0

@WiecekFCB tylko to też nie jest takie łatwe, jak bramkarz sobie wchodzi zagrać raz na miesiąc. On też potrzebuje rytmu meczowego.

0

@July_6_BcN musisz wymyśleć jakieś inne słowo, bo rodzice tutaj nie pasuje, oraz jest obrazą, dla tych prawdziwych rodziców

3

@vangoor ferie ma
@MesQueUnClub96 spodziewałem się czegoś sensowniejszego

2

@MesQueUnClub96 uzasadnij, dlaczego dla Djoko tak, a dla Carlosa już nie, proszę.

2

@pt9 prawda jest taka, że każdy na każdego coś za plecami gada. Więc trzeba uważać, co się komu mówi. Ciężko jest więc takie osoby nazywać kolegami, prędzej znajomi z pracy.
To już tak ogólnie trochę podszedłem do tematu, pewnie się trafiają fajne relacje.

2

@OskP w pracy nie ma kolegów

4

@DonCarletto tylko teraz każdy z nich chce udowodnić swoją rację, wychodząc przy tym na hipokrytę/ignoranta.
Tak to przynajmniej wygląda z boku, jak się na to patrzy bez żadnych emocji i zajmowania stanowiska

1

@TheNekro94 Dodi jak zwykle nie ogarnął zasad.

1

@Bobo25 zegarek

1

@Witekk10 paradoksalnie szansa na dobry wynik po bramce na 1-1 :D

1

@Eklerek żeby wszystkie produkty były tak niezdrowe, to by było dobrze :)

2

@MesQueUnClub96 schudnąć
Ukończyć kurs pewności siebie u @Luciano99
Możliwości jest wiele

1

@MesQueUnClub96 a Ty ferie masz gagatku, tak mi coś Twoja aktywność nie pasowała właśnie.
Ciężkie 2 tygodnie na LR się szykują :D

P.S w dwa tygodnie mógłbyś sporo ze sobą zrobić i zaskoczyć kolegów z klasy jak wrócisz, ale pewnie Ci się nie chce, co?

0

1

@MesQueUnClub96 nikt się nie śmiał, tylko pisaliśmy, że wszystko w sporcie jest możliwe

A śmialiśmy się z Twoich żałosnych wywodów o Hurkaczu, który w pierwszej rundzie miał ciężkiego rywala, ale jak go przejdzie, to miał grać w 4 z Sinnerem.

4

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 dla tej reprezentacji i tak nie ma ratunku, także niech sobie ze swoją karierą robi chłopak co uważa :)

0

@Kamiloza91 jeszcze Barcelona nie powiedziała ostatniego słowa. Co prawda skomponowaliśmy sobie sytuację, ale jeszcze sporo grania.
Jedyne co może martwić, że Real konsekwentnie punktuje ze słabszymi rywalami, co może im dać tę ligę. Natomiast z każdym lepszym zespołem ostatnio dostają na dziurę (Liverpool, Bilbao, Milan, Barcelona).

1

@Salchent No i w każdym tym meczu byliśmy drużynami lepszymi, tylko nasi napastnicy marnowali takie setki, że ciężko w to uwierzyć.
Dlatego wyniki może są średnie, żeby nie powiedzieć gorzej, ale sama gra jest ok

0

@agaFCB inne kule Cię interesują? :D
@FcPortoFan1999 a grałeś w csa

1

@Encore widzisz @MesQueUnClub96 grubaski, można?
Tylko trzeba chcieć, a nie tylko biadolić

5

@vangoor to weź nas tu oświeć wszystkich, jak grać na murarzy?
Przecież były okazję, kiedy Wy zaczniecie oceniać drużynę po grze, a nie wyniku?

0

Nie wygląda to za dobrze dla faworytów dzisiaj w Hiszpanii
https://ibb.co/NK8BwGs
Mam nadzieję, że Barcelona nie podtrzyma passy

0

@Rewolucja123 kontuzja pleców, jeśli się nie mylę, to wczoraj.

4

@Rewolucja123 no Arman już wszystkich zaskoczył i wycofał się z walki.
Musisz sobie zaktualizować informacje, albo pobrać inna przeglądarkę, bo internet explorer już nie daje rady :D

2

Wrzucę tutaj @NeroTFP1, żeby więcej osób zobaczyło. Naprawdę piękna akcja ze strony Liverpoolu.



Trochę długie, ale naprawdę warto zobaczyć.
Jak ktoś ma tiktoka, to tam można krótsze filmiki obejrzeć, nie trzeba całości.

1

@NeroTFP1 a widziałeś może co Liverpool (głównie Van Dijk i Salaha) zrobił za akcję z chłopcem o imieniu Isack?

0

@Kgorecki2500 może to jedyna szansa dla pewnego młodzieńca stąd :D
Może by nawet poszli na studniówkę razem

1

@GigiAmoroso i później Sinner :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?