mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlaczego nie założycie jednego wątku i tam nie komentujecie? Dlaczego co chwilę ktoś spamuje i zakłada nowy temat? Halo? Coś się popsuło? Czy jak to jest?
0
@GeneralXavi oni mocni na tle słabej reszty :)
0
Nasza potężna ekstraklasa jest tak słaba, że nawet żadna drużyna nie zagra w eliminacjach do Ligi Europy. Tylko mistrz zacznie kwalifikacje do LM, a pozostałe 3 ekipy od razu Liga Konferencji Europy.
Tragedia, a i pewnie tam się nie dostaną do fazy grupowej
0
@Wojcio kto jak kto, ale akurat stoper to pozycja, na której grają piłkarze z bardzo dobrą technika zazwyczaj, z dobrze ułożona stopą, wiec mnie w ogóle nie dziwi to podanie. W serii jedenastek to zazwyczaj stoperzy strzelają, bo są mega pewni. Dodajmy do tego jeszcze długie piłki/przerzuty/crossy.
0
@Khajio no to w tym wypadku nie zadziałało :)
Byli praktycznie 2na2 i odpuszcza, nie zrobił nic żeby "stopowac rywali, by defensywni pomocnicy i drugi stoper mógł wrócić"
1
@Firestone a czy ja napisałem, że jest słaby?
Ale dość dużo takich komentarzy o tym jego unikaniu pojedynków
@Khajio pewnie tak, bo bez wątpienia jest bardzo dobry, ale z tym cofaniem się to notorycznie
3
Nie oglądam innych meczów niż Barcelony zazwyczaj, ale odpaliłem sobie Liverpool. Wielki Van Dijk! Pan nieprzedryblowany, już wiem czemu. Gość się cofa, unika pojedynku. To co zrobił przy bramce to parodia. Dwa razy zamiast atakować gościa z piłką, to się wycofywał i pozwolił Kaneowi najpierw przyjąć sobie dość trudna piłkę, a potem podciągnąć akcje i dograć. A potem w statystykach potężny obrońca nie do przejścia :D
0
@AmigoBlancos jakoś bez niego robili top4 w zeszłych sezonach, a teraz nagle top10? Bez przesady. Może on jest problemem?
0
@macio_944 coś Ci się chyba pomyliło, jak ja kogoś straszyłem ;)
Ja to akurat do sceptyków należę tej całej rozdmuchane pandemii
Napisałem tylko co się w Chinach dzieje
0
@Bobo25 no ale moze być tak jak pisze, bo w Chinach znowu świrują na punkcie covida
0
@Lukas90 absolutnie nie chodzi mi o mistrzostwo, ale taki puchar króla jak teraz Betis zdobył
Ogólnie jakieś trofeum, albo puchary dla jakiegoś średniaka z angielskiej albo włoskiej
@Recha_0684 ale miał najlepszego piłkarza w historii w swoim prime
5
@macio_944 ja to bym go zobaczył w jakimś średniaki, bez wielkiego budżetu, czy też by tak sobie świetnie poradził
1
@Pogba może i lepiej tak wybijać, niż jakby miał podzielić los Donnarumma i Mendyego :)
0
@Herato bez przesady, Benzema nie strzela na pustaka i z karnych tylko
Ma przeogromny wkład w grę, sam dużo kreuje
4
@kaamil1910 kolega nowy w internetach?
2
@Rust_Cohle Triv napisał że teraz tylko pyknac Real w finale
A Ty piszesz, "nie pykniecie"
0
@Rust_Cohle to w końcu pykna ich, czy nie? Bo już sam sobie przeczysz.
5
Wczoraj niezłe jaja:
- mecz Legionovia z Polonią Warszawa,
- jeden z piłkarzy Legionovii schodzi z kontuzją z boiska,
- spiker poinformował kibiców, że nie mają już zmian i będę kończyć mecz w 10 (jakieś 15-20 minut),
- po 11 minutach się zorientowali, że jednak mają zmianę, której dokonali,
- na boisko wszedł gość, który miał inny numer niż w protokole meczowym,
- był to rezerwowy bramkarz, który... Po chwili zalicza asystę na 1-1 :)
0
@Rust_Cohle raczej bym nie liczył na to, jedyne możliwe trofeum do zgarnięcia, wszyscy liczyli na dużo więcej, nie mogą sobie pozwolić na brak mistrzostwa
0
Co wskazuje na to, że Real wygra LM?
