2

@Popitek12 taki lowelas, a nie zna języka miłości?

5

@marcin62 kiedyś z żoną dla jaj założyliśmy sobie konta, żeby zobaczyć jaki oddzew by był. Ona dostała w 15 minut ponad 100 lajków. Tam stado stulejarzy, przez których właśnie ego większości lasek wywala poza skalę.

1

@bartekvisca praca jak praca, jak nie ta to inna, ale jestem tak nauczony, że staram się wykonywać swoje obowiązki sumiennie, nie narażać firmy/siebie na straty. Na premie nie mam co liczyć, bo w tej firmie się tego nie praktykuje, więc się jakoś nie spuszczam przesadnie.

1

@Kessie a tam koło jej prawej nogi jeszcze jeden się czai, niczym @Deviler na zasiłek

2

@Sulimo nie wiadomo właśnie. Jak żona zobaczyła, to może być ciężko z jego zdrowiem :D

2

@agaFCB to jak już kupisz, to się pokaz później w tej kiecce:D

1

3

@ShawnC nie dużo, bo jest mało kontroli. Ile miałeś takich w swoim życiu? Ja jeżdżę już ponad 10 lat i chyba tylko raz dmuchałem.
Strach pomyśleć ile faktycznie takich idiotów jeździ po spożyciu. To mogą być nawet tysiące.

1

@Filipem obie ładne, ale patrzysz na Antonelle i widzisz sympatyczna kobietę. Patrzysz na tą Giorgine i widzisz zarozumiała łaskę z przerośniętym ego.
Mówię o sobie, jak ja to widzę.

0

@maroon niepełnosprawny intelektualnie gość, który zaprosił wszystkich do siebie na sylwestra, a jak zobaczył jakie to wywołało poruszenie, to się zaczął z tego wycofywać. Niestety ludzie połapali i cisną bekę nadal. Ktoś mu się nawet na FB włamał podobno i tez coś o tym sylwestrze pisał.
Z jednej strony śmieszne, z drugiej może doprowadzić do tragedii. Nie wiem czemu rodzina mu jakoś nie ograniczy dostępu do internetu.

1

@LukaszFan to chyba naturalne, że wszystkim. Z piłką nożna to samo, kiedyś większe emocje wzbudzała.
Szansa, że mając dzieci trochę tej magii wróci. Ja ostatnio nie powiem, wzruszyłem się jak mój dwulatek zasuwał z piernikiem i szklanka mleka dla Mikołaja pod choinkę. Za rok już pewnie wypatrywał pierwszej gwiazdki. Za dwa lata zacznie śpiewać kolędy.
Może się tylko łudzę :)

2

@agaFCB frajer i tyle
Ostatnio szwagierka miała taką samą sytuację, pisała z kolesiem, niby mu na niej zależało, ale też miał tak, że po kilka dni nic nie pisał, zasłaniając się pracą. Co się okazało? Jej przyjaciółka z fake konta przez cały czas pisała z nim na Ig.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że są razem. No ale u mnie jest spalony.

P.S ja też nie wiem co to za gość, ale bardzo dużo dziewczyn/kobiet wybiera sobie takich frajerów właśnie za obiekt westchnień. Dajecie też tym samym takim typom atencję ich ego rośnie, później myślą, że są bóg wie kim i mogą mieć laski na pęczki.

0

@PizzerMan małe pakowanko, zabawa z dziećmi, zaraz kolację, kąpiele, jednym słowem - intensywnie

0

@AmigoBlancos niech się nie wygłupiają, ktoś musi umilić Viniemu ten mecz :D

0

@cules100pro masz sporo racji, ale aż razi jakie on decyzję czasem podejmuje. Jest idealna okazja, żeby przyspieszyć grę po odbiorze (czyli coś na co największe umysły w tym sporcie zwracają największą uwagę, gdy przeciwnik traci piłkę, jest bez kontroli i ma błędy w ustawieniu) to gra do tyłu. Innym razem gdy trzeba zwolnić, to mu się włącza jeździec bez głowy :D

3

@robsesh Balde to idealny przykład jak ważna na najwyższym poziomie jest inteligencja boiskowa. Warunki chłopak ma kosmiczne (szybkość), ale co z tego, jak nie wie jak z niej korzystać.

4

@leonek160 idealne miejsce, żeby przepuścić nokautujący atak, jak przyczajony tygrys, dać nadzieję rywalowi, żeby potem mu ją bezwzględnie odebrać

6

@A4ron już rok temu mieliśmy walczyć o top4 za Xaviego
Skończcie płakać już, jeszcze piszesz z taką grą, jakbyśmy grali naprawdę źle.
Z takim punktowaniem jak już, bo do gry nie można mieć większych zarzutów.
Następny mecz zagramy tak samo, tylko wpadną 3 bramki to będziecie piać z zachwytu, a w grze tak naprawdę nic się nie zmieni.

7

@bartekvisca kiedyś widziałem statystykę, pod koniec jego pobytu w Bayernie, że to zawodnik, który marnuje najwięcej świetnych okazji w Europie, więc chyba tak nie do końca z tym bezlitosnym wykończeniem :D

0

@Kuchar nie ujmujmy mu też, dobrze się ustawiał, to walili w niego, ale napisałem, że w większości nasi psuli

1

@Gronek zagraliśmy kapitalne spotkanie, niestety piłka nie chciała wpaść do bramki, albo świetnie bronił Oblak, albo w większości nasi piłkarze partaczyli dobre okazję. Wiadomo, że za styl nikt punktów nie przyznaje, ale jak już przegrać, to chociaż w takim stylu, będąc drużyna lepsza i walcząca do ostatniego gwizdka o zwycięstwo, a nie zadawała się remisem.
Jest niesmak, ale z optymizmem można patrząc w przyszłość, wiecznie tak pudłowac raczej nie będą :D

0

Będzie wałek w werdykcie?
Biorę po 200 zł od każdego zainteresowanego i słucham Państwa

3

@DiSBlaDE widziałeś jak on teraz wygląda, chodzi i mówi? Masakra

1

@fart teraz to jest wszystko ustawione, musi być pełen dystans, żeby jak najwięcej reklam puścić.

0

@Roobo był na spalonym moim zdaniem
Nie grali jego strona, bo jest slaby

1

@Roobo ale chociaż coś próbował grać do przodu, stwarzać zagrożenie, a Ferran?

0

@Barca-Messi10 i Atletico ma mecz mniej :/

10

@clyde ja uważam, że dalej jesteśmy. Zagraliśmy dzisiaj kapitalnie.

0

@LukaszFan zaktualizuj informacje o pracach na Camp Nou :D

2

@Eklerek mówili, że najlepiej w życiu, 3 miesiące bez rodziny, nie widzial dzieci, odcial się zupełnie i przygotowywał. Zobaczymy efekty
@Mario96w taki MacGregor też dostawał a i tak pajacowal dalej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?