mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
@reloaded z czystej ciekawości, skąd szacunek do Trumpa, a nienawiść do Zelenskiego?
4
Buksa z bramka i asysta, a jego Midtjylland remisuje 2-2 z RSSS
Było 2-0 dla Sociedad
6
@MesQueUnClub96 to teraz ręką coś innego sama będzie robić, jak taki dzień udany?
5
@DonCarletto @escarabajo może tłumaczenie zawiodło, a Wy już :)
Poza tym, punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Jak miałem 12 lat, to 40 latkowie to byli dla mnie starzy ludzie. Za parę lat będę miał 40 i już tak nie uważam :D
3
@Mitch_Atleta nikt się nie spodziewał, że koleś po studiach lekarskich na stanowisku MON się nie sprawdzi, nikt :D
3
@KmN co stoi na przeszkodzie? Gra. To, że strzela to jedno, za to dostanie złotego buta czy Pichici. Na ZP to trzeba coś więcej niż same suche statystyki.
0
@brzucho a z Barceloną to kto wygrywał LM?
@Herato ulubiony piłkarz Kwaśniewskiego? Kielini?
2
@clyde za dużo kombinuje, w wielu przypadkach udało mu się na takich kombinacjach zyskać, wyciągnąć coś z piłkarza, znaleźć mu nową rolę na boisku, ale nie z każdym się da. Do tego dochodzi jego charakter, wszyscy muszą mu być podporządkowani, jak nie, to konflikty jak z Ibra, bardzo dziecinne.
2
@Mitch_Atleta bo żeby stać się legendą, to czasami wystarczy jedno wydarzenie, które zapada w pamięci praktycznie wszystkim na długie lata
Co się takiego kojarzy z Pique? Ręka w górę po manicie? To my fani Barcelony będziemy pamiętać, a taki neutralny kibic?
1
@Arden bo chyba jest za młody i w zbyt nowoczesnych czasach grał. Ja to tak widzę, że wspominamy z sentymentem dawnych zawodników, mówimy o nich legendy, bo grali kilkanaście czy więcej lat temu w legendarnych zespołach. A dzisiaj? Jak ktoś się wyróżnia, to często są komentarze, poczekajmy z osądami, niech pogra kilkanaście lat to wtedy zobaczymy itp.
Dodatkowo Pique był dość kontrowersyjny, toteż wieku osobom nie przypadł do gustu delikatnie rzecz ujmując.
0
@Rewolucja123 już bez przesady z tym gloryfikowanie Realu, nie grają w tym sezonie nic szczególnego, tak jak @mientusek1407 pisze, Vini dużo słabiej niż rok temu, obronę mają dziurawą, Bellingham nie zagra w pierwszym meczu za kartki.
1
@mientusek1407 miał słabszy okres i to dość długi, bo z pół roku jak nie lepiej, ale teraz ładuje jak na zawołanie. Zobaczymy na co to się przełoży. Oby na 3 miejsce w lidze i 1/4 LM max :D
2
@mientusek1407
Proszę bardzo :)
1
@Bobo25 no teraz braki olbrzymie, mam w rodzinie taka czarną owcę, był policjantem, ma wyrok, a i tak dalej pracuje, bo braki.
Ja w 2012 próbowałem, nie wiem czemu wtedy taki boom był na policję, ale jak złożyłem papiery w lipcu, to na testy sprawnościowe i z wiedzy ogólnej dopiero dostałem zaproszenie w październiku, a na następne, psychologiczne - w maju dopiero.
Rok w dupę tak naprawdę.
1
@bartekvisca trwają z 2-3 godziny, masz kilkaset pytań chyba i przykładowo na początku dostajesz pytanie czy zabiłbyś swoją matkę, a pod koniec, czy strzelił byś do matki, która popełnia przestępstwo.
Coś na tej zasadzie i takich pytań głupich jest mnóstwo. Przypuszczam, że to tak na zasadzie, żeby było alibi, na legalne uwalenie kogoś. Dzisiaj to biorą jak leci pewnie.
