mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kessie Dodi inaczej rozwija ten skrót
Horny Hubert Hurkacz
0
@Damiain zwróć uwagę na jego zachowanie na boisku. Poczuł się gwiazdą pełną gębą, a kwintesencja tego, były jego cieszyński, a raczej ich brak, przechodził do tego na porządku dziennym, jakby w swojej karierze zdobył już z 500 bramek.
Oczywiście to jest tylko moja opinia, ja to tak odbieram.
6
@Damiain powtórzę kolejny raz, Fati sobie ubzdurał po kilku czy kilkunastu dobrych meczach, że jest nowym Messim. Sława, pieniądze, dycha na plecach i odbiło chłopakowi.
0
@Janas11224 raczej ciężko tu mówić o zlekceważeniu. No bo jak można zlekceważyć niepokonanego mistrza? To trzeba być idiotą, żeby to zrobić. McGregor, aż tak głupi nie jest, zwyczajnie był słabszy. Pomijam kwestie poza sportowe, bo takich zawodników jak on, albo się kocha, albo nienawidzi. Ja tam go nie lubię, ale zdaje sobie sprawę z tego, że tacy są też potrzebni i pewnie Dana, gdyby miał wybierać między nimi, postawił by na Conora (w sensie komu organizować kolejne walki) ze względów finansowych.
1
@patrix211 on jest chyba konduktorem, a nie maszynistą
1
@pt9 mi jak babeczka pokazywała mieszkanie, nie potrafiła określić, czy mieszkanie jest od wschodu, południa czy może od zachodu :D
3
@Kgorecki2500 ewentualnie
Chciałem być sobą, za wielką wodą
Na czekoladę, poczułem chęć
Była namiętna, bardzo nieletnia,
I dobrze znała, refrenu sens
1
@Kgorecki2500 mleczna, różowa Goplana ❤️
0
@July_6_BcN jesteś normalna, ogarnięta, sprawiasz wrażenie sympatycznej. Nie robisz z siebie księżniczki, wiesz co jest 5 jeśli chodzi o związki, więc nie wiem czemu jesteś wolna. :D
Takich dziewczyn dzisiaj nie ma za dużo
0
@July_6_BcN a Ty się z tym zgadasz?
0
@July_6_BcN i Ty chcesz mi powiedzieć, że nie masz chłopaka?
2
@urbipl jak słyszę przy tego typu "mieszkaniach", że to apartamenty, to mi się nóż w kieszeni otwiera.
1
@tbas a już gra z Sinnerem? Czy jeszcze ma kogoś po drodze? No właśnie
1
@MesQueUnClub96 gdzież bym śmiał
Tylko zapisze sobie ten post jak już się będziemy śmiać po kolejnej wpadce, a Ty będziesz wyrywał włosy z głowy, to Ci jeszcze dorzucę do pieca :D
7
@MesQueUnClub96 Hurkacz nie zawiódł, Dodi ze swoimi mądrościami również nie zawodzi :D
1
@dadan1990 dzisiaj na eleven sports 2 o 20 powtórka
2
@Lola120 @pt9 oczywiście, że tak, to były tylko przykłady
Jest 10/10 ale pali, wszystko z drugą osobą jest git, tylko te fajki
Może warto spróbować, nakłonić żeby dla Ciebie rzucił
Ja tylko gdybam, głośno myślę :)
1
@Lola120 no w tym przypadku, a szczerze sobie powiedz, nie musisz nam tu pisać, ilu odrzucilas bo byli za mali? :D
@pt9 oczywiście, mi chodzi bardziej o sytuację, że ktoś patrzy na drugą płeć i na dzień dobry kogoś skreśla bo:za niski, za gruby, za wysoki, studiuje na polibudzie, pali, nosi okulary itp.
Miałem taką koleżankę, w sumie to bardziej koleżanka żony, wszyscy byli bee, w każdym coś znalazła, a sama piękna nie byla
1
@VegetaPolska już przestałeś sprzedawać połowę zespołu po jednym meczu?
@ShawnC między tymi panami to jest zupełnie inna relacja, niż to, co miałem na myśli pisząc post.
1
@Lola120 powiem Ci tak szczerze, bez żadnego ataku, że stawianie wzrostu partnera ponad potencjalny związek jest zwyczajnie słabe i niedojrzałe.
Wiem, że jesteś dosyć postawna, bo grasz/grałaś w ręczną. No ale co to zmienia? Chłopak nie może być niższy bo się ludzie będą śmiać, bo koleżanki będą żartować z drużyny? No i co z tego, jeśli to z takim "kurduplem" będziesz czuła, że możesz konie kraść. Wygląd to nie wszystko, naprawdę śmiać mi się chce jak słyszę takie teksty. Ktoś odrzucił być może miłość życia, bo gdzieś było za dużo albo za mało centymetrów. Chore.
9
Takie zwycięstwa jak wczoraj pokazują też jedna zasadniczą różnicę między klubami. My wczoraj zlaliśmy Real, aż miło, ale nie było żadnych prowokacji z tego powodu. Zero arogancji, buty, drwienia.
Mam dziwne przeczucie, że gdyby wynik był w drugą stronę, to kilku piłkarzy Realu, próbowało by jeszcze ubliżać i naśmiewać się z naszych zawodników.
1
Wczoraj jakiś idiota podczas sztormu wskoczył sobie do morza w Sopocie.
Gościa nie znaleźli, a akcja poszukiwawcza była na dość dużą skalę.
Niby selekcja naturalna, ale ile ludzi zostało w to zaangażowanych.
97
Ciekawostka:
Barcelona wygrała w Arabii więcej trofeów niż Cristiano Ronaldo.
3
Niby poniedziałek i trzeba znów robić na tego oszusta, złodzieja, wyzyskiwacza, nieroba, ale jednak tak przyjemniej jakoś.
Miłego dnia cules :)
4
Perez jest świetnym prezesem, ale brakuje mu trochę luzu :D
1
@VegetaPolska się módl, żebyście nie trafili na nas w PK i w LM, bo zagramy jeszcze 5 razy maksymalnie :D
1
Arda "lepszy od Yamala" Guler kolejny kapitalny występ.
A nie czekaj...
0
@Rewolucja123 to gratulacje
0
@Rewolucja123 postawiłeś ten BTTS, Barca i 2 gole Raphini?
0
@Pedri16Future że co? Hahahahaha
Przecież mistrzowski sezon to większość wygranych po 1-0