mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 które miejsce lepsze na wakacje z dziećmi? Jak czystość wody, bo biura jedno, a w internecie ludzie piszą co innego. Gdzie lepsze plaże? Czy w tej Vlorze znajdę piaszczyste z łagodnym zejściem?
0
Był ktoś z Was może w Albanii w miejscowości Durres albo Vlora? Miałbym kilka pytań pod kątem wakacji.
1
@Bobo25 jaki poziom meczu taki MVP :D
3
@leomessi1710 przy 7 powtórce już stwierdził wyraźnie, że to jest oczywisty faul. Natomiast w meczu Barcelony z Sevillą (mowa o sytuacji z Kounde, gdzie położył rękę na plecach zawodnika Sevilli), twierdził, że często taki kontakt wystarczy, aby spowodować upadek, że musi to zobaczyć z innej kamery, że jeden sędzia by odgwizdał, a drugi nie.
Strasznie irytujące są te jego komentarze w takich sytuacjach. Albo się wstrzymaj i zajmij stanowisko jak obejrzysz wszystkie powtórki dokładnie, albo bądź konsekwentny i trzymaj się jednego zdania. A u niego wygląda to tak, że:
- na żywo - jak dla mnie to jest rzut karny,
- pierwsza powtórka - na pewno jest kontakt, muszę to zobaczyć z innej kamery,
- druga powtórka z innej kamery - no z tej perspektywy wygląda to na rzut karny,
- trzecia powtórka z innej kamery - zaczynam mieć wątpliwości, może realizator pokaże nam jeszcze inne ujęcie,
- czwarta powtórka z innej kamery - sam już nie wiem.
Cały Ćwiąkała.
7
@Arden tak w sumie na tym boisku wygląda na takiego, co ma bałagan na strychu
0
@Safrani u mnie często blachę z Indii ściągają
0
@Safrani co to oznacza dla polskiego przedsiębiorcy, który produkuje różne rzeczy że stali nierdzewnej?
6
Komentarz usunięty
0
@jacobFCB kilka odpowiedzi, żadna nie na temat, a sam bym się chętnie dowiedział.
Bo to serio jest jakiś fenomen,nawet wymienieni przez Ciebie skoczkowie, odnosili duże sukcesy, potem kilka lat przerwy i kolejna KK (tutaj mam Małysza na myśli)
Albo Gregor Schlierenzauer, najwięcej wygranych w PŚ, a potem jakby zapomniał.jak się skacze.
Strasznie to dziwnie wygląda w tym sporcie.
Oznacze eksperta od skoków, może nam coś rozjaśni
@Criss18Barca
0
@Kinginiesta nie chodzi o to, żeby się zrobiło lepiej, tylko żeby sobie uzmysłowić pewne rzeczy. Przestać szukać problemu tam gdzie go nie ma, bo są rzeczy, na które nie mamy wpływu i są to ludzkie tragedie.
0
@Eklerek ale taka prawda, ile można? Poszedłby do domu dziecka czy na onkologię dziecięcą to by może się ogarnął.
3
@MesQueUnClub96 żałosny jesteś i tyle. Setki milionów ludzi na świecie marzy, żeby mieć to co Ty. Masz gdzie mieszkać, co jeść, w co się ubrać, masz rodzinę, jesteś zdrowy, masz dwie ręce i nogi, możesz robić co chcesz, ale Ty wolisz się użalać nad sobą. Zamiast zacisnąć zęby i wziąć się w garść. Nikt za Ciebie życia nie przeżyje, przestań dramatyzować, bo ludzie naprawdę mają w życiu ciężko.
0
Komentarz usunięty
0
@Damiain Yamal za chwilę zostanie ofiarą swojego talentu, bo przyzwyczai do pewnego poziomu i każde słabsze spotkanie (które dla innych jest sufitem) będzie się kończyć krytyką :D
Co do Gaviego pełna zgoda, ludzie tutaj go gloryfikują, bo gra twardo (super, takich walczaków też w drużynie potrzeba), ale w większości przypadków są to idiotyczne i niepotrzebne zagrania. A Marc Casado to idealny przykład, który podałeś, że można grać ostro ale czysto.