@Bobo25 wiedziałem, że ktoś to napiszę, nawet nie jestem zdziwiony, że to Ty
W takim wypadku z automatu zostajesz komendantem
1
@Arden kiedyś się starałem dostać do policji, ale to był chyba szczyt chętnych, a miejsc nie było za wiele, więc się nie udało, ale test sprawnościowy zrobiłem najlepiej, nawet policjanci byli w szoku. Czas na zaliczenie było od 1:07 do 1:45, ja wykręciłem chyba 1:11. Teraz z perspektywy czasu mnie takie filmy śmieszą mnie podwójnie :)
Nie zdałem psychologicznych jak coś :D
1
@Michael24 w żużlu mamy dominatora i od kilku dobrych lat Mistrzostwo Świata Juniorów zazwyczaj zgarnia ktoś od nas, więc może będą następcy
Tak wiem, nikogo ten sport niebo stresuje, ale spytałeś, to odpowiadam
0
Orientuje się ktoś co z Mitroviciem? Ostatnie kilka meczów poza składem, nie ma informacji o zawieszeniu, ani kontuzji.
0
@wojopancer ale rozmawiamy o traktowaniu, a nie sympatii
Dla mnie są neutralni, jeśli nic nie robią złego, to niech tu sobie żyją..my też może kiedyś będziemy zmuszeni uciekać przed wojną.
1
@wojopancer a jak są tu traktowane przez niektóre elementy?
0
@Eklerek to i w profesjonalnym obuwiu możesz źle stanąć
Wypadki się zdarzają :)
0
@Eklerek faktycznie, bo ona tam nie wiadomo co takiego robi :D
7
Pożar klubu Mega Music w Wildze koło Garwolina. Ogień pojawił się trakcie imprezy charytatywnej, na rzecz mężczyzny, któremu...spłonął dom.
Ironia losu.
0
@robsesh no i napisałem to wyżej:
"Ogólnie w większości przypadków, pewnie wybierał dobre rozwiązanie dla drużyny, ale egoizm nie był mu obcy."
Doskonale widzę różnicę :)
Z Yamalem jest jeszcze to, że oprócz tych sytuacji, gdzie się "sępi ", ma kilka klarownych, wykreowanych przez kolegów, których też nie może ostatnio skończyć. Wczoraj ta setka.na 2-0 dałaby duzo spokoju i luzu
2
@Ptasior oczywiście, ale czasami był mega irytujący. Nie wiem od kiedy śledziłeś Messiego, być może już sama końcówkę (wnioskuje po założeniu konta). Odniosłem się do tego, że Leo nie był egoistą, co jest w moim odczuciu nie prawda, z resztą sam to przyznałeś w drugim poście, że trochę musiał być :)
4
@Ptasior oj nie zawsze, było wiele sytuacji (bo tak dużo ich stwarzał), gdzie szedł uparcie w drybling, gdzie mógł podać do lepiej ustawionego partnera. Ogólnie w większości przypadków, pewnie wybierał dobre rozwiązanie dla drużyny, ale egoizm nie był mu obcy.
0
@tbas Guardiola często tak mówi. Nie wiem, czy to zrzucenie presji z piłkarzy czy o co chodzi, ale takie testy nie są mu obce.
0
@MesQueUnClub96 w co wierzę?
0
@MesQueUnClub96 1. To widocznie im się nie układa.
2. W świetle prawa polskiego, możesz legalnie uprawiać już sex. Zaskoczę Cię, dużo osób w tym wieku ma to już za sobą :)
0
@Szmulek zgadzam się, plus brak karnego na Okno, bramkarz wybija piłkę najpierw.
A co do sytuacji z Cubarsim, to to był pojedynek z piłkarzem, który wcześniej faulował Inigo na rzut karny, więc skoro mu sędzia taki faul odgwizdał, to próbował szczęścia w naszym polu karnym, ale się przeliczył. Jakby takie karne gwizdali, to by w meczu było ich po 5.