mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przecież w sytuacji z tym karnym, to tam 5 zawodników było na spalonym, w tym 3, którzy brali udział w tej akcji, dodatkowo ręką. Tam z obrazu na żywo już było to wszystko widać, nie wiem co oni sprawdzali tyle czasu, ale z upływem minut, byłem przekonany, że coś znajdą.
P.S Ferran wyskoczył do piłki, która przeleciała 5 metrów nad nim i uznano, że absorbował bramkarza, więc tym bardziej nie rozumiem tego szukania na siłę.
1
@agaFCB kolegom chodzi o to, że:
Drzewo - to jest to, co sobie rośnie
A drewno - to jest to, co masz do rąbania :)
0
@FcPortoFan1999 widać, że nie oglądasz żużla:)
Są sędziowskie interpretację i przez idiotyczny regulamin są bardzo często absurdalne.
0
@FcPortoFan1999 żużel to nie taki prosty sport :D
@Criss18Barca masa kobiet na żużlu nie rozumie kompletnie o co tam chodzi. Spytaj czasem jakiejś, jaki wynik typuje przed meczem, to nawet nie będzie wiedziała co powiedzieć. Niestety taka prawda, a czemu tam chodzą? Bo jest dość emocjonujący, widowiskowy, prestiżowy (w takim Wrocławiu). Między biegami możesz pogadać z koleżanką/mężem/dzieckiem. Piłka też ma łatkę niebezpiecznej, czy mało kulturalnej, wyzwiska na trybunach i niektórym kobietom może to się nie podobać.
0
@MesQueUnClub96 „Nie trafiłem ponad 9000 rzutów w mojej karierze. Przegrałem prawie 300 gier. 26 razy nie trafiłem decydujących piłek w meczu. Ponosiłem porażki raz po raz przez całe moje życie. I właśnie dlatego osiągnąłem sukces.”
Przemysł sobie.
1
@partymaker może ekspert od ligi arabskiej będzie coś wiedział, bo ostatnio też pytałem o to
@escarabajo
1
@partymaker no już jednak jakiejś ogłady boiskowej mógłby nabrać, zwłaszcza, że gra w lidze pustynnej, "dorabiając" do emerytury
1
@FcPortoFan1999 oczywiście, że jest
Ty chodzisz do pracy, a on do szkoły niby :D
@MesQueUnClub96 no i co zrobiłeś? Złamałeś się i zamknąłeś w sobie, czy jesteś dusza towarzystwa i nawiązujesz co chwila nowe znajomości? No właśnie.
7
@FcPortoFan1999 ciężko jest znaleźć drugą połówkę, nie wychodząc do ludzi i z nimi nie rozmawiając
Sam coś też o tym wiesz :D
1
@Kgorecki2500 to nie tak, że Putin czy Jimping wstaje rano i sobie myśli: "aaaa, może tę Polskę dzisiaj sobie zaatakuje"
To są wieloletnie działania, nasze państwo jest słabe na każdej płaszczyźnie, chociaż potencjał jest moim zdaniem ogromny. Niestety na przestrzeni lat rządy nie zrobiły praktycznie nic, aby zapewnić nam bezpieczeństwo. Nie chce mi się wymieniać teraz sytuacji, które nas destabilizują, bo doskonale je znasz.
To jest wszystko "zasługa" 560 członków "elity politycznej". Jeżeli oni chwycą za broń i staną do walki, to ja również. No ale wiemy jakby było, dlatego ja też nie mam zamiaru.
Ty jeszcze jesteś młody, masz swoje wartości, ale uwierz mi, mając rodzinę, te Twoje wartości schodzą na dalszy plan. Liczą się najbliżsi.
1
@kamiVeB 40latek, przypominam :)
2
@MatBac1991 dlatego to napisałem :D
Te wszystkie hasła fajnie brzmią, patriotyzm, ojczyzna, honor, a przykład powinien iść z góry. Już pomijam, że rządzą nami osły, którzy nie potrafią się dogadać, ani nawet zapewnić nam bezpieczeństwa.
To ja mam ginąć w imię czego? Tej ojczyzny, która na każdym kroku ma mnie w dupie?
1
@Danny Gaucho no i namówił..
3
@maroon jeżeli obok mnie staną osoby odpowiedzialne za taką sytuację, to mogę iść. W przeciwnym razie, biorę żonę, dzieci i się zawijam w bezpieczne miejsce.
3
@Pawlusek ja nie, jedno zwycięstwo, remis i porażka, żeby im przykro za bardzo nie było
Co to za głupie pytanie? Wiadomo, że jechać z nimi jak często się da!
3
@okiemtypera_lucaxx95 potwierdzasz kolejny raz, że nie wymagasz zbyt wiele od życia i od siebie.
39
@okiemtypera_lucaxx95 i Ty nie prowokujesz/szukasz atencji nie?
3
@clyde w każdej grupie społecznej są odpady, najgorsze co może być, to generalizowanie i wrzucanie wszystkich do jednego wora
1
@MateS byłbym skłonny w to uwierzyć, ale gdzie Nunez z bramką, jeszcze w finale LM :D
0
@!34RC3!_0N4 i sami się pozbawić szans na jakiekolwiek trofeum
W LM Real, w PK Barcelona
A w lidze wyjazdy do Valencii, Getafe, u siebie Bilbao i Barcelona
11
@AmigoBlancos no przeliczy, bo Real o finale to może pomarzyć
3
@WiecekFCB przecież było losowanie, a nie Liverpool dostał PSG z przydziału.
0
@CurryTheGoat30 no ale oni grają ze sobą, a mają taki sam skrót, więc to chyba istotne, przyznasz? ;)
0
@Janas11224 bez względu na to czy byśmy stracili punkty z Atalanta czy nie, szansę na wylosowanie PSG byłyby takie same :)
0
@CurryTheGoat30 BAY to Bayern czy Bayer
0
@misiek0318 Liverpool dopiero w finale możliwy
2
Komentarz usunięty
0
@wojopancer już tu był taki jeden podobny gagatek, Dembele na niego wołali.
0
@maroon nie chodzi o to, ale nie ma sensu tłumaczyć :D
1
@Mitch_Atleta zobacz jak sam sobie odpowiedziałeś. Według Ciebie wystarczy symulować bez machania rękami żeby uniknąć kary indywidualnej. No to teraz co jeden bystrzejszy tak będzie robił i zawsze się jakiś sędzia nabierze