0

@BezglutenowyPedri z tego co kojarzę, to kiedyś wzięcie szukanej frazy w cudzysłów tak właśnie działało

6

@DTMisTheBest czasami aż ciężko uwierzyć, jak ludzie potrafią być bezmyślni, albo zwyczajnie głupi

3

@Chada każdy kombinuje jak może, tylko właśnie po co ta hipokryzja i płacz, jak mają źle?
Pamiętasz jak rząd podczas pandemii zniósł czy tam obniżył vat na żywność? Mimo to, nadal wszystko było drogie, czemu? Bo podnieśli ceny samego produktu, a jeszcze jakby tego było mało, to zmniejszyli gramaturę i jakościowo też wszystko poleciało.

U mnie w pracy szefowa jak poszedłem po podwyżkę to o złotówkę się targowała (stawka godzinowa), bo to koszta takie, srakie, owakie i że jej nie stać, a potem nowe BMW X5, nowe maszyny, elewacja budynku
Na wszystko jest, tylko nie dla pracownika, dzięki któremu ma co ma

5

@Encore @tomek8756 jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)

14

@Criss18Barca idź stąd.

3

@wojopancer doradziłbym lepszy kierunek studiów/uczelnię/drogę zawodową (lepiej płatną) i kazał się nie bać walczyć o swoje

35

@Roobo ja, jako osoba apolityczna, patrząca na to wszystko z boku, mam spory ubaw, jak ciągle ktoś jedzie po konfie, a przecież to nic nie znaczącą partia. Chyba jednak coś zaczyna znaczyć, a niektórym strach zagląda głęboko w oczy, że co chwilę muszą próbować dyskredytować członków tej partii.

4

@Kapitan hawk żeby to były ostatnie urodziny :D

1

@macio_944 przy czym warto zaznaczyć, że najczęściej najgłośniej szczekają życiowe przegrywy, które same nic w życiu nie osiągnęły, nie mając nawet żadnej szkoły czy pracy.

0

@Kasy piłkarze Benfici nie mówią po polsku...

1

@analitykTaktyki ambicja nie pozwala odpuścić, widział szansę na wybicie piłki i zaryzykował, tym razem się nie udało, życie.

6

1

@MessiSuarezNeymar dla Barcelony zagrał 14 meczów, 12 zwycięstw, 2 remisy

0

@Ziemny no jeżeli przeciwnik oddaje 26 strzałów to chyba jednak nie był to nasz najlepszy mecz.
Chodzi o to, że gdyby wczoraj Wojtek puścił z dwi bramki chociaż, to by tu dzisiaj wszyscy płakali o kolejnym wylewie, że już odpadliśmy z LM i dalej jest gen frajerów.
@Criss18Barca no i o tym mówię, że ludzie patrzą tylko na końcowy wynik, a nie na grę, zwłaszcza w tym pamiętnym.meczu z Atletico to było nad wyraz widoczne.

0

@Wojcio do tej 20 minuty Wojtek już nas kilkukrotnie ratował. W meczu z Realem po czerwonej kartce wyglądało to dużo lepiej niż wczoraj. Ale nie o tym jest ten post.

14

Teraz zobaczcie jak wynik zakłamuje rzeczywistość. Po porażce z Atletico w lidze, wielu pisało, że jak tak będziemy grać, to nic nie wygramy, będziemy się bić o 3 miejsce z Bilbao, w LM to nas zaraz ktoś wyjaśni itp. a przypominam, że to było jedno z lepszych spotkań w wykonaniu Barcelony w tym sezonie.
Wczoraj? No dobra, czerwona kartka wpływa znacząco na mecz, ale ogólnie nie zagraliśmy dobrego meczu, a wynik uratował nam bramkarz. Komentarze? Super drużyna, charakter, mental, jedziemy po tryplet.

