Prędzej Ty narzucasz traktować zarodek jako coś prymitywnego

0

@Kurkmen z ciekawości, po ile tam u Ciebie truskawki? I jaki region Polski

2

@Kgorecki2500 jakie konsekwencje? Bo przeczytałem kilka artykułów, gdzie praktycznie słowo w słowo to samo.
"Nagana to najwyższa kara, jaka moze nałożyć komisja"

Kuźwa jak nagana w szkole? Wpis do zeszytu i elo?

3

@Cwaniak4 masakra ile człowiek przykrości sprawił rodzicom nie zdając sobie z tego sprawy. Dopiero po latach się dostrzega, że zawsze chcieli dla nas jak najlepiej.

0

@chosenone chyba jednak ceny
Niedaleko mnie jest Auchan, ogromny i jest zawsze masa ludzi, bo jest stosunkowo tanio

0

@Comentateiro może kiedyś się znajdziesz w takiej sytuacji, że Twoja partnerka będzie w ciąży, poroni przykładowo w 7 tygodniu i jestem ciekaw jak wtedy będziesz nazywał to, co straciła. Czy będzie to dla Ciebie dziecko, czy tylko zarodek, który do 12 roku życia, można usunąć od tak

0

@Emhyr no ale co zrobisz? Nie zmusisz do transferu. Dostali super kontrakty to doją klub.

1

@Deeespacito nie, byłem cały tydzień kiedyś i dzień w dzień padało
Tzn nie tak do końca, jak przyjechałem świeciło słońce, ale po godzinie zaszło, a wyszło w dniu, w którym wyjeżdżałem z rana :)

0

@Katalonbar kiedyś się tyle bramek nie strzelało, wiec pewnie te, które wymieniłeś są najlepsze w historii

3

@arasz1819 Wijnaldum

1

@Danny Gaucho jego problemem może też być to, że za dużo uwagi skupia na tej sile, która chce wykorzystać to maximum. Kiedyś się jego trener wypowiadał, że on to by chciał łapać i rzucać. Stąd pewnie mizerna technika

8

@IronSanHybrid niby tak, tylko w naszym przypadku, "zwykłych śmiertelników", to są kwoty rzędu kilki tysięcy na miesiąc różnicy maksymalnie, a nie milionów jak w Jego przypadku. W Realu też by swoje zarobił, nie ma co go usprawiedliwiać/tłumaczyć, wydymał białych i tyle

0

@Dosq dlatego wstawiłem ten post, bo prześmiewczych jest tu multum, a ten jest serio dość konkretny, z którego można wywnioskować co nieco :D

1

@batoon absolutnie nie gra o pietruszkę
to, że mają pewne utrzymanie i są bez szans na puchary, nie oznacza, że o nic nie grają
na boisku leży kilka milionów funtów za zajęcie poszczególnej pozycji
mogą ich wyprzedzić aż 3 zespoły, czyli mogą stracić około 6 mln funtów

1

@Janiama a ja idę na żużel, Sparta - Stal :D

1

My tu się śmiejemy z kibiców Realu, że mają ból dupy, ale takiej reakcji Benzemy to się chyba mało kto spodziewał :D

https://www.fangol.pl/view/337004/reakcja-benzemy-na-decyzje

jak widać, nie tylko kibiców boli
edit: ale chyba faktycznie można przypuszczać, że Mbappe poleciał w kulki, przypuszczam, że piłkarze między sobą rozmawiają, pewnie odbyli kilka rozmów i Benzema usłyszał z ust Kyliana, że przejdzie do Realu, inaczej tego instastories nie można chyba interpretować

0

@gumaz finał LM Pań, potem półfinał Majora w CS:go
A czemu ograniczasz się tylko do Panów? :)

4

Piłkarka Barcelony z połowy boiska niemalże, ale tylko w poprzeczkę, ajajaj, ależ szkoda

2

@Rust_Cohle i dla bezpieczeństwa konterke zagrać, że Mbappe zostanie w PSG, co myślisz?

1

@robsesh ja miałem, ale teraz tylko 1.6 został, bo laptop nie wyrabia na globalu ;)

2

@Striker no jak bez sensu, skoro sam twierdzisz, że zgrać 10 osób w tym samym czasie jest ciężko
Fajna inicjatywa

1

@Striker on nie chce meczu 5vs5, tylko 1vs1
@BarcaFC123 jakbyś w 1.6 robił to chetny

2

@Uukasz_93
Ogłoszono 14 emeryturę
Podrożała benzyna
Trzeba poskładać klocki, dodać dwa do dwóch

11

@Kidd ale by w Madrycie dupy pękały, jakby tak Bale do nas przyszedł za darmo i by w El Clasico walnął jakiegoś hattricka. Jak jedzie na repke, to swoje robi, on dalej jest pewnie wartością dodaną, tylko ma wywalone na Real.
A ten trzask, to by nawet w Bieszczadach słyszeli

Tak, wstałem

0

@sonek żeby wstać, trzeba leżeć, a człowiek już od 4:50 na nogach :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?