0

@Ricardinio14 tak jak wyżej, koperta (dla mamy), flaszka (dla taty), a dla smyka, możesz kupić pampersy, to się zawsze przyda :)
I uwierz, wszyscy będą zdowoleni

0

@tbas pomijam fakt, że dyskusja dotyczy promowania szczepień, a wyjechał z segregacja ludzi.
No i chętnie bym poczytał jaki był mądry podczas pandemii, ale niestety to zwykły mulciak, z krótkim stażem.

0

@Eklerek w dalszym ciągu, ma prawo tak uważać, dzisiaj z perspektywy czasu mamy z tego bekę, ale jak się to wszystko odbywało, to dużo osób się bało i wierzyło w te wszystkie rzeczy

6

@Eklerek a co jest w tym złego? Ma prawo mieć swoje zdanie i poglądy, może się z tym zgadza, a jeszcze pewnie dostał za to kupę siana.
Tak samo Pazura, mówił, że jakby miał wybór, to drugi raz by wziął udział w kampanii, żeby się szczepić, bo takie ma przekonania, że to słuszna idea.

2

@Mitch_Atleta najlepsze to, że jakiś czas temu pamiętałem wszystkich zwycięzców LM od 2004 roku bodajże, do 2018, a ostatnie 6 lat nie kojarzę za bardzo, nie wiem z czego to wynika ;D

0

@July_6_BcN pewnie nasz LaRamblowski Casanova, Popitek ;D

0

@Filipem w pracy dają, to zjem 2
W domu żona upiekła, ale takie bez cukru, jedynie nadzienie jest słodkie, to też zjem, ale żebym się miał zabijać za pączki albo stać w kilkumetrowej kolejce, to nic z tych rzeczy.

2

@NeroTFP1 a nie wiem czy słyszałeś, ale Karaś będzie reprezentował Bahrajn, z dumą :D

3

Pączek z adwokatem, czy makowiec z komendantem?
@Popitek12

1

@filipo2002 chyba wątpliwości, a nie możliwości :D

0

@Objectivo ale w finale LM zwycięstwo :D

2

@partymaker "frajerstwo wiecznie żywe", no chyba że wygrywamy pokazując charakter i mental, to wtedy nie.

1

@partymaker jak wyciągnęli na 5-4 z Benficą też tak pisałeś?

0

@bari_94 gramy tak cały sezon, jak gnietliśmy Real czy Bayern wrzucając im 4 bramki i dalej atakując to było dobrze, jeden mecz na przestrzeni ostatnich kilku tygodni się trafił, że wypuściliśmy dwubramkowe zwycięstwo i już się zaczyna podważanie taktyki. Niesamowici jesteście.

12

Ja pierdziele, ale tutaj wysyp ekspertów z idiotycznymi komentarzami.
Zmiany złe, Flick co Ty robisz, a w poprzednim meczu dwóch zmienników z golem, wtedy Flick super.

Jak atakują i dobijają drużyny to Flick super, nie cofa się, gramy cały czas ofensywnie, to jest Barcelona. Dzisiaj? Po co tak wysoko, lepiej było bronić.

Żenada, pokazujecie jakimi jesteście chorągiewkami.
Pomijam już komentarze, w stylu, że odpadliśmy już z PK.
Wstyd.

0

@Rupert_Haubica statystyki to nie wszystko. Już w tym meczu Lewy powinien mieć 2 bramki, Ferran również. To nie były dobre sytuację, to były setki

0

Strach pomyśleć co by było, jakbyśmy mieli jakiegoś kozackiego napastnika :D

43

"Prócz wyższego wykształcenia, dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie.'

~ Andrzej Grabowski

0

@wojopancer ziemniak to warzywo

1

@LjakRoberciik jednak Ferran wygląda dużo lepiej na środku ataku w grze kombinacyjnej, gdy rywal stawia autobus. W takich sytuacjach kluczowe jest dobre przyjęcie, odegranie z pierwszej piłki, a u Lewego wygląda to ostatnio bardzo słabo.

3

@okiemtypera_lucaxx95 zwykło się pisać, a tutaj wychodzi trener drużyny i otwarcie to przyznaje, to chyba jednak różnica :D

4

@KamQiX Simeone zjadł, strawił i wydalił taktycznie Barcelonę, oczywiście, według typera, bo sam Simeone na konferencji po meczu wyszedł i powiedział, że mieli farta :D

6

@Kapitan hawk ciekawe czy musiał czekać w kolejce na SOR z tymi żebrami :D

3

@Ojciec5tkidzieci dla mnie łatwe są Rysy, ale nie napiszę, że według mnie wejście na Rysy jest banalne. To co dla jednych jest podłogą, dla drugich może być sufitem. Również szedłem ze Szrenicy, przez Śnieżne Kotły na Śnieżkę, fenomenalna sprawa, widoki oddają :)
Śnieżka jest ciężka dla wielu, bo jest sporo kilometrów do zrobienia, plus wejście z Domu Śląskiego jest wymagające i wielu przerasta. Do tego dochodzą warunki atmosferyczne. Natomiast Karolina da do ie radę bez problemu ;)

0

@clyde Śnieżka to jak na pierwszą wyprawę w góry, spore wyzwanie. Znaczy, jeśli jesteś wysportowana, to dasz radę, ale jest dość ciężka i warunki są bardzo trudne (często bardzo silny wiatr).
Ogólnie to jest cała masa fajnych szczytów, mniejszych lub większych, może spróbuj tę Śnieżkę i w zależności od doświadczeń, jakie będziesz miała, pokierujemy Cię dalej :)

15

@LOPEZ16 Ty, ale on siedział...

0

@maroon jak wszystko
To i tak jest średnie rozwiązanie, bo starsi ludzie to co kilka lat powinni mieć badania, jak nie co roku, po przekroczeniu pewnego wieku.

0

@okiemtypera_lucaxx95 no sęk w tym, że powiedział, że nie daje na treningach sto procent.

1

@okiemtypera_lucaxx95 kiedy zrozumiesz, że nie dostaje szans, bo zwyczajnie ma wywalone i na treningach się obija? Jak wchodził z 3 ligowcem to chęci i ambicji też próżno było szukać.

Ty naprawdę musisz być bardzo zakompleksiony, jak nawet tutaj musisz akcentować, że Cię stać na żeberka, jakby to był jakiś kawior :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?