2

@tribo na TVP Sport online, w tv komentuje Laskowski z Żewłakowem

5

@VegetaPolska ale co Ty porównujesz
Bramki na wielkich imprezach czy gole reprezentacji do jakiegoś pazdzierza w 1/4 Pucharu Króla z chłopcami z przedmieścia Madrytu

0

@VegetaPolska a co Ty g̶a̶z̶e̶t̶ notatnika nie czytasz?

1

@Kgorecki2500 to wpadaj na mecz dzisiaj :D

1

@jacobFCB jakby to powiedział pewien Zbigniew, szkoda strzępić ryja

0

@Azazel_Pazuzu tak w gwoli ścisłości, partia, o której piszesz, wygrała wybory :)

0

@Bobo25 realizator meczu pokazał żółtą kartkę dla gracza Leganes na początku, więc trochę nas wprowadził w błąd :)

1

@Tasde no bez jaj, mieli okazję, ale ze nie wykorzystali to ich wina. Puścił korzyść i wyniknela z tego groźna sytuacja, tutaj akurat do sędziego nie można mieć pretensji.
@Barca_bwo na flashscore jest żółta kartka dla Ramona pokazana, więc dostal

0

@Tasde akurat samo puszczenie akcji było słuszne i Leganes miało korzyść, więc błędne było by wracanie do faulu. Natomiast brak kartek za takie zagrania to kolejny błąd.
Edit: dostał Ramon, ale Człameni również powinien dostać

1

@Oskar00 jutro Laskowski i Żewłakow

1

@jacobFCB przecież są podane terminy aż do finału :)
4, 5 i 11, 12 marca - 1/8
8, 9 i 15, 16 kwietnia - 1/4
29, 30 kwietnia i 6. 7 mają - 1/2
31 maja - finał

0

@Szklaner ja ostatnio ręcznik papierowy do kuchni kupiłem 3 po 10 zł za sztukę, a one koło 20 zł kosztują.
No i właśnie na takich promocjach idzie zaoszczędzić. Można kupić 12 litrów mleka w cenie 6. Jakiś olej, majonez. Trzeba przeglądać te gazetki :)

0

@Criss18Barca i dlatego tacy ludzie dochodzą do takich majątków. Nie wydaje niepotrzebnie kasy, jak wie, że może to dostać z innego źródła.

6

@SelloutCrowd dlatego może ktoś powie, że jestem Janusz, ale zakupy tylko korzystając z promocji typu 50%na druga rzecz, 2+2/6+6 itp.
Ostatnio zakupy za 220 zł, a rabat 80 zł.
Oczywiście nie na wszystko są promocje, kupuje jak są, a jak potrzebuje dany produkt, to biorę.
Plus jeszcze jest taki, że mam teściów rolników, więc sporo warzyw, owoców, czy jajka mam za free.
Nie zmienia to jednak faktu, że ceny są chore, a produkty coraz mniejsze i gorszej jakości. Głupi papier toaletowy to teraz około 20 zł, za "trochę" lepszy.

1

@Adran360 i to wygrywając 3-0 w serii rzutów karnych. Takie cuda to się fizjologom nie śniły Panie Ferdku

0

@MesQueUnClub96 nadgodziny cza robić, żeby hajs się zgadzał :)

0

@escarabajo a je, jak go słucham, to bym powiedział że "bez mózgu" :D

1

@escarabajo ale to trzeba być zdolnym, żeby w pierwszej minucie wyłapać czerwoną kartkę ;D

30

Cristiano Ronaldo:
''Leo zawsze traktował mnie dobrze, napędzaliśmy się nawzajem, to była zdrowa rywalizacja''

Bardzo zdrowa, a skutki odczuwa do dzisiaj.

1

@jakub1906 pobrałem revanced
W tym vanced mi wyskakiwał komunikat, że używam nie obsługiwanej wersji YT, a wczoraj normalnie wszystko śmigało . Aktualizacje nie pomagały, to pobrałem coś innego i narazie śmiga :)

0

Działa Wam YouTube Vanced?

2

@Sulimo "niech go sprzedadza ale do klubu gdzie bedzie grał. "
Co to za tekst :D
Jak będzie dobry, to będzie grał, niestety ostatnio praktycznie każdy młody za granicą jest weryfikowany i przepada.

2

@Bilon87 szacunek, że napisali "jest napisane", a nie "pisze".

2

@Katalończyk 99 ma wrócić na niedługo*

0

@Kamiloza91 pewnie gdyby nie ta czerwona kartka, to by Ci siadło

0

@ranger3120 po odejściu NiKo jeszcze bardziej widoczny będzie fakt, że Snax jest zwyczajnie słabym iglem. Jedyna jego szansa, na grę w tier1, ale no nie ma dobrych pomysłów. Jego braki maskowały indywidualne popisy zawodników.

0

@Uukasz_93 równie dobrze im mogli szałasy zbudować, tyle samo z tego ośrodka zostanie

4

Tylko jutro się nie zesrać metr przed kiblem i to wykorzystać!

0

@ali3gator chatGPT twierdzi, że od zawsze byli prohiszpanscy, nie utożsamiają się z dążeniami do separatyzmu, więc śmiesznie ta opaska wygląda :)

0

@ali3gator no co Ty nie powiesz? Przecież napisałem, że się wydaje bardziej prohiszpanski niż kataloński

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?