mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotr,1985 będę powtarzał, miał dobry wynik żeby to odgwizdać, przy 0-0 by nie gwizdnął. Tak uwazam
3
Ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, większość za Belgia to karny oczywisty. Zgoda. A teraz przypomnijcie sobie karnego z meczu Real Juventus, jak gość położył rękę na Kroosie. Dość podobne sytuacje, a jaki był płacz ;)
0
@daniel32778 no tak, ale z gatunku "miękkich"
Obrońca sie trochę podjaral, bo mieli super wynik i tak na tej fali entuzjazmu przesadził
1
@MesQueUnClub96 No zasłużony, ale w 90 minucie by tego nie gwizdnął, jestem przekonany
@avanes co następny? Napisałem, że karny nie słuszny?
3
Przy 0-0 w 90 minucie by tego nie gwizdnął, ale że miał dobry wynik sędzia, to spokojnie mógł odgwizdać.
1
@Janiama 0-0 może chociaż raz trafię
1
@paweldunajecfcb ja tam sikam na siedząco więc tak nie robię :)
3
Zapowiada się emocjonujący weekend z żużlem :)
Na początek najmniej ciekawe spotkanie Motoru Lublin z Falubazem Zielona Góra. Wyraźnym faworytem są gospodarze, którzy muszą wygrać, jeśli marzą o play offach. W tamtym roku, drużyny te spotkały się w ostatniej kolejce, a w ostatnim biegu Patryk Dudek "wyrzucił" Motor z walki o medale. Teraz to Motor może przyczynić się do spadku Falubazu. Początek meczu o 18 w Eleven Sport 1.
Jeśli emocji zabraknie w Lublinie, to raczej na pewno nie zabraknie ich w Częstochowie, gdzie miejscowy Włókniarz podejmie Stal Gorzów z ulubieńcem LaRambli Bartoszem Zmarzlikiem na czele :)
W pierwszym meczu dość niespodziewanie to Włókniarz wygrał na Jancarzu 44:46. W tym momencie 3 drużyny mają po 14 punktów, więc jeśli Włókniarz chce walczyć o medale, musi dzisiaj wygrać za 3 punkty (2 za zwycięstwo i 1 punkt bonusowy). Początek meczu 20:30 w Eleven Sport 1.
W niedzielę walka o utrzymanie i duże pieniądze (6 milionów złotych mają dostać drużyny w Ekstralidze w przyszłym sezonie) GKM Grudziądz podejmuje Apator Toruń, a więc derby! Torunianie raczej napewno mogą sobie już dopisać 1 punkt bonusowy, ponieważ u siebie wygrali aż różnicą 20 punktów. Grudziądz jeśli marzy o utrzymaniu musi wygrać, każdy inny wynik praktycznie oznacza spadek do 1 ligi. Początek o 16:30 w nSport+
Na koniec dnia hit hitów. Unia Leszno - Sparta Wrocław. Starcie gigantów i mega gwiazd w obu zespołach. Paradoksalnie mecz bez większego znaczenia dla ligowej tabeli, Sparta ma dość dużą przewagę nad grupą pościgową i niemalże pewne 5 punktów z następnymi rywalami. Unia nawet jeśli przegra, to ma za sobą dobry kalendarz, więc raczej bez problemów wjadą do PO. Początek o 19:15 w nSport+.
1
@mercurial2000 1 no to chyba wszyscy wiedzą, Bartomeu się postarał to widzimy efekty
2 Dziwne, że najlepszy zawodnik jest lepszy i zarabia więcej niż kilku innych?
No i jak by się go pozbyli, to jakby to powiedział Lipski
"Zarżnąłeś kurę, która znosiła złote jaja"
6
@Janiama dobrze, w takim razie otrzymujesz talon
6
@domin1515 komentarz z życzeniami dla Ramosa za 3...2...1...
24
@KrystianR puszek
Będziesz go brał na spacer i krzyczał, "szukaj puszek, szukaj puszek"
A Menelaosi będą w szoku, bo będą myśleć, że mają konkurenta do szukania puszek po piwie
2
@IronSanHybrid kurła, może to mój brat, on zawsze tak gada, gamoń jeden ;)
1
@IronSanHybrid wiem, że specjalnie, lubisz się przypier**** bez powodu ^^
2
@IronSanHybrid 44 spotkania rozegrane, przed nami 1/4
Niby głupia kreseczka (przecinek), a ile zmienia ;)
No ale myślałem, że Ty inteligentny to wychwycisz ;)
0
@ShinobiQWE no właśnie tego nie byłem pewien, więc ten znak zapytania,. Dzięki za rozwianie wątpliwości
1
Tak czytam sobie kolejne newsy po porażce Francji że Szwajcarią, jakieś kłótnie, ataki personalne i dochodzę do wniosku, że klątwa dotyczącą nie wyjścia z grupy mistrza świata na kolejnym mundialu staje się realna.
Piłkarsko Francja top. Dlatego zastanawiałem się, co by się musiało stać, żeby ekipa z takim zapleczem nie wyszła z grupy w Katarze. No i już mamy odpowiedź. Być może zmiana trenera, konflikty w drużynie, ogólnie zła atmosfera. No ciekaw jestem bardzo, czy podziela los Brazylii (?), Włoch, Hiszpanii i Niemiec :)
1
@arcziFCB więc kregle, bilard przy napojach alkoholowych jak najbardziej pasuje ;)
3
@arcziFCB paintball? Kręgle? Turniej bilardowy?
0
@Homeopata8989 nie wydaje mi się, żeby stracili wiele milionów
Chodzę do kina, teraz czy przed pandemią, ale bardzo rzadko jest chociaż połowa sali zapełniona, a co dopiero 75 czy 100%
2
@ksawizimens nigdzie nie idzie, zostaje i prowadzi nas po tryplet w nowym sezonie
2
@ElTomas gdzie Ty tam wślizg widzisz? Gość wybił piłkę, nie robił wślizgu. Miał pecha, ale czerwień ewidentna.
0
@Pawelec7 tylko, że ząbki do 23 czynne
0
@xSZYMONOx do 30 czerwca włącznie chyba kontrakt ma
20
To jutro w robocie połowa Ukraińców nawalona, a drugiej połowy to pewnie nie będzie :)
2
Kosowski już chyba zmęczony
"Ukraina jest naprawdę bliska sprawienia sensacji...nikt nie będzie zdziwiony jeśli Ukraina awansuje"
:)
2
Podczas takich meczów jak wczoraj, szkoda nawet mrugać okiem. No ale w końcu piwo się skończy i trzeba pójść do lodówki po nastepne. Chyba że...
https://fb.watch/6qrUIGvCuh/
❤️
1
@Chaoss ja się poszedłem kąpać przy 3-1, wracam, 3-2 (gdyby było 3-1 to bym pewnie poszedł spać) to zostałem te kilka minut obejrzeć, strzelili na 3:3
Poszedłem do sypialni, odpaliłem sobie na telefonie meczyk
W oczekiwaniu na karne i co? Standardowo, obudził mnie komentator po niestrzelonym karnym Mbappe :)
2
@michaleu mogę Ci polecić dobra maszynkę jak chcesz
Zobaczysz, spodoba Ci się
Pozdro od łysego :)
0
@SonBarcaGoku będzie na pewno, stawiam, że jeszcze z dwie bramki padna