3

@F3DO Eric ostatnie kilka spotkań faktycznie zagrał dobrze, jednak ja nadal uważam, że dużej jakości ten zawodnik nie daje, a dzisiaj będzie to miało swoje potwierdzenie. On jest taki nijaki trochę. Nie ten poziom.

Mam nadzieję, że źle się zestarzeję i Eric mi zamknie mordę ;D

21

@KamQiX tak. Dodatkowo w ostatniej kolejce gramy z Bilbao, o 3 miejsce w lidze.

0

@ArterkHD a za co, aż 3000 zł mandatu? Bo w google twierdzi, że za takie wykroczenie jest 500 i 12 pkt.

0

@komin32 nie, wyrzucenie gracza z boiska to nie gol, ale również spora strata
Jakiś dziwnie cicho tu o golu Messiego ze spalonego z Milanem na 2-0

Przestańcie żyć przeszłością i wszędzie się dopatrywać tylko błędów innych. Błędy były, są i będą, w dwie strony.

0

@komin32 dlaczego tak wielu użytkowników każda porażkę tłumaczy walkami sędziowskimi? A symulka Busiego z tamtego dwumeczu?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeroTFP1 ewentualnie dzisiaj Wesele, a w sierpniu poprawiny

9

@Eto'o9 R10 ale to już jest jakaś obsesja z tymi sędziami. Polecam wrzucić na luz.

2

@BulaKG kiedyś tak robiłem, ale teraz jakoś mi się nie chce nad czym ubolewam, bo bardzo często sobie te lepsze ubrania czymś poplamie itp.
Ewentualnie ściągam koszulkę i chodzę w samych spodenkach/spodniach

0

@maroon no dlatego to napisałem :D

2

Harry Kane :D

W sytuacji bana za kartki w Niemczech, zawodnik nie może pojawić się na boisku na pół godziny przed i na pół godziny po meczu.

DFL zrobiło jednak wyjątek dla Harry'ego Kane'a, żeby ten mógł świętować pierwsze mistrzostwo...


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wczoraj w okolicach 72 minuty Valladolid przeprowadziło groźna akcje, która zakończyła się dobrą interwencją naszego bramkarza, skończyło się na rzucie różnym. Problem w tym, że był tam ewidentny spalony, a sędzia puścił grę. Co w przypadku, gdy po rzucie różnym pada gol?
Jesteśmy wkręceni prawda? Bo var nie może tego cofnąć?

0

@Criss18Barca są półfinały, ale od miejsc 2-10 i tylko zwycięzcy awansują do finału. Nie wiem w sumie czy to się nazywa polfinal, chyba bardziej baraże.

0

@Criss18Barca niby przepis jest przepis, ale mam wrażenie, że jak tylko mogą, chcą mu utrudnić to kolejne mistrzostwo :D
Ogólnie ja tam do tych numerów większej wagi nie przywiązuje, on i tak jest najlepszy, z każdego numeru może innych rozstawiać

1

@Domin7777 sędzia kontuzjowany

0

@michal26
Top5 na koniec sezonu
1. Zmarzlik
2. Lindgren
3. Michelsen
4. Lambert
5. Kurtz

1

@Axoon start o 19, a oglądać można tylko na playerze. Ale od czego jest strumyk ;)
Polskie rundy, są dostępne na TTV.

0

@michal26 dzisiejsze zawody
Ale końcowy triumf też możemy jak macie ochotę

1

Małe typowano przed GP?
Proponuję top4
Z mojej strony
1. Zmarzlik
2. Kubera
3. Lindgren
4. Doyle
@michal26 @Criss18Barca @FCB24

0

@Transu96 widać, że nie masz pojęcia jak to funkcjonuje
A wystarczyłoby chociaż trochę pomyśleć
Mała miejscowość, policjanci jadą na miejsce zdarzenia, później opowiadają o tym w domu i się roznosi
Poza tym, w kilkutysięcznej miejscowości takim wydarzeniem żyją wszyscy, w takiej Warszawie, dzień jak co dzień
Ale piwniczak transu wie lepiej ;D

