mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 naprawdę, aż tak Cię to boli?
0
@Marian_Pazdzioch potężny Raków pewnie postawi zasieki i się skończy 0-0 :D
2
@ObzyIc zazdrościłem Liverpoolowi Kloppa, tej relacji z piłkarzami, że jest dla nich jak ojciec, wskoczy w ogień za nimi co by się nie działo, próżno tego było szukać w Barcelonie. No i nagle bach, Flick odmienił wszystko, może nie jest tak ekspresyjny jak Jurgen, ale nie da się go nie lubić :)
2
@MesQueUnClub96 2 skończył w październiku, a drugi 4 miesiące
1
@MesQueUnClub96 za mały, ciapka sobie pędzelkiem po kartce narazie :)
1
@MesQueUnClub96 syn maluje swoje bazgroły :D
0
@MesQueUnClub96 narazie farbki, były książeczki, za chwilę pewnie będą autka
I jeszcze wspólny trening się zrobi :)
0
@MesQueUnClub96 zabawy z dziećmi, potem z żoną.
7
@VegetaPolska kto na górze?
10
@MesQueUnClub96 nwm, czm, wsm, chłopie piszesz jak 18-sto latek, ogarnij się..
0
@daniel32778 Moje top3:
1. Piszczek
2. Fabianński
3. Kuba
Nie bez powodu ta trójka na zgrupowaniach zawsze się trzymała razem. Afer z nimi też nie znajdziesz (nie piszcie o korupcji Piszczka, bo wiadomo jak to wyglądało), zawsze kulturalnie się wypowiadają, nie gwiazdorzą. Sympatyczni bardzo.
1
@Emial22 nie dopuszczać do przerw w ćwiczeniu, to po pierwsze :D
Po drugie, rozciągnąć się po treningu dobrze.
Po trzecie, zacisnąć zęby i zrobić trening ;D
To tak trochę z przymrużeniem oka ;)
3
@damianex10@Kidd można dorzucić
0
@Krzysztof1987 ja jednak różnice widzę i to dosyć dużą, jakby się Putin zdecydował na taki krok, to już wtedy wiadomo, że te wszystkie sojusze można wsadzić sobie między bajki.
0
@Krzysztof1987 nie taka wojnę, o której napisał autor posta. Nie wyobrażam sobie, że Rosja atakuje NATO i np. Estonia, Litwa, Polska stawiają jej czoła
Widzisz różnicę?
2
@Czerwo64 w punkt. Ale oni wolą się "zabijać za swoich idoli". Szkoda, że tak mało osób z takim podejściem.
1
@Safrani ciężko mi sobie wyobrazić, że w dzisiejszych czasach mogłoby dojść do takiej eskalacji konfliktu
2
@SinMistico tak naprawdę to bez różnicy z kim gramy, z Realem też byśmy musieli się pewnie natrudzić. Natomiast w finale, jeden mecz z Atletico albo RSSS, oba przegraliśmy w lidze. Lepiej zagrać dwa mecze z takim rywalem, więcej czasu na odwrócenie niekorzystnego wyniku.
Kogo byśmy nie wylosowali, to znajdziemy plusy i minusy :)
1
@okiemtypera_lucaxx95 bo innych jego meczów za dużo nie widziałem. Następne pytanie proszę.
24
@okiemtypera_lucaxx95 coraz mądrzejsze te pytania na LR :D
0
@PizzerMan siedzę właśnie w kolejce do ortodonty, ostatnio dałem ciała i będę musiał ponieść kosztowne konsekwencje :D
0
Byle Atletico i rewanż na wyjeździe i będzie dobrze.
5
@daniel32778 to spójrz na liczby Suareza w LM :)
1
@gumaz że wszystko jest dla ludzi, ale może się zdarzyć, że sprzęt zawiedzie i wtedy nic nie pomoże.
0
@Krzysztof1987 które miejsce lepsze na wakacje z dziećmi? Jak czystość wody, bo biura jedno, a w internecie ludzie piszą co innego. Gdzie lepsze plaże? Czy w tej Vlorze znajdę piaszczyste z łagodnym zejściem?
0
Był ktoś z Was może w Albanii w miejscowości Durres albo Vlora? Miałbym kilka pytań pod kątem wakacji.
1
@Bobo25 jaki poziom meczu taki MVP :D
3
@leomessi1710 przy 7 powtórce już stwierdził wyraźnie, że to jest oczywisty faul. Natomiast w meczu Barcelony z Sevillą (mowa o sytuacji z Kounde, gdzie położył rękę na plecach zawodnika Sevilli), twierdził, że często taki kontakt wystarczy, aby spowodować upadek, że musi to zobaczyć z innej kamery, że jeden sędzia by odgwizdał, a drugi nie.
Strasznie irytujące są te jego komentarze w takich sytuacjach. Albo się wstrzymaj i zajmij stanowisko jak obejrzysz wszystkie powtórki dokładnie, albo bądź konsekwentny i trzymaj się jednego zdania. A u niego wygląda to tak, że:
- na żywo - jak dla mnie to jest rzut karny,
- pierwsza powtórka - na pewno jest kontakt, muszę to zobaczyć z innej kamery,
- druga powtórka z innej kamery - no z tej perspektywy wygląda to na rzut karny,
- trzecia powtórka z innej kamery - zaczynam mieć wątpliwości, może realizator pokaże nam jeszcze inne ujęcie,
- czwarta powtórka z innej kamery - sam już nie wiem.
Cały Ćwiąkała.
7
@Arden tak w sumie na tym boisku wygląda na takiego, co ma bałagan na strychu
0
@Safrani u mnie często blachę z Indii ściągają