mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB24 wiem, że trudno w to uwierzyć, ale są jeszcze normalni, obiektywni ludzie, którzy coś tam się znają i pomimo, że jakaś decyzja może być niekorzystna dla jego drużyny, potrafią się z tym pogodzić.
11
@MesQueUnClub96 no i to normalne, że w jego wieku interesuje go płeć przeciwna, zwłaszcza piękna.
0
@F3DO Rayo to dobra ekipa, nie przegrali od 9 meczów w lidze. Dzisiaj się ładnie postawili, ale byliśmy drużyna lepszą, mieliśmy znów kilka bardzo dobrych sytuacji, których nie wykorzystaliśmy. Czasami grasz tak, jak pozwala rywal.
0
@kanver_ Inigo Martinez:
- widzisz mnie?
0
Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo! :)
1
@karolszymek Audi ładniejsze moim zdaniem :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa mi chodziło bardziej o odmianę Kołobrzega zamiast Kołobrzegu :D
1
@FCB24 gdyby nie indolencja naszych napastników, to już by można było powoli wyciągać szampany z zamrażarki. Prawda jest taka, że gramy najładniejszy futbol i na palcach jednej ręki można policzyć słabe spotkania, gdzie nie byliśmy lepsi od rywala. W innych przypadkach albo przekręcił sędzia (RSSS), albo marnowaliśmy setki na potęgę.
0
Tak sobie zażartuję w ten mroźny poranek, czuć wiosnę :D
0
@Fido66 co jest ciekawego w Kołobrzega?
0
@norbi77 no,czyli z zespołami, z którymi Barcelona wygrała 2 razy, raz zremisowała i 2 razy przegrała :D
0
@Derpowsky no to były to zawieszenia,za jakieś przewinienia niesportowe, albo bardzo brutalne faule. Tutaj raczej podstaw do zwiększania kary nie ma.
W PK będą mogli grać, w lidze nie.
0
@Dieselzor Rayo na ostatnie 5 meczów w lidze: 4 zwycięstwa i remis. To nie musi być łatwy mecz. Ogólnie 9 meczów bez porażki z rzędu w lidze.
0
@Derpowsky a czemu mają dostać po 2 mecze zawieszenia za czerwoną kartkę? Za czerwień pauzujesz jedno spotkanie.
1
@BarcaFan20048989 stówa za mało, piękny kawalerze
0
@bodzio10 też prawda, walnąłem jak Smuda w stylu: będziemy walczyć o spadek :D
7
Jutro realna szansa na lidera, ale co się człowiek naczytał w ostatnich tygodniach, że będziemy się bić o 4 miejsce z Bilbao to jego :)
0
@PuszkinFan nie każdy, ja się śmiałem z tych "ekspertowy" którzy wieszczyli nam walkę o 4 miejsce z Bilbao. Za Koemana było to samo :D
0
@tomek8756 nadpłatę
Ale to chyba ulga na dziecko, nie wiem :D
1
@Rewolucja123
Moje 1vs4 z dgl
Tak, nie umiem obrabiać demek :D
2
@escarabajo no ja też nie czytałem, chodzi mi o sam fakt, że chłop w wieku 19 lat wydał o sobie książkę, on nawet sezonu dobrego nie miał jednego :o
1
@escarabajo przeczytałeś już książkę o Kacprze? :D
To jest kuźwa hit normalnie :)
0
@Masnymichael 700 nadpłaty mam
0
@MesQueUnClub96 jesteś z Wałcza?
1
@michal26 ale Pludra to idealny przykład że jeździsz dlatego, że takie są przepisy, a czy to u21 czy 24 to bez znaczenia. Chodzi mi o sam fakt, na juniorce też bym znalazł kilku innych, nawet w Sparcie jeździli tylko dlatego, że ktoś musiał, a nie za poziom. No a dla atrakcyjności widowiska, to jest zaniżanie poziomu, bądźmy szczerzy.
A w piłce mógłby być przepis, w żużlu też w sumie, że nie 1 czy 2 młodzieżowców w składzie, tylko wychowanków. Wtedy kluby musiałyby szkolić. Chociaż w Sparcie pod tym względem ostatnio jest dużo lepiej.
0
@michal26 z jednej strony masz rację, z drugiej, przez takie przepisy średniaki mogą sobie wołać taki hajs, że głowa mała ;D
obacz taki Pludra np. ogólnie gość do niższej ligi powinien iść, a będzie jeździł w ekstralidze, bo taki przepis.
A z piłkarzami jest jeszcze ten problem, że im też często odbija i sodówka uderza. Więc jakby mial zapewnione miejsce w składzie, nie za grę, a za przepis, to ten poziom też by nie był jakiś wygórowany.
Z tym, że jak już kluby mają płacić, no to niech płacą naszym, ktoś na pewno skorzysta i nie osiądzie na laurach.
6
@Pitinho jakby każdy był świadomy, na kogo tak naprawdę głosuje, to przestałby głosować :D
3
@Bobo25 podsumowując, w Polsce nie ma dobrej partii, ani nawet lepszej od drugiej. Można co najwyżej powiedzieć, że jedna jest gorsza od drugiej. Taka jest moja prawda polityki.
1
@vangoor tragedia jest z nimi, na szczęście od jakiegoś czasu naprawiam u kolegi, który jest na początku swojej drogi zawodowej
Jednak w przeszłości miałem takie ekscesy z "uznanymi" warsztatami, że głowa mała. Raz mi chłop wymieniał klocki hamulcowe i od razu tarcze, wszystko nowe, dzwonił pytał jakie klocki, droższe, czy tańsze, mówię droższe, wszystko zamontował, tylko bez mojej wiedzy, dał stary zacisk hamulcowy, żeby nie generować kosztów. Dojechałem do domu, a tarcza całą czerwona, wszystko do wymiany, około 2k w plecy.
A drugi artysta, dostał auto, co przerywało, coś tam wymienił, dalej przerywało, to powiedział, żebym zalał parę razy 98 zamiast 95, dodatkowo porysowali mi auto, czego się oczywiście wyrzekał.
0
@michal26 a Ty co za scam robisz? Zamiast twitter to twiiter, niebezpieczne połączenie
Wyszło szydło z worka, ruska agentura pewnie, jak za Konfederacją jesteś :D