1

@FCMichalo jeżeli dobrze policzyłem, to rozegranych było 30 meczów
Padło 71 goli, co daje średnia 2,36 na mecz
Zostało jeszcze 21 meczów, jeśli pomnożymy to przez średnia, to padnie prawie 50 goli jeszcze. Czyli w całym turnieju 120 bramek.
Realne? Myślę że tak

0

@KrystianR to było po tym jak naprawił jakiś błąd Puchacza
Nieźle się na niego zagotował ;)

27

@Qexi tak samo jak z chodzeniem do szkoły, myciem zębów itd.
To już rodzice decydują jak wychowują swoje dziecko

3

Górnik Łęczna w ekstraklasie!
W finałowym meczu barażowym pokonali ŁKS 1-0

I znów będzie można lecieć klasykiem: ale taka Łęczną z Termalica to bym obejrzał :)

0

@maroon a to musiałem akurat szkło przechylać

4

Nie mówię, że jakiś spisek przeciwko Polsce, ale trochę dziwne, że żadnej dobrej powtórki z tej sytuacji z Zielińskim (potencjalny karny) i tych linii że spalonym też jeszcze nie było

0

Co powiedział Laskowski?

0

@Janiama 0-0 aż trafię ;)

1

@Janiama 0-0 konsekwentnie

1

@Janiama jak stawiałem 0-0 cały czas, tak teraz nie mogłem bo byłem offline

3

@fart uważasz, że naszym chłopakom brakuje luzu?

0

@Janiama wiem że już grają, ale może zaliczysz jak trafię
Konsekwentnie 0-0

1

@Janiama jest nadzieja że moje 0-0 wejdzie hahaha ;)

1

@Janiama 0-0
Znakiiiiiii

0

@Kamiloza91 się zdziwicie, jak bramkę strzeli ;)

0

@derlysy1979 ale 3 kolejka są mecze w tych samych grupach o tej samej godzinie, nie ma już meczów o 15

2

@Tomek54321 może biorą pod uwagę pogodę?
Grać w Hiszpanii o 15 czy nawet 18 może być ciężko.

0

@LionelM95 masz 3 mecze dziennie? Masz. A w grupie są 4 drużyny? Są. Więc musi być jakiś mecz z innej grupy jeszcze. Od początku ME tak jest.

0

@eosz za szkole policealna masz 6 lat
Teraz 4 lata pracy ale na umowę o pracę chyba musi być
Jeśli przepracowałeś 4 lata na takiej umowie to Ci się należy (chyba)

1

@Songo91 a skąd mamy to wiedzieć, przecież niektóre drużyny, które są aktualnie na 3 miejscu rozegrały tylko jedno spotkanie

0

4

Ta, a wróci do Barcelony i znów będzie miał problemy żeby piłkę przyjąć. Fascynujące zjawisko, że połowa piłkarzy w Barcelonie nie daje nawet 50% tego co w poprzednich klubach lub reprezentacji

17

@LeoMessi1994 to jak w tym żarcie
Gość wyrwał łaskę gdzieś na dyskotece i poszli do niego na małe fiku miku.
Wszystko ładnie, elegancko, laska zadowolona bo miała orgazm i po wszystkim mówi:
- było bosko, chce jeszcze raz
Na co facet odpowiada:
- ok, ale muszę się przespać 20 minut, a Ty w tym czasie musisz mnie trzymać dwoma rękoma za penisa
- ok
Po 20 minutach wstał, przeszli do rzeczy i znów to samo:
- było bosko, chce jeszcze raz!
- ok, ale 20 minut drzemki, a Ty trzymaj mnie dwoma rękami tak jak wtedy
Po dwudziestu minutach się obudził i 3 raz zajebisty sex
Po wszystkim laska zadowolona mówi:
-Jestes niesamowity, ale już wystarczy. Powiedz mi tylko dlaczego jak spałeś, miałam Cię trzymać dwoma rękami za penisa?
-No wiesz, nie znamy się, bałem się, że mi telewizor wyniesiesz

1

@Nerazzurro 3,28726629

1

@Dominik1511 sam sobie wytłumaczyłeś i nadal nie rozumiesz :)
To była ironia, on tak wcale nie uważa, ale "eksperci" tak piszą

1

@Dominik1511 nie zrozumiałeś

0

@AntekGriezmann a w jakim celu?

1

@Janiama 0-0
ZnakiBoSpacjaNieDziala

0

@michal26 ja nie oglądam każdego meczu, ale w tych, które oglądałem to Kubiak prezentował się dosyć średnio. Z resztą on nigdy nie jest jakimś mega kotem, ale to kapitan z krwi i kości, więc nie ma szans żeby go nie zabrał na IO.

Tak z ciekawości, jest ktoś lepszy od niego co nie pojedzie?

1

@DonMatteo901 i widać było, że Francuzi się oszczędzali, bardzo szybko zaczęli grać na czas. Dziwi trochę, że Deschamps zrobił tylko dwie zmiany i to w samej końcówce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?