mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Popitek12 taki lowelas, a nie zna języka miłości?
5
@marcin62 kiedyś z żoną dla jaj założyliśmy sobie konta, żeby zobaczyć jaki oddzew by był. Ona dostała w 15 minut ponad 100 lajków. Tam stado stulejarzy, przez których właśnie ego większości lasek wywala poza skalę.
1
@bartekvisca praca jak praca, jak nie ta to inna, ale jestem tak nauczony, że staram się wykonywać swoje obowiązki sumiennie, nie narażać firmy/siebie na straty. Na premie nie mam co liczyć, bo w tej firmie się tego nie praktykuje, więc się jakoś nie spuszczam przesadnie.
1
@Kessie a tam koło jej prawej nogi jeszcze jeden się czai, niczym @Deviler na zasiłek
2
@Sulimo nie wiadomo właśnie. Jak żona zobaczyła, to może być ciężko z jego zdrowiem :D
2
@agaFCB to jak już kupisz, to się pokaz później w tej kiecce:D
1
@MesQueUnClub96 Ty jesteś @Popitek12?
3
@ShawnC nie dużo, bo jest mało kontroli. Ile miałeś takich w swoim życiu? Ja jeżdżę już ponad 10 lat i chyba tylko raz dmuchałem.
Strach pomyśleć ile faktycznie takich idiotów jeździ po spożyciu. To mogą być nawet tysiące.
1
@Filipem obie ładne, ale patrzysz na Antonelle i widzisz sympatyczna kobietę. Patrzysz na tą Giorgine i widzisz zarozumiała łaskę z przerośniętym ego.
Mówię o sobie, jak ja to widzę.
0
@maroon niepełnosprawny intelektualnie gość, który zaprosił wszystkich do siebie na sylwestra, a jak zobaczył jakie to wywołało poruszenie, to się zaczął z tego wycofywać. Niestety ludzie połapali i cisną bekę nadal. Ktoś mu się nawet na FB włamał podobno i tez coś o tym sylwestrze pisał.
Z jednej strony śmieszne, z drugiej może doprowadzić do tragedii. Nie wiem czemu rodzina mu jakoś nie ograniczy dostępu do internetu.
1
@LukaszFan to chyba naturalne, że wszystkim. Z piłką nożna to samo, kiedyś większe emocje wzbudzała.
Szansa, że mając dzieci trochę tej magii wróci. Ja ostatnio nie powiem, wzruszyłem się jak mój dwulatek zasuwał z piernikiem i szklanka mleka dla Mikołaja pod choinkę. Za rok już pewnie wypatrywał pierwszej gwiazdki. Za dwa lata zacznie śpiewać kolędy.
Może się tylko łudzę :)
2
@agaFCB frajer i tyle
Ostatnio szwagierka miała taką samą sytuację, pisała z kolesiem, niby mu na niej zależało, ale też miał tak, że po kilka dni nic nie pisał, zasłaniając się pracą. Co się okazało? Jej przyjaciółka z fake konta przez cały czas pisała z nim na Ig.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że są razem. No ale u mnie jest spalony.
P.S ja też nie wiem co to za gość, ale bardzo dużo dziewczyn/kobiet wybiera sobie takich frajerów właśnie za obiekt westchnień. Dajecie też tym samym takim typom atencję ich ego rośnie, później myślą, że są bóg wie kim i mogą mieć laski na pęczki.
0
@PizzerMan małe pakowanko, zabawa z dziećmi, zaraz kolację, kąpiele, jednym słowem - intensywnie
0
@AmigoBlancos niech się nie wygłupiają, ktoś musi umilić Viniemu ten mecz :D
0
@cules100pro masz sporo racji, ale aż razi jakie on decyzję czasem podejmuje. Jest idealna okazja, żeby przyspieszyć grę po odbiorze (czyli coś na co największe umysły w tym sporcie zwracają największą uwagę, gdy przeciwnik traci piłkę, jest bez kontroli i ma błędy w ustawieniu) to gra do tyłu. Innym razem gdy trzeba zwolnić, to mu się włącza jeździec bez głowy :D
3
@robsesh Balde to idealny przykład jak ważna na najwyższym poziomie jest inteligencja boiskowa. Warunki chłopak ma kosmiczne (szybkość), ale co z tego, jak nie wie jak z niej korzystać.
4
@leonek160 idealne miejsce, żeby przepuścić nokautujący atak, jak przyczajony tygrys, dać nadzieję rywalowi, żeby potem mu ją bezwzględnie odebrać
6
@A4ron już rok temu mieliśmy walczyć o top4 za Xaviego
Skończcie płakać już, jeszcze piszesz z taką grą, jakbyśmy grali naprawdę źle.
Z takim punktowaniem jak już, bo do gry nie można mieć większych zarzutów.
Następny mecz zagramy tak samo, tylko wpadną 3 bramki to będziecie piać z zachwytu, a w grze tak naprawdę nic się nie zmieni.
7
@bartekvisca kiedyś widziałem statystykę, pod koniec jego pobytu w Bayernie, że to zawodnik, który marnuje najwięcej świetnych okazji w Europie, więc chyba tak nie do końca z tym bezlitosnym wykończeniem :D
0
@Kuchar nie ujmujmy mu też, dobrze się ustawiał, to walili w niego, ale napisałem, że w większości nasi psuli
1
@Gronek zagraliśmy kapitalne spotkanie, niestety piłka nie chciała wpaść do bramki, albo świetnie bronił Oblak, albo w większości nasi piłkarze partaczyli dobre okazję. Wiadomo, że za styl nikt punktów nie przyznaje, ale jak już przegrać, to chociaż w takim stylu, będąc drużyna lepsza i walcząca do ostatniego gwizdka o zwycięstwo, a nie zadawała się remisem.
Jest niesmak, ale z optymizmem można patrząc w przyszłość, wiecznie tak pudłowac raczej nie będą :D
0
Będzie wałek w werdykcie?
Biorę po 200 zł od każdego zainteresowanego i słucham Państwa
3
@DiSBlaDE widziałeś jak on teraz wygląda, chodzi i mówi? Masakra
1
@fart teraz to jest wszystko ustawione, musi być pełen dystans, żeby jak najwięcej reklam puścić.
0
@Roobo był na spalonym moim zdaniem
Nie grali jego strona, bo jest slaby
1
@Roobo ale chociaż coś próbował grać do przodu, stwarzać zagrożenie, a Ferran?
0
@Barca-Messi10 i Atletico ma mecz mniej :/
10
@clyde ja uważam, że dalej jesteśmy. Zagraliśmy dzisiaj kapitalnie.
0
@LukaszFan zaktualizuj informacje o pracach na Camp Nou :D
2
@Eklerek mówili, że najlepiej w życiu, 3 miesiące bez rodziny, nie widzial dzieci, odcial się zupełnie i przygotowywał. Zobaczymy efekty
@Mario96w taki MacGregor też dostawał a i tak pajacowal dalej :D