mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 jaki wpływ mają fazy księżyca na rozwój kolarstwo górskiego w Chinach?
1
@norbi77 ale już ja opuścił, popełnił błąd, zgoda, ale gdyby Balde go usłyszały, nie dotykał piłki, to Wojtek by ją wybił. @Comentateiro dobrze pisze, decyzja o wyjściu była zła, ale jak już wyszedł, to byłby przy piłce szybciej niż zawodnik Benfici :)
Edit: to wtedy dalej uważam, że Szczęsny zrobił błąd wychodząc z bramki, dodatkowo kasuje zawodnika i dostaje czerwoną kartkę, wtedy nie dyskutujemy bo nie mamy o czym. No ale to nie był zawodnik z Benfici
0
@norbi77 tylko, że w momencie gdy Szczęsny podjął decyzję o wyjściu z bramki do tej piłki, Balde tej kontroli nad piłką nie miał.
1
@Jacob94 nigdzie nie napisałem, że wyjście Szczęsnego było dobre lub nie. Odniosłem się tylko do idiotycznego stwierdzenia, że bramkarz może krzyczeć "moja" tylko w polu karnym.
Zgadzam się że wszystkim co napisałeś, ale to jest wszystko teoria. W praktyce wygląda to tak ja wczoraj, że ktoś może popełnić błąd i wtedy trzeba go jakoś naprawić.
Grałem kilka lat na stoperze, miałem za plecami ogarniętego bramkarza z epizodem w młodzieżowych zespołach Miedzi Legnica, jak krzyknął, że piłka jest jego, to mu ją zostawiałem.
Bo może być tak jak pisze @norbi77 że bramkarz ma lepszy przegląd pola, ale jak już popełnił błąd i zdecydował się wyjść to trzeba mu umożliwić interwencje
0
@Bobo25 wiem, że dla Ciebie jako wielkiego fana Brazylii to minus, ale ambasada była i w sumie nadal jest w ekstazie. Jesteś w mniejszości :D
0
@FcPortoFan1999 albo nigdy nie był zbyt mądry, raczej to bym obstawiał :D
0
Kolejna odklejka Podolskiego, tym razem w nic nie znaczącym turnieju.
https://www.instagram.com/reel/DEuRr23ucxI/?igsh=MXd4Y3pranY4YmhkbA==
Chłop naprawdę ma ego wywalone poza skalę.
1
@FCB24 zgadzam się, ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem często tutaj powielanym, że gramy słabo i że będziemy się bić o top4. To jest odklejenie totalne tak uważać.
8
@MOLESTA no i przyczynił się do MŚ dla Argentyny :)
1
@F3DO nie gramy padaki, tylko słabo punktujemy, a dwaj przez Ciebie wspomnieni zawodnicy są liderami w kanadyjce
0
@norbi77 Ty jesteś ograniczony, skoro twierdzisz, że takie sytuacje nie mają miejsca.
Najbliższy przykład z brzegu to Szczęsny wczoraj
A tak to np. Manuel Neuer?
0
@sergio5 wiesz może, kiedy się pomylił?
1
@kuz według niego bramkarz może krzyczeć "moja" tylko w polu karnym, więc wątpię, żeby coś dotarło :)
0
@norbi77 nie zmienia to faktu, że może sobie krzyczeć moja gdzie chce, napisałeś głupotę i tyle
0
@norbi77 od kiedy okrzyk moja ma zastosowanie tylko w polu karnym? :D
A w polu jak zawodnicy idą we dwójkę to piłki i któryś powie moja, to się nie liczy i są pobite gary?
0
@Krzysztof1987 Messi patrzy i się śmieje, bo jego szarpali i kopali dwa razy mocniej, upadał a i tak wstawał i biegł dalej
Tutaj oboje dali bardzo, bardzo dużo od siebie, dlatego ja bym tu karnego nie dał.
Zgadzam się z Twoimi argumentami, ale tutaj to nie miało.mieksca, oni poczuli rękę i od razu się kładli.
0
Myślę, że identyczna sytuacja jak ta wczorajsza z Yamalem
Dla mnie w obu przypadkach brak rzutu karnego
1
@Nightraider ok :D
0
@ShawnC no i to jest to o czym pisaliśmy :)
0
@ShawnC a ja widziałem, to jest nadmierna ostrość, zawodnik przeszkadza Ci w dojściu do piłki, tracisz ja.
Oczywiście nie każdy sędzia coś takiego odgwizdze.
Obejrzałem sobie tam powtórkę teraz tego karnego, to masz pewność, że gdyby nie Szczęsny, to zawodnik by nie doszedł do tej piłki? Przerzucił ja sobie nad nim (pomijam, czy tak chciał, czy nie) i na moje gdyby nie to, że Wojtek mu utrudnił dalszy bieg, to by to główką mógł strzelić (nie mówię, że by strzelił, ale miałby szansę, a ta została mu odebrana)
No i skoro był karny, to chyba takim tokiem myślenia też się kierował sędzia.
1
@KamQiX https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15233514#comment-15233656
Tutaj sobie trochę o tym dyskutujemy
0
@ShawnC co Ty gadasz, będziesz szedł z piłką, ktoś Ci zrobi bardzo ostry i niebezpieczny wślizg, Ty zrobisz wszystko, żeby uniknąć kontaktu ale stracisz piłkę, to jest to faul.
1
@KamQiX z perspektywy murawy wszystko wygląda inaczej. Masz zupełnie inne odczucia, pewnych rzeczy możesz nie pamiętać, zwróć uwagę, że większość piłkarzy po faulu zarzeka się, że nie dotknęła rywala, bo czasami tak się wydaje.
Nie wiem co by powiedział, gdybyśmy wczoraj nie wygrali, może wtedy by dalej uważał, że karnego być nie powinno.
2
@JORD10 Szczęsny po meczu powiedział, że wydawało mu się, że nie było kontaktu, ale zobaczył powtórkę i przyznał, że karny się należał.
0
@ShawnC oczywiście, że czasami jest faul w takiej sytuacji,jeśli zawodnik straci przez to piłkę, utrudniasz mu dojście do niej
Tak samo jak robisz wślizg, wybijesz piłkę i też czasami jest faul, bo wślizg był zbyt ostry przykładowo
Do reakcji piłkarza się nie odniosłem, bo nie ma do czego, dodał sporo od siebie, ale jak widać, zadziałało. Nasz Yamal też się o karnego prosił i wyprosił
1
@dv7wisnia tylko może to złe zagranie wynika z tego, że już mu się ładował Wojtek w nogi i żeby uniknąć większego kontaktu zagrał piłkę tak a nie inaczej.
Ty piszesz, że nikt z Benfici nie miał szans na dojście do tej piłki, a ja napiszę, że Wojtek też nie miał szans na jej dotknięcie i oboje mamy rację.
Faktem jednak jest, że Szczęsny przeszkodził zawodnikowi. Jak dla mnie sytuacja nie jest zero-jedynkowa, ale jednak karnego bym dał.
1
I weź tu teraz człowieku zaśnij :D
7
@WiernyKibicToJa chyba logiczne
1
@Jakchcesz wchodzę na LR i czytam
Jak tak dalej będzie grał, to nie widzę zwycięstwa w tym meczu Carlosa
Wchodzę na flashscore, sprawdzam wynik Pierwszy set 4:4 i po 40 :D
0
@mekston @MesQueUnClub96 jest innego zdania
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15225104#comment-15225132