mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca_Big_Moment moim zdaniem, fakt, że Kovac zna Flicka nic nie znaczy, bo mając Pedriego czy Yamala w gazie, nie są w stanie wyłączyć wszystkich naszych atutów. Nie jesteśmy uzależnieni tylko od jednego zawodnika, w ofensywie mamy spory wachlarz możliwości. Liczę dzisiaj na takie 3-0, albo 4-1.
0
Ale, że Arsenal z Kiwiorem nawet gola nie stracił, to jestem w szoku. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że był bardzo elektryczny i dwa razy podał idealnie na kontrę dla Realu.
1
@Bogan z PSG w formie też będzie bardzo ciężko.
Stawiam, że gdybyśmy grali z Interem czy PSG, to szanse są 50/50
Z tym, że w meczu z francuską ekipa, byłby to piękny, ofensywny mecz, a z Interem obrona Częstochowy
23
Jedyna kontrowersja dzisiaj, dlaczego Bellingham nie dostał żółtej kartki?
1
@budel17 oglądam, fajnie grają chłopaki. Przede wszystkim skillowo wyglądają bardzo dobrze, chociaż snajper czasem pudłuje proste, ważne strzaky
5
@Safrani dołączam się do życzeń:)
1
@FCB_dimiC niczym się to nie różni od
Drużyna x, pewnie rozłoży przed Realem nogi, a z nami zagrają jak o życie
Za x, wstaw dowolną drużynę
51
@gumaz Klaudia jest odklejona od rzeczywistości. Nie bądź jak Klaudia.
1
@Culer9002 wygranej różnica 3 bramek
Takie 3-0, 4-1
1
Będąc nawet najbardziej bezstronną, obiektywna osoba na świecie, no to kuźwa nie da się tego klubu lubić, za te wszystkie krzywe akcje. Tu nawet jest problem, żeby ich szanować jakkolwiek.
0
@Krzysztof1987 może i tak, ale weź pod uwagę, że to wszystko jest rozłożone w czasie
To nie tak, że przychodzisz w poniedziałek, robisz testy sprawnościowe, test wiedzy ogólnej(TWO)
We wtorek psychologiczne i rozmowa z psychologiem
W środę wyniki
Ja w 2012 się starałem, złożyłem papiery w na początku lipca, pierwsze testy w październiku (sprawnościowe i TWO), następnie, psychologiczne, w maju
Sam widzisz, że w tym czasie się wiele w życiu może zmienic
5
Komentarz usunięty
22
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 co trzeba mieć w głowie, żeby wejść w 77 minucie na boisko, dostać w tej samej minucie od razu żółtą kartkę, a za 5 minut drugą żółtą i wylecieć z boiska? Słucham eksperta
0
@Krzysztof1987 no a czemu nie? Przecież nikt Cię nie zmusi do pracy tam.
1
@Krzysztof1987 nie biorą nikogo z najlepszymi wynikami, tzn. kiedyś nie brali, a teraz to nie wiem jak jest.
Ogólnie to jest kilka poziomów rekrutacji, gdzie się zbiera punkty, im więcej tym lepiej. Test wiedzy ogólnej, test sprawnościowy, testy psychologiczne, rozmowa z psychologiem. To się potem sumuje wszystko
0
@marcin62 tam w tym Madrycie to większość takich piłkarskich zakał, Atletico, Getafe
1
@July_6_BcN niedobrze... Człowiek by nacieszył oko pięknymi kobietami w letnich kieckach, a tu znowu kurtki będą nosić i te dzwony :/
2
@kempnou i to jest jedyne słuszne rozwiązanie
Żadnych skrajności
7
@Czajka90 w głowie przeciąg ma niezły, więc pasuje
2
@NeroTFP1 jedno nie wyklucza drugiego :D
1
@budel17 już jest oficjalka
2
@MesQueUnClub96 widocznie zasłużenie. Bez powodu by się tak nie zachowywali
1
@wojopancer nie wiem gdzie by byli, ale cieszę się, że takie drużyny jak Atletico pod wodzą Simeone nie zdobywają pucharów, albo bardzo, bardzo rzadko.
0
@LambiPL nie muszę udawać, mi to tam nie przeszkadza, nie ja tym osobom płacę, dla mnie mogą się położyć na swoim stanowisku pracy, jeśli ja nie będę musiał za nich czegoś robić.
Ja mam swoją robotę, kiedy trzeba robię szybciej, kiedy można czy nawet trzeba, to robi się wolniej.
1
@LambiPL to chyba kolega nie wie jak się na produkcji pracuje, na taśmach. No i raz jak pójdziesz na fajkę, to nie problem, ale niektórzy to chodzą minimum raz na godzinę. A przy 8 godzinach pracy, to już 40 minut, do tego dodatkowa przerwa śniadaniowa, na jakieś potrzeby fizjologiczne i już wychodzą 2h.
@Stinger, czy są przerwy czy ich nie ma, palacze i tak sobie znajdą czas i miejsce, żeby zapalić
Śmieszniejsze jest to, że na zakładzie jest zakaz palenia, jest wyznaczone miejsce gdzie możesz zapalić, a potem przyjeżdża zewnętrzna firma i palą gdzie chcą i nikt nic nie mówi. U mnie tak jest :D
0
@Stinger_ akurat ten kolega, woli jak jest zimno, brzydko i ponuro, przy czym jest fanem właśnie skoków i żużla, gdzie w żużlu pogoda odgrywa bardzo dużą rolę. Tak jak napisałeś, przez pogodę mogą odwołać coś, na co czekasz, w przypadku żużla, zaczynamy sezon, po pół rocznej przerwie, głód jest niesamowity, tym bardziej mnie dziwi takie podejście :D
0
@Criss18Barca taki z Ciebie fan żużla i się cieszysz, że się pogoda psuje. Akurat w sobotę Mistrzostwa Polski par klubowych, mogą odwołać, ale co tam. Niezła hipokryzja
1
@Kengo jak to się mówi, co za dużo, to i świnia nie zeżre
0
@MesQueUnClub_87 ale właśnie tu nie chodzi o sympatię, bo to jestem w stanie zrozumieć, że jeden woli to, a drugi to. Tylko chodzi stricte o umiejętności. Dzisiaj czytałem post na FB, że ochroniarz Messiego dostał zakaz wbiegania na murawę,, no i oczywiście post o czymś innym, ale w komentarzach wojna CR7 vs LM10. No i komentarz typu, że Ronaldo zbliżył się do poziomu Messiego, rywalizował z nim, ale nigdy nie był lepszy, w odpowiedzi ten sam komenatrz, tylko zamienione nazwiska i spora liczba lajków. Więc jak widzisz, nie o wygląd chodzi, tylko same umiejętności.
@Yoshi94 podpisuje się pod tym, nie lubię właśnie tych plebiscytów że względu na to, że ludzie patrzą tylko na suche statystyki.
@maroon uważasz, że Ronaldo jest lepszy od Messiego? Jak dla mnie na tym polu, nie ma o czym dyskutować.