2

@Lucyffffer1922 no, a my potrzebujemy szybkich zawodników, więc sam rozumiesz

7

@Foton najlepsze jest to, że oni obiecują gruszki na wierzbie, a tak naprawdę prezydent wielkie g może :D

0

@kinderch rzadko kiedy się wypowiadam w tym tonie, ale dzisiaj zaryzykowałem, zobaczymy czy jutro nie będę tutaj wytykany :D

0

@VegetaPolska no i tak samo dzisiaj się skończy to głupie gadanie o mistycznym Bernabeu i potężnym mentalu Realu :)

0

@VegetaPolska oglądasz mecze swojej drużyny? Widzisz co oni grają? Widzisz tam jakiś pomysł na grę? Kiedy oni ostatnio wygrali z kimś różnica 3 goli? W tamtym roku? Kiedy Arsenal stracił 3 gole? Rok temu?
Oczywiście, że wszystko jest możliwe, ale to już nie ten Real.

2

@kinderch ale żyjmy teraźniejszością, Real jest beznadziejny, nic tego nie zmieni.

9

@VegetaPolska Arsenal dzisiaj na miękko to bierze, nawet się nie łudź

5

@barteq a tak przegramy ligę. Wszystko z głową i umiarem.

0

@bartekvisca w tym sezonie pierwszy raz. Z tym, że to już też jakoś w podświadomości może być. Graliśmy z nimi tydzień temu, nie zrobili sztycha nawet, łatwa wygrana, co może pójść nie tak? Mamy przed sobą jeszcze ważne mecze w tym sezonie, trzeba się oszczędzać, no i wychodzi co wychodzi. A na drugim biegunie piłkarze BVB, za którymi kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Nie mają nic do stracenia, jeszcze tracimy szybko bramkę. No tak to wygląda niestety.
Tak sobie to tłumacze tylko :)

0

@Ptasior ja właśnie wczoraj sobie o tym myślałem, doszedłem do tego samego wniosku, że fajnie, że pierwszy mecz tak wysoko wygrany, jest spokój, ale z drugiej strony, gdybyśmy wygrali 2-1 w pierwszym meczu, to wczoraj zagralibyśmy tak, jak nas do tego przyzwyczaili, a nie na chodzonego. Nie wiem co lepsze :D

5

Zazwyczaj tego nie robię, ale wczoraj obejrzałem mecz od deski do deski i chciałbym się podzielić z Wami swoimi przemyśleniami. Przede wszystkim ten mecz pokazał, jak ważna w sporcie jest głowa, nastawienie do meczu. Możesz mieć formę życia, ale jeśli wyjdziesz że złym nastawieniem, to już przegrałeś. Drugi najważniejszy wniosek, jeżeli ktokolwiek w Barcelonie zasługuje na ZP, to jest to tylko Pedri. Żadne Yamale, Lewusy czy Raphinie. Wczoraj bez Pedriego wyglądaliśmy jak dzjeci we mgle, a nasze trio w ataku, to myśli chyba tylko o indywidualnych statystykach.
Co do poszczególnych piłkarzy:
Szczęsny: co miał obronić, to obronił, przy golach bez szans, ale ten rzut karny, kolejny już sprokurowany przez niego, daje do myślenia. Ta sytuacja chyba aż taka groźna nie była. Szkoda końca serii, ale nie to jest najważniejsze.
Kounde: widać chyba lekkie zmęczenie, taki mecz, który co jakiś czas mu się trafia, brak koncentracji, kilka razy spóźniony.
Araujo: nie chce się pastwić bo już tu wczoraj dużo o nim było, ale mnie zadziwia, jak na tym poziomie, grając w takim klubie, można mieć tak słabe wprowadzenie piłki. Każde dłuższe podanie to jest strata. Powiedzieć, że podanie było niecelne, to nie powiedzieć nic. On zagrywa źle o kilka, kilkanaście metrów, dramat.
Gerard Martin: pewnego poziomu nie przeskoczy, jestem i tak pod wrażeniem jego pewności siebie, Flick wyciągnął chyba z niego maxa, a gra, no bo nie ma kogo innego.
Gavi: uważam, że to on nas utrzymał w tym meczu swoją walką, co chwila.na wślizgu, walczył z dużo większymi piłkarzami Borussi w imponującym stylu. Jako jedyny praktycznie wyszedł grać o półfinał LM, a nie dogranie dwumeczu, żeby się nie zmęczyć. Widać było, że też nie bardzo chciał ciągnąć grę do przodu, bo po przejęciu często zwalniał i uspokajał, ale jak dla mnie występ na plus.
Frankie: mieszane odczucia, znów kilka głupich i groźnych strat, ale wydaje mi się, że w kilku takich sytuacjach był faulowany, a sędzia nie gwizdał.
Fajnie, że po mimo tych strat, dalej jest pewny siebie, a nie głową w dół i granie na alibi. Jednak chyba bez Pedriego chciał za dużo dać drużynie.
Fermin: nie kojarzę innego zawodnika, który ma taką łatwość do znajdywania się w sytuacjach bramkowych i tak koncertowo je marnuje. Grzegorz Rasiak to przy nim etatowy snajper.
Yamal: dużo, bardzo dużo niedokładności, niechlujstwa, mecz do zapomnienia.
Raphinia: no ten gagatek to już nie wiem gdzie jest myślami, kilka prostych błędów technicznych w dobrych sytuacjach, słabo ostatnio wygląda Brazol. Na plus kilka interwencji w obronie, tego mu odmówić nie można, daje od siebie fizycznie sporo.
Lewy: o dziwo, bardzo dobrze wyglądał z piłką przy nodze, nie miał problemów z przyjęciem, zastawieniem się, nawet w asyście kilku rywali. Najlepszy z ataku, ale sytuacji nie miał.

