2

Powiem Wam, że młodzież w internecie jest momentami pozbawiona jakichkolwiek zasad. Ja wiem, że to głupi wiek, robi się różne rzeczy, ale są jakieś granice. Nie chce tu się rozpisywać i podawać wiele przykładów, ale na tapetę wezmę jeden. To jak młodzi ludzie odnoszą się do osób starszych. Widać to głównie na portalach społecznościowych. Zdaje sobie sprawę, że internet się rządzi swoimi prawami, ale jednak jakieś podstawy kultury osobistej należałoby zachować. Jednak wyzwiska, pisanie na "Ty" są na porządku dziennym. Słabo się to czyta, słabo to wygląda i słabo świadczy o takich osobach. Tym bardziej, że często podpisują się swoim imieniem i nazwiskiem. Nie wiem, czy ja byłem wychowany w jakiejś innej epoce, ale mi by było wstyd tak pisać, że ktoś z rodziny to zobaczy, że ktoś powie rodzicom, a wtedy mama mi da niezłą lekcję.

Tak, wiem, nie wszyscy tacy są, ale jest sporo takich osób.

1

@Comentateiro po co gotowałeś marynarkę?

2

@VegetaPolska co go ma złamać? Gadasz tak, jakby to był 20 letni skoczek. On zaraz kończy, a coś go ma złamać :o

0

@MesQueUnClub_87 rajtuzy :DDDDDDDDDDDD

1

@Mitch_Atleta tu Ci przyznam rację
Ogólnie łatwiej jest się otworzyć przed kimś kogo się nie zna, zapoczątkować raka dyskusje na takim forum i poznać wiele opinii, ale tak jak piszesz, niech to będą poważne tematy, bo z tymi butami ostatnio to niezła odklejka

0

@FcPortoFan1999 grasz coś jeszcze w 1.6 czasami?

0

@BorzyKrzys wczoraj czekanie na przelew.
Dzisiaj czekamy na raport meczowy.
Życie kibica Barcelony ostatnio nie jest usłane różami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeśli dobrze kojarzę, to potencjalne zawieszenie zależy od tego, co sędzia napisał w protokole. Wiadomo wiec, co Soto Grado zanotował?

1

@Kgorecki2500 nie moje klimaty kompletnie :)

8

Mbappe najczęściej łapany zawodnik na spalonym w lidze hiszpańskiej. Jak to skomentował obiektywny Tomek Cwiakala?
'Lubi balansować na linii spalonego" :D

A może zwyczajnie nie potrafi trzymać pozycji?

2

@Kgorecki2500 nie oglądałem żadnego :D

0

@Marian_Pazdzioch youtube vanced, ale to do suchania tylko

5

@okiemtypera_lucaxx95 kolejny raz to piszesz i kolejny raz powielasz bzdury. Gdyby faktycznie ludzie strzelali tylko w Sylwestra i powiedzmy od 23:45 do 00:15 to myślę, że aż takiego wielkiego poruszenia by nie było. Natomiast rzeczywistość jest inna. Ty powiedziałeś o swoim miejscu zamieszkania, to ja powiem o swoim. We Wrocławiu kilka dni przed sylwestrem już strzelali, strzelali w Sylwestra od wczesnych godzin wieczornych, kończąc w Nowy Rok o 3 nad ranem. Uwaga, wieczorem też strzelali, oczywiście dużo mniej, ale jednak.

2

@FCB_dimiC trzeba pytać @Popitek12, on ogląda telewizję

0

@okiemtypera_lucaxx95 to ja powiem tak, skoro mnie wywołałeś, widać, że jesteś ogarnięty/bystry/inteligentny. Stwierdzam to po sposobie pisania, też jesteś dość kulturalny, zachowujesz poprawną polszczyznę, dobrze i logicznie formułujesz swoje wypowiedzi. Tylko wydaje mi się, że na siłę chcesz się tutaj jakoś wybić, szukasz poklasku? Po co?

5

@NeroTFP1 Pan Nero jak zawsze z klasą i rigczem (jak to młodzież teraz mawia) :)

1

Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!

1

@gumaz pewnie postanowienie noworoczne sobie takie zrobił, mały detoks od LR.

1

Co myślicie o osobach, które decydują się popełnić samobójstwo? Z jednej strony trzeba mieć jaja, żeby się zdecydować na taki krok, np. się powiesić, czy skoczyć z okna z 8 piętra. Z drugiej strony, to osoby słabe, które nie radzą sobie ze swoimi problemami.
Zaznaczam, że to moja opinia i nie biorę tutaj pod uwagę skrajnych przypadków.

6

@pt9 Witamy w Polsce :)
Sam fakt, że jakaś autostrada jest prywatną, to jest taki absurd, że szkoda słów.

2

@DonCarletto żeby mógł zostać wypożyczony, musi być zarejestrowany.

26

@MesQueUnClub96 Ty to najpierw wejdź z kimkolwiek pierwszy raz w zwiazek

0

@escarabajo myślisz, że legenda to dobre określenie? Pytam z ciekawości, bo jednak myśląc Manchester United i legendy, mam innych piłkarzy przed oczami :)

1

@MesQueUnClub96 jak masz trochę kasy, to za 200-300 zł jakaś Samanta Cię pokocha przez 15 minut :D

5

Suchar alert

Nie chce się chwalić, ale mam odłożone tyle kasy, że do końca roku mogę nie pracować

5

@MesQueUnClub96 żeby Real Madryt się przewrócił i sobie głupi ryj rozwalił

2

Ale co się naczytałem, że Ratajski mistrzem świata to moje

0

@Herato potężny Cristiano Ronaldo

1

@Herato Gabriel Milito Panie
Nie wiem czemu napisałem Militao zamiast Milito :D
Jeszcze się upewniałem na Transfermarkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?