0

@Transu96 w mniejszych miejscowościach takie informacje szybko się rozchodzą. Ty w swojej piwnicy się o tym nie dowiesz ;D

0

W meczu Barcelona-Inter, MVP spotkania zostaje Thuram, którego później nie ma w jedenastce kolejki :D

0

@Criss18Barca Lublin 58-32 Rybnik
Toruń 52-38 Częstochowa
Grudziądz 50-40 Wrocław
Gorzów 48-42 Zielona Góra

Z tymi numerami to Gorzów poleciał ładnie :D

1

@Luciano99 będzie podsumowanie chorągiewek dzisiaj?

3

@Azazel_Pazuzu ale przy golach bez szans

3

Ostatnio kolega był na weselu, takiej historii jeszcze nie słyszałem.
Zamiast sto lat, młodzi zażyczyli i puścili hymn Realu, dali gościom tekst i mieli śpiewać :D
Na torcie, leciał hymn ligi mistrzów.
Co myślicie? Dla mnie cringe

0

@michal26 Artiom powiedział, że tor jest inny, niż rok temu, przyznał to również Darek Śledź. Przy czym na tym torze trenowali, jeździli sparingi i zlali Falubaz, więc nie trafiają do mnie te tłumaczenia.
Z resztą, po każdym przegranym meczu każdy gada to samo, nie mogłem znaleźć ustawień, tor był inny itd. itp.
Druga sprawa, jechali z najlepszymi żużlowcami świata, więc siłą rzeczy, nie każdego i nie zawsze się da wyprzedzić.
Kurtz to był z kolei z innej planety, a on też startów nie miał, zazwyczaj wyrywał punkty na dystansie.

0

@michal26 ale nie wybieraj sobie meczów pod tezę.
Z Lublinem w tamtym sezonie: 14+1, 5+1, 1, 0
Sezon wcześniej 1, 5+1, 3, 2
Dwa sezony wcześniej: 4+1, 2+1
Dziękuję, więcej nie mam zamiaru dyskutować, bo nie widzę sensu.

Laguta i problemy ze sprzętem, ten sam Laguta, który odpuszczał sparingi po 2 biegach wygranych, który przed sezonem mówi że ma coś, co będzie jego przewagą nad innymi. Ma też moim zdaniem najlepszego mechanika z całej stawki.
Może znowu wyszło kombinatorstwo Sparty i Rusko, żeby zmylić rywala torem? Nie wiem.
Ale już byłem na takim meczu z Lesznem w rundzie zasadniczej, gdzie się podłożyli, bo tydzień później był finał

Proponuję zacząć szukać wymówek na najbliższy mecz, niż przyznać, że są bez formy albo słabsi, bo w Grudziądzu też przegramy.

0

@michal26 stary, bez przesady, wczoraj seniorzy Rybnika przyjeżdżali pół okrążenia za rywalem, jeżeli przez cały mecz nie jesteś w stanie znaleźć chociaż na jeden bieg czegoś, tzn. że nie tylko o sprzęt chodzi.
Co do Sparty, Bewley od początku sezonu jeździ średnio, w Anglii czy innych turniejach, Kowalski z Lublinem zawsze jeździ słabo, głową nie dojeżdża. Janowski pikuje w dół od 2-3 lat. Dziwi mnie tylko, brak trójki Laguty. Tu nie chodzi o sprzęt, problem jest w samych zawodnikach, może Bewley nie przyłożył się do przygotowań, Janowski to myśli o czymś innym, z Kowalskiego jeszcze będzie pociecha, ale w tych najważniejszych meczach (nie licząc Torunia 2 lata temu bodajże) to nie dowozi.

Jakoś z Falubazem wszystkim jechał sprzęt, nagle z Motorem nie? Po prostu na tle mocnego rywala wyszły braki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?