Długie wyszło, więc większość pewnie nawet nie przeczyta, ale byłbym wdzięczny, gdyby ktoś się odniósł, jak to widzi że swojej perspektywy.
Nie chciałem się bardziej rozpisywać i tak ;D

1

@Kinginiesta jeszcze Gavi nas trzymał swoją walka przy życiu w tej pierwszej połowie zwłaszcza

2

@Pawlak1992 żeby sobie z nim Ferran nie zatańczył

2

@Kessie który na zakładzie szczęśliwcem?

1

@wojopancer wiem, że wymieniacie psycholi, ale jednak ze sporymi umiejętnościami, więc nie wiem czy miejsce dla takiego psychola, to nie będzie wyróżnienie, ale ode mnie nominacja: Jacek Góralski .
A z takich większych gwiazd, to Roy Kean, Gattuso, może gdzieś tu się zmieszczą
Na ataku Balotelli?

1

@Torto na każdej płaszczyźnie życia jest widoczna taka zmiana. Panuje olbrzymią znieczulica, ludzie są niechętni do pomocy, do nawiązywania kontaktów, każdy myśli tylko o sobie. O kulturze i wychowaniu to szkoda wspominać, bo nawet we wspomnianej przez Ciebie"klasie politycznej" jest dramat. Masakra co się z tym.swiatem i ludźmi dzieje.

0

@Criss18Barca nie skreślam jeszcze Gorzowa, ale gdybym mógł cofnąć czas, to bym na 4 miejscu postawił na Grudziądz teraz i ich historyczny awans do PO.
@michal26 no w tym 4 biegu to skandal jakich mało, ale fakty są takie, że Kurtz chyba dzisiaj nie wytrzymał presji, a Bewley od początku sezonu (Anglia) jeździ w kratkę. Teraz sparing z Falubazem pewnie, potem wielki test z Motorem, a następnie wyjazd do Grudziądza, tam też obstawiam porażkę.
Stal u siebie będzie groźna, bo ten tor jest specyficzny, a Lebedevs na domowych torach dobrze wygląda. Z kolei Toruń na wyjazdach od dłuższego czasu jest beznadziejny, zobaczymy czy coś się zmieni w tym roku

