mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nightraider na weselu jest tyle jedzenia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mówię o takim zwyczajnym, standardowym weselu, z normalnym.menu, gdzie króluje dewolaj, mielony, jakiś zrazik. Jak ktoś jest wege, to sobie może zjeść ziemniaki z surówką. Nic mu się nie stanie.
Ja wesele robiłem na 120 osób, bez wymysłów, menu klasyczne, zabawa do rana, normalnie z alkoholem mocniejszym i słabszym, nikt nie narzekał.
Teraz takie czasy, że się ludzie prześcigają, kto zrobi lepszą imprezę, zadłużając się nawet w tym celu. Chore, ale takie czasy. Na szczęście w moim środowisku nie ma takich osób :)
Mnie jeszcze ostatnio trochę skręca jak widzę te wszystkie filmiki z wejść na sale, gdzieś zobaczyli we Włoszech, że machają chusteczkami, skaczą, uderzają szampanem o podłogę i tryskają, a większość gości, zwłaszcza starszych stoi zdezorientowana i nie wie co robić :D
Kwestie muzyki pomijam, bo można to podzielić i dla każdego się coś znajdzie. Przez te kilka godzin jest kilkanaście bloków muzycznych, można puszczać disco polo, techno, rap, pop. Tu również każdy znajdzie coś dla siebie.
2
@Recha_0684 Ty nadal nie rozumiesz podstawowej kwestii. Chodzi o chrzest w kościele katolickim, nie o chrzest w urzędzie gminy, który cokolwiek zmienia w świetle prawa w Twoim życiu. To tak jak na tym portalu, chcesz być użytkownikiem, akceptujesz zasady i regulamin. Chcesz być chrzestnym, akceptujesz zasady i zobowiązujesz się do ich przestrzegania, jeśli nie, to nie bierzesz chrztu, proste.
Twierdzisz, że szanujesz poglądy i wierzenia innych, po czym piszesz, żeby się ocknąć czy obudzić, bo to nie średniowiecze tylko XXI wiek. No tak średnio z tą tolerancją bym powiedział, tak średnio.
Twierdzisz też, że jesteś mocno wątpiący. Z tego co piszesz, to jesteś niewierzący, a nie wątpiący. Nazywajmy rzeczy po imieniu.
Napisałeś też, że dziecko idące do komunii nie wie po co tam idzie, że głównie chodzi o prezenty. Pewnie mas rację, ale gdyby zgodnie z wiarą i nauka kościoła, był wychowany według tych zasad przez rodziców i chrzestny h, to doskonałe by wiedział i był świadomy. Z punktu widzenia kościoła, niestety jest jak jest. Zapewniam Cię, że jest sporo takich rodzin i dzieci.
4
@Recha_0684 ale chrzest to jest sakrament w KK, to nie jest jakiś obowiązek państwowy/świecki. To tak jakbyś poszedł do wojska/policji, złożył przysięgę, a potem robił wszystko inaczej niż przysięgałeś.
Albo jakbyś został lekarzem, również złożył przysięgę, a potem leczył po swojemu, jak jakoś znachor czy szaman. Widzisz zależność?
@Kidd @KamQiX @fart przeraża, że ludzie tego nie ogarniają, idą po coś do danej instytucji i są zdziwieni, że trzeba spełniać jakieś wymagania, albo później kierować się jakimiś zasadami, na które się świadomie zgodzili.
Jeszcze co do tego przymykania oka przez księży. No to jest to trochę słabe, ale można to w jakimś stopniu zrozumieć. Ludzie i tak odchodzą od kościoła, to nie chcą ich jeszcze bardziej zniechęcać. Gorzej jak ksiądz się zgadza tylko ze względów finansowych.
No i na koniec, dzisiaj tu ktoś pisał, że w jakiejś klasie w jego rodzinie, tylko swoje uczniów się zapisało na religię. Tutaj nie ma problemu, co ludzie powiedzą? Ale jak nie ochrzci się dziecka, to już gadanie innych będzie przeszkadzać? Trochę hipokryzja.
0
@Rastafarnianin kolega @bartas97 doradzał grać:)
6
@AmigoBlancos jak tam? Postawiłeś po tym "promocyjnym kursie" wygraną chociaż jedną połowę przez Athletic?
2
Ale ta piłka nożna jest dziwna. Z Atletico zagraliśmy fenomenalnie i przegraliśmy. Dzisiaj pozwalaliśmy na dużo Bilbao, zagraliśmy przeciętnie, a wygraliśmy.
Mam nadzieję, że z Realem będzie dużo lepiej.
0
@agaFCB nie mydl oczu, pamiętamy, że jak wygrasz ZP to wrzucasz zdjęcie z sukienka
0
@dzefrej234 takie "prestiżowe" rozgrywki to raczej przez jakiegoś strima tylko, gdzie w c+ mistrzu :D
0
Nigdy tego nie kumalem, mają tyle wolnych terminów do rozgrywania tego PK, to wrzucają to w styczeń, gdzie jest już normalnie grana liga i jeszcze ten superpuchar.
