0

2

@jakub1906 zmarnował w pierwszym meczu, a my mówimy o drugim

P.S co to za gadanie, że do niego nie należy wykorzystywanie takich sytuacji? Gość wychodzi sam na sam i ma nie strzelić, bo to obrońca i do nie należy do jego obowiązków? Znalazł się w doskonałej sytuacji to nie ważne jaką pełni rolę na boisku, powinien strzelić gola i tyle .

2

@LOPEZ16 Alba antybohater. Pierwsza bramka po jego bardzo dużym błędzie. Później miał chyba z dwie bardzo dobre okazję do wyrównania i praktycznie zamknięcia dwumeczu. No i na deser ten płacz w szatni w przerwie. Aż dziw bierze, że to taki doświadczony zawodnik wówczas, a zachowanie jak junior.

0

@FcPortoFan1999 a wcześniej setkę miał ktoś że Stali tak?

0

@FcPortoFan1999 dla kogo? Bo dałem, że Stal wygra

0

@TheNekro94 nie co kolejkę, po barażach już będzie "tylko" jedno losowanie

1

@Eklerek to jeszcze dodam od siebie, że w półfinale z Villarealem, przed karnym Riquelme, Henry podszedł do Lehmanna, powiedział, w który róg ma sie rzucić. Niemiec oczywiście wybrał inny róg i karnego obronił ;)

2

@Bobo25 no i przecież dzisiaj też można by już wylosować rywala dla drużyn z top8, to nie, po barażach kolejne losowanie.

2

@Luciano99 i jeszcze Andre Gomes do rotacji :)

0

@daniel32778 prawda jest taka, że to na LR jest mocne pompowanie takich zawodników. Praktycznie nikt nie ogląda tej ligi, ani całych meczów, zobaczą jakiś skrót, gola k potem są wychwalanie. To samo było z Roque. Zastępca Lewego, idealne połączenie, bo strzelił kilka bramek w Brazylii. Szybka weryfikacja nastąpiła.

2

@Radko1976 komisja: "No dobrze, skoro Pan tak twierdzi. Na dzisiaj to tyle, zadzwonimy do Pana co dalej."
Z: "Ale ja nie mam telefonu."
Komisja: " Okej, okej"

0

@Hosh ale widziałem filmik, na którym.odniosl się w swoim stylu do sytuacji ;D

2

@Zoker "głodny, nie jesteś sobą" - Turkoryzowane

1

@Ojciec5tkidzieci sami w stosunku do naszych dzieci robimy to samo
Mój ostatnio miał pierogi ze szpinakiem i nie chciał jeść, powiedziałem, że to brokuł, to zjadł :)

0

@July_6_BcN mnie kiedyś wzięli z zaskoczenia, mama zrobiła jakaś sałatkę ze śledziem, a ja nie lubiłem, nadal nie lubię. Tato przyszedł jak się kładłem spać i mi dał po ciemku, wyczułem jakiś dziwny duży kawałek czegoś i połknąłem, bez gryzienia. Zorientowałem się następnego dnia co to było.

3

@clyde wszędzie praktycznie
Warto sprawdzić, co to za badanie, zanim się porówna do specjalistów takich jak laryngolog czy neurolog :)

0

@kamiVeB wiem, że nie na temat, ale od kiedy Portugalia taka mocna się zrobiła?

9

@xvcWinterSoldier nie, to na ryżu i kurczaku wszystko :D

0

@Filipem dlatego w LM zostały 4 francuskie ekipy i "tylko" 3 hiszpańskie :D

0

@Rifek ale to jest chore, jest drabinka, można to zrobić za jednym razem to nie. Nawet jak ktoś nie jest fanem teorii spiskowych, to ciężko uwierzyć, w uczciwość tych losowań, jak nie losują tego od razu.

1

@TheNekro94 jutro wylosują drabinkę do samego finalu

3

@Safrani a mógłby być Liverpool, Inter, lub Arsenal.
Teraz nagle PSG mocarne, ale przed chwilą była z nich beka bo drżeli o wyjście z grupy. Ale tak, rewanż mamy u siebie, więc to już też jakiś plusik, chociaż ostatni dwumecz z nimi to lepszy wynik na wyjeździe :D

6

@Safrani @Mixtape no dopiero wyszliśmy z grupy, bo tak jakby nie można na chwilę obecną zrobić więcej. Jest 8 drużyn, które nie wyszły, a 8, w tym PSG, Bayern, City czy Real, które muszą grać w barażach.
Tak, wiem, że za wyjście z grupy pucharów nie dają, ale dają kasę i dobrą pozycję startową. Nie można mówić, że nic nie ubraliśmy.

1

@graco14 PSG/Monaco/Brest/Benfica

0

@Ja124477yr4 Gakpo tylko dlatego, że wychowanek i to szczególny mecz dla niego, w przeciwnym razie pewnie też by nie jechał.

1

@bartekvisca kolesiostwo, układy, oraz spoczywanie na laurach
W akademiach dużych klubów znajdziesz wielu młodych dzieciaków, których rodzice są znani w środowisku albo mają kasę, później też te osoby grają kosztem lepszych zawodników.
A co do spoczywaniu na laurach, my chyba mamy taką mentalność, że jak odniesiemy jakiś sukces, to jak byśmy złapali Boga za nogi. Wyjazd za granicę, kasa w euro, słońce, dziewczyny, po co ciężej pracować?
Kto ostatnio zrobił karierę, wyjeżdżając za granicę? Wszyscy jak jeden przepadają, ale są ustawieni, masa fotek na ig z modelkami i tak się kręci.
Dodatkowo w Polsce się z takich robi bożków, co to nie oni, a często są to ograniczeni ludzie.

0

@Trojanek23 temat był tu przerabiany już kilkanaście razy w ciągu ostatnich dni, zaczynasz kolejna dyskusje o tym samym, mi tylko o to chodziło.
A jako kontrargument napisze, że najpierw PiS zaczął jechać po Owsiaku, to ten się odegrał. Czy słusznie? Moim zdaniem nie, pokazał by większą klasę, gdyby nie brał udziału w kampanii, ale jego zachowanie jest zrozumiałe. Nie mówi, że pada deszcz, gdy ktoś mu pluje w twarz.

14

@Trojanek23 oh shit, here we go again

4

@Luciano99 Domyśl się.

1

@LeoMessiiBarcaPepa czysto teoretycznie Brest też gra o top8
Mi u śmierdzi remisem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?