0

@michal26 ale mówisz oczywiste rzeczy. Ja ostatnio pisałem, że Gorzów zajmie 4 miejsce, bo mają mocno seniorkę, plus Paluch. No i dzisiaj się to nie potwierdziło, ale to był pierwszy mecz, u siebie będą mocni. To raz. Dwa. Parę sezonów temu Gorzów jako jedyna drużyna w lidze przegrała z Rybnikiem, a potem zdobyli srebro ;)
Może z tym 4 miejscem mnie poniosło trochę, zobaczymy :)

0

@michal26 narazie niespodzianki w tym żużlu. Motor rozgromił Falubaz, GKM pierwszy raz w historii wygrał w Częstochowie, Poznań remisuje z Rzeszowem :D
Najważniejsze, że dzieje się też coś na torze, są mijanki, da się to oglądać, a nie jazda gęsiego

0

@michal26 no Doyle z tym KSM 6.20 to był must have. Tym bardziej, że on praktycznie co mecz będzie jechał 6 razy. Taki Woryna pewnie też, ale KSM ponad 7, a wynikowi tak średnio. W sensie zawsze się kreci koło dwucyfrowki, ale jednak w 6 startach 10 punktów, to nie jest nic wybitnego.

Co do Zmarzlika, pamiętaj, że Motor często odpuszcza w nominowanych, dając pojechać juniorom, to tracisz często gęsto jeden start

1

@michal26 https://ibb.co/C5mp7GQd
Skład mam słaby, bo zmienili zasady. Wcześniej można było od razu sprzedawać zawodników, a teraz nie.Mam Madsena i Zmarzlika na rezerwie, identyczna sytuacja jak u Ciebie, sprzedać, kupić KSM i wtedy będę myślał kogo kupić:)
Edit: znaczy słaby, Woryna i Tarasienko do zmiany, a reszta powinna być ok

0

@michal26 skład ciekawy, juniorka słabsza, ale to kosztem naprawdę mocnej seniorki
No ja stawiałem.na Motor, ale tak delikatnie, bo miał kłopoty Cierniak i Przyjemski przed sezonem, a oni dzisiaj 3,3 i 2*,2* :D

0

@michal26 pogadamy za jakiś czas :)
Pochwal się składem z menagera

0

@michal26 no i wystarczy, że pojadą juniorzy, wcześniej był cienki Miskowiak. A seniorkę mają mocną. Paluch nie musi pokonywać Laguty czy Fricka, ma swoich rówieśników pokonywać. Poza tym, to mój luźny typ, spokojnie :)

0

@Criss18Barca
Falubaz 42-48 Motor
Włókniarz 48-42 GKM
Rybnik 42-48 Stal
Apator 48-42 Sparta

Sezon:
1. Wrocław
2. Toruń
3. Lublin
4. Gorzów

Spada Rybnik, a Częstochowa w barażach pojedzie
@michal26 nie mają u24, więc będzie jeździł 5 razy Paluch

4

@Cvzx ale to się robi już żenujące
Jakby tylko on był na boisku. Płaczący Alba w przerwie przy wyniku 1-0 to spoko. Akurat MATS nie przypominam sobie, żeby w blamazach popełniał babole, może nie dawał nic specjalnego od siebie, ale taka jazda po nim, jest zwyczajnie słaba.

4

@NeroTFP1 tego się obawiam trochę, mając dwójkę małych dzieci, że w przyszłości będą miały podobne problemy, tylko ja to jestem nerwus, jak sobie tylko pomyśle, że ktoś im coś robi, to mnie trzepie i mam naprawdę grube myśli w głowie.

Zdaje sobie też sprawę z tego, że każdy w życiu miał jakieś nieprzyjemne sytuacje, doświadczył tego prześladowania fizycznego czy psychicznego w mniejszym lub większym stopniu, ale jednak doprowadzić do śmierci kogoś, to już musi być gruba sprawa. Nie popuścił bym gnojom.

0

@NeroTFP1 będąc rodzicem Nadii, co robisz w takiej sytuacji?

4

@wojopancer prześlesz explosion przez podczerwień?

0

@BorzyKrzys tylko ten zasrany wiatr...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?