Nie narzekam, nie marudzę, chce tylko zwrócić uwagę jak niektórzy oceniają drużynę/zawodników tylko przez pryzmat wyniku czy statystyk. Czasami trzeba popatrzeć dokładnie na mecz, na zawodnika co robi bez piłki, a nie wyzywać ich na LR, żeby pewne rzeczy dostrzec.

0

@wojopancer ale przyznasz, że była by różnica, gdyby ten faul popełnił Araujo, a nie Cubarsim, czy nie?
Raz, że Ronald jest starszy, więc bardziej doświadczony, dwa, że już taki błąd popełnił, gdyby to zrobił kolejny raz, to byłoby to mocno niepokojące. Cubarsi jest młody, dopiero się uczy i zdobywa doświadczenie, trzeba wierzyć, że wyciągnie z tego lekcję.
@ShawnC no Ty się powoli zaczynają robić jak pewien Aleksander w stosunku do Lewego z tym Cubarsim

8

Ale co sobie Ćwiąkała przez godzinę pogadał, że Araujo ma żółtą kartkę to jego. Jednak co ekspert, to ekspert :)

4

@mariogbch mecz imienia Realu Madryt ;D
Swoją drogą, tak przegrali z nimi w finale LM

0

@lithotripter no dla nas tak, ale jednak oddać od tak 20 baniek, to trochę boli :)

0

@Damiain po prostu ludzie nie chcą oddawać tak potężnej kasy, więc kombinują
Nas irytuje jak zarabiamy powiedzmy 5-7 tysięcy, że z 2-3 oddajemy w podatkach, to sobie pomysł, co oni czują, jak zarabiają setki czy miliony i oddać muszą 30-40 procent

3

@lithotripter poza tym, jaka rywalizacja, przecież Julka jest bezkonkurencyjna :D

4

@July_6_BcN no ale raczej geje mają to do siebie, że się za hetero nie uganiają
Mnie kiedy jakiś pytał czy mam kobietę, odpowiedziałem twierdząco i dał sobie spokój :D

5

@July_6_BcN tu by chyba jednak rywalizacji nie było, bo on by się oglądał za gejami, a Ty nie :D

14

@MesQueUnClub96 przecież Ty 2 dni nie wytrzymasz

3

@bartekvisca wczoraj by artykuł, w którym wypowiadał się jego menadżer, że proponował go Barcelonie za 20 mln, ale wzięliśmy w tamtym okienku Torresa, za 65 :D

0

@lucca87 chłop podał tak absurdalny przypadek i jeszcze wyzywa
Żałosny jesteś, kolejny raz to pokazujesz, że nie masz za grosz kultury

Po co Ci pół banki kredytu, jak za 4 miesiące spłacasz 490?
Nie odpowiadaj, bo to pytanie retoryczne, kazdy tak przecież robi i każdy tak ma
@jacobFCB to zależy od stóp procentowych
Jak były zerowe przy covidzie, to fakt, było to mniej więcej 50/50
Ale aktualnie jest bardzo duża dysproporcja, zwłaszcza na początku kredytu, o którym wspomniałeś

0

@lucca87 jak bierzesz kredyt na 25 lat, to odsetki się zmniejszają fakt, o 5 zł, co miesiąc max. Więc nie pieprz głupot, bo sam twierdzisz, że spłacisz w 5 lat, to już masz około 100 tysięcy odsetek.

Mam 0% za nadpłatę, ale spłacić całość mogę po 5 latach dopiero. Brałem na 30, spłacam 5, zostało 16.
Może masz inne warunki, ale.nie gadaj, że można wziąć kredyt tak wysoki i oddać tylko 50 tysięcy, bo to nierealne.

0

@BobSwagger no i co w tym obraźliwego?
Że nie znam jej z imienia i nazwiska, a nie chciałem przekręcić, to od razu pedał?

0

@BobSwagger a czemu rowerzysto?
I gdzieś ja obraziłem, że tak wyskoczyłeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?