Dzisiaj półfinał, 12 styczeń ewentualny finał, 15 styczeń 1/8 PK i 18 styczeń Getafe. Jeszcze 21 styczeń Benfica :D
Geniusze
0
@FcPortoFan1999 jak chcesz, to pomyślisz, ale jestem przekonany, że są wyżsi od Wembyego
0
@FcPortoFan1999 no nie do końca. Jeśli wierzyć google, to księżna Katarzyna jest wyższa tylko o 7 cm.
1
@FCB24 jak chcesz schudnąć to dieta jest najważniejsza, a w Twoim przypadku chcesz zbudować sylwetkę, więc musisz się skupić na ćwiczeniach. Akurat jeśli chodzi o brzuch, to jest cała masa ćwiczeń, ja od siebie polecam kółko, rozjezdzasz się i wracasz. Można z kolan, dla bardziej zaawansowanych, na stojąco.
Te wszystkie ABS i inne ćwiczenia też są dobre.
A co do regularności, mi się wydaje, że każdy jest inny. Ja potrafiłem brzuch robić codziennie i efekty były.
0
Komentarz usunięty
11
@Mitch_Atleta bo opinia @MesQueUnClub_87 dotyczy już późniejszego okresu i została bardzo dobrze opisana. Na początku jednak zaczęły się uszczypliwości, a nawet ktoś zacz robić to samo co on, nie pamiętam już kto. Ewidentnie bolał ich BarcaInfo :D
Ale tak jak napisałem wyżej, później jego zachowanie było również słabe, z tym, że mogło to wynikać z tych wszystkich negatywnych komentarzy czy tam hejtu i nie wytrzymał ciśnienia.
7
@Mitch_Atleta nie robił nic złego, a ludzie się na niego rzucili (być może z zazdrości o te ZP) jakby kogos krzywdził.
Wiesz, to było takie umniejszanie na zasadzie, przecież on tylko robi kopiuj wklej korzystając z translatora, ale jakoś do tej pory nikomu nie przyszło do głowy, żeby to robić no i nikomu się nie chciało, ale do umniejszania i szczekania to pierwsi. Co ciekawe, to praktycznie zawsze te same osoby były.
2
@Mitch_Atleta tutaj też wrzucał ale się ludzie pruli, że tylko kopiuje. Potem faktycznie mu odwaliło co w połączeniu z nagonką na niego (nieuzasadniona za kopiowanie) doprowadziło do odejścia.
0
@kamiVeB nie wiem ile w tym prawdy, ktoś tutaj pisał, że od 4 do 12 dostałby, gdyby sędzia sam przerwał grę i dał czerwoną kartkę bez interwencji VAR-u. W momencie gdy do gry wkroczył VAR, tamten przepis nie obowiązywał.
Jeśli to prawda, to przecież to jest tak.idiotyczne, że aż pasuje do tej ligi.
1
@FcPortoFan1999 o Ty śmieszku :D
@damianex10 o, i następny :D
0
@A4ron z żużlem może być jeszcze jeden powód, mianowicie ciężki dostęp do transmisji. C+ poleciało w kulki przed poprzednim sezonem, GP jest transmitowane w playerze, chyba, że polskie rundy, to na TTV, 1 liga tylko wybrane mecze. Ogólnie na stadionach jest dość dobra frekwencja mam wrażenie, dlatego ja sam jestem zdziwiony brakiem miejsca w pierwszej dziesiątce. Tym bardziej, że jest taka piłka ręczna.
9
@Gaz
1. 25 lat jak na stopera to żaden wiek, najlepsze przed nim.
2. Zagrał 1 mecz, bo był kontuzjowany, a nie dlatego, że Flick stawiał na kogoś innego. Fuck logic :D
3. Z PSG czerwona kartka była pokłosie złego jego podania, a nie ustawienia i próby złapania na spalony.
8
@dv7wisnia skoro za zwykłą czerwoną kartkę masz mecz zawieszenia, to dwa mecze za to co zrobił Vini to według Ciebie odpowiednia kara?
Jak dla mnie za mała, a kolega @Cule2013 ma zupełną rację
2
Najlepiej zarabiający koszykarz w danym roku w NBA od 1975 roku
https://ibb.co/gTCQRgZ
Źródło: jakiś fanpage na FB, ale chyba legit
50 lat różnicy, a prawie 100 razy większe siano teraz.
1
@Pedri16Future Toni Kroos
0
@maroon o, dzięki za uwagę :)
0
@Pedri16Future nie mówię o takim forum jak tu, tylko FB np. gdzie przecież widać kto ile ma lat
1
@LukaszJ wejdź w ustawienia telefonu, potem w dns, ustaw ręcznie prywatny DNS
Wpisz to dns.adguard.com
0
@Pedri16Future w sensie jak 16 latek wali na Ty do 60 latka, to dla mnie osobiście jest to słabe. Zbyt duża różnica wieku dla mnie, żebym do takiej osoby mówił na Ty.
To moje zdanie tylko oczywiście :)
2
@Szklaner rodzice i nauczyciel gry:
"Pojedziesz do Rzymu, zobaczysz papieża, staniesz gdzieś z boku, nikt Cię nie zauważy nawet"
Szklaner:
0
@Pedri16Future wcale nie oglądam. Skąd takie powiązanie?
0
Ależ piękne wykonanie przez naszych młodych (w większości) rodaków. Skrzypce i góralski klimat robią swoje.
Proszę się powstrzymać od jakoś głupich komentarzy odnośnie religii. Dziękuję.