Do tej pory w półfinale LM drużynie, której udało się odwrócić losy dwumeczu, po przegraniu pierwszego spotkania, udało się sięgnąć po puchar. Real ma w swoim składzie Chorwata, a wiadomo, że od kilku dobrych lat, jakiś Chorwat wygrywa LM.
Co wskazuje na to, że Real nie wygra LM?
Przed 1/8, 1/4 i 1/2 większość pisała, że Real odpada, że są słabsi itp.
Teraz większość pisze, że Liverpool bez szans. Jak widać, eksperci się mylą, wiec proszę o więcej takich wpisów, stawiających Real jako faworyta.
Moje zdanie? Byłem przekonany, że City ich zrobi lekko. Przeliczyłem się, ale nadal jestem spokojny o Liverpool. Tam jest wszystko odpowiednio poukładane, każda pozycja dobrze obsadzona. Oby tylko bez kontuzji. Bo tutaj Real ma teraz ogromną przewagę, mogą grać rezerwami do końca sezonu, podczas gdy Liverpool do ostatniej kolejki będzie walczyć o mistrzostwo z City. Mimo wszystko postawiłbym jakieś 60-40 procentowo na Liverpool
3
@LukaszFan jesteśmy rozpieszczeni i krótkowzroczni. Przed sezonem, gdzie wylało się tyle szamba, odszedł Messi, klub w fatalnej sytuacji finansowej, nie jeden pewnie pomyślał o upadku Barcelony. Inny zastanawiał się, jak długo będzie trzeba czekać, aby odbudować to, co z tym klubem zrobił zarząd. Sam się do tej grupy zaliczam. Porównywać zacząłem nas do Milanu, United itp. A tu się okazuje, że być może wystarczy rok. Jeden duuuzo słabszy sezon, aby wstać z kolan. Ja i tak jestem zadowolony z tego co chłopaki pokazali. Złapali formę, walili po 4 bramki Realowi, Atletico, gdzie ostatnimi czasy to było nie do pomyślenia. Mam nadzieję, na solidne transfery, piekielnie ciężka pracę w okresie przygotowawczym i walka o wszystkie trofea w przyszłym sezonie. VeB!
0
Pycha kroczy przed upadkiem
Trochę za szybko te koszulki imo
0
@Bruttal była zasadzka, ale nie Arki, tylko Lechii
Wiadomo, musieli czekać na wsparcie :)
1
@patry295 @kazbychu poczytałem trochę i już wiem wszystko
Żadna ustawka ani zasadzka Arki, jak to napisał @Bruttal
"Kibice" Arki jechali do Warszawy na finał pp, "wspomóc" sympatyków Lecha. No a "kibice" Lechii gdzieś się tam na autostradzie na nich czaili, ale dość szybko uciekli, bo policja wpadła, pewnie ta, która eskortowała "kibiców" Arki
1
@Bruttal a jak nie chcesz tłumaczyć, to chociaż jakiś link do artykułu? Fp z FB jakiegoś klubu, żeby sobie o tym poczytać masz?
0
@FCB24 nie psycha, tylko się cieplej zrobi a wręcz gorąco i już motor inaczej pracuje. Chociaż może i psycha też, ale jak masz pod tyłkiem torpedę to i psycha mocna
0
@FCB24 no strims top i po lewej stronie masz wszystkie wydarzenia sportowe z dzisiaj
Klikasz, będą reklamy, zamykasz i będziesz miał, kilka źródeł
0
@FCB24 tam będziesz płacił, jak jest strims top ;)
0
@bartekvisca z tego co się orientuję to czarne miała w pierwszej części, a blond ma teraz w drugiej
Za chwilę premiera chyba tego filmu, albo już była, no to jest głośno teraz o tym
0
@Barcanajlepszyteam pewnie tak napisał, bo partnerka Araujo nie jest jakaś wybitnie piękna. Może nie wie, że nie wszyscy piłkarze lecą na Instagramie modelki, które wyglądają identycznie. Oni się pewnie znają kupe czasu, są ze sobą na pewno z miłości a nie dla kasy.