@partymaker nie ma znaczenia, który to był faul, Gavi zasłużył wczoraj na "mocną" żółtą kartkę swoim faulem
2
@Damiain Yamal w pierwszej połowie też słabiutko, Gavi również niewidoczny. Natomiast występ Pedriego (kolejny) palce lizać:)
21
Jakby gwizdali takie rzuty karne, to mielibyśmy po 5 jedenastek dla każdej drużyny, a wyniki były by większe niż w hokeju. Ewidentnie piłkarz Sevilli poczuł rękę i się położył jak panienka.
2
@comtedurgell zakończyłem przygodę w wieku 18 lat, że względu na idiotów w seniorskiej drużynie. W juniorach w powiecie nie mieliśmy sobie równych. Grało się też często przeciwko młodzieżowym drużynami Zagłębia Lubin, Miedzi Legnica, Chrobrego Głogów, nawet bramki się strzelało w takich meczach
Później we Wrocławiu w amatorskiej lidze na orliku parę razy król strzelców i mvp sezonu.
3
@okiemtypera_lucaxx95 typ na Lechia - Lech kusi
2
@Marian_Pazdzioch nie no, ekstraklasa, 14 kolejek do końca, ewentualne 6 punktów przewagi to żadna autostrada, to oksymoron bym powiedział nawet :D
0
@TheNekro94 a jakby spala godzinę? To potem by była marudna bo by czuła dyskomfort.
No wiadomo, że się zdarzy, że dziecko śpi z kupa, ale my tutaj mówimy o ŚWIADOMYM zostawieniu dziecka, o tym pisałem.
Dobra, nie ma sensu dłużej dyskutować. Życzę dużo zdrowia i cierpliwości do małej ;)
A z partnerką już lepiej? Dogadaliscie się?
0
@TheNekro94 mam 2 dzieci, dwulatka i 4 miesięcznego brzdąca, w życiu by mi nie przyszło zostawić dziecka z kupa w pampersie, znaczy może i by przyszło, ale żona by mi to szybko z głowy wybiła. Naprawdę da się przebrać dziecko, żeby się nie obudziło (nie zawsze się uda, ale da się). Nie mówimy tu o siku, ale o kupie, gdzie się może bardzo szybko odparzyc.
I doskonale rozumiem dlaczego tego nie zrobiliście, zwyczajnie wybraliście swój komfort niż córki.
Przykładowo jak wracam zimą że spaceru i dziecko śpi, to go nie zostawię w wózku, żeby się ugotował, tylko delikatnie rozbieramy, obudzi się to trudno.
4
@13th niedziela, godzina 12:15, pogoda nie dopisuje
*Ćwielongowane
0
@TheNekro94 tak, wiem, świadomie zostawić dziecko z kupa w pampersie to nie jest zbyt dobre świadectwo.
0
@TheNekro94 serio dajesz spać córce w osranym pampersie?
2
@Herato potężny Tomasz Kuszczak :)
Babol z Kolumbią
Ale miał też interwencje sezonu Premier League (a nawet nie wiem czy nie dwa razy wygrał)
0
@gaucho104 a u mnie za 30 dni będzie miesiąc jak nie pije, też jestem dumny!
0
@Pedri16Future zostało nam 20 meczów minimum, a być może 26
Myślę, że lekko 150 stuknie
1
@MesQueUnClub_87 czyli doszliśmy do porozumienia :)
1
@MesQueUnClub_87 ja miałem na myśli dzieciaki w wieku 8-10 lat, a nawet młodsze.
Wiek, o którym mówisz to pełna zgoda, to już są "ukształtowani juniorzy" bardzo często.
0
@MesQueUnClub_87 młodzi, tzn. ile lat?