mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wczoraj jakiś idiota podczas sztormu wskoczył sobie do morza w Sopocie.
Gościa nie znaleźli, a akcja poszukiwawcza była na dość dużą skalę.
Niby selekcja naturalna, ale ile ludzi zostało w to zaangażowanych.
97
Ciekawostka:
Barcelona wygrała w Arabii więcej trofeów niż Cristiano Ronaldo.
3
Niby poniedziałek i trzeba znów robić na tego oszusta, złodzieja, wyzyskiwacza, nieroba, ale jednak tak przyjemniej jakoś.
Miłego dnia cules :)
4
Perez jest świetnym prezesem, ale brakuje mu trochę luzu :D
1
@VegetaPolska się módl, żebyście nie trafili na nas w PK i w LM, bo zagramy jeszcze 5 razy maksymalnie :D
1
Arda "lepszy od Yamala" Guler kolejny kapitalny występ.
A nie czekaj...
0
@Rewolucja123 to gratulacje
0
@Rewolucja123 postawiłeś ten BTTS, Barca i 2 gole Raphini?
0
@Pedri16Future że co? Hahahahaha
Przecież mistrzowski sezon to większość wygranych po 1-0
2
Na drugą połowę tylko jedno życzenie. Grać dalej i atakować, pod żadnym pozorem nie zadawała się tym wynikiem.
Na szczęście jest Flick, a nie Xavi, więc będzie jazda dalej!
0
@sokot nieistotne, tego się nie da przegrać
2
@Lola120 na pewno jest możliwe, ale to bardzo trudne
Ja też miałem przyjaciółkę, od 6 lat jest moja żona i matka dwójki naszych dzieci :D
1
@Criss18Barca no to się nie da
Sprawdziłem na swoim właśnie
0
@Messibestplayerintheworld boki obrony zwłaszcza słabsze, plus Człameni nie na swojej nominalnej pozycji.
Ale ciężki mecz się szykuje
0
@VegetaPolska ale on nie chce mieć tego w głównych wiadomościach, więc musi jeszcze przenieść to do archiwum
@Criss18Barca to musisz wyciszyć ja i tyle
1
Najsłabszy punkt, to obrona Realu, jeszcze zdobyć przewagę w środku pola i powinno być dobrze. Jednak atak mają taki, że coś z niczego w każdej chwili mogą zrobić.
0
@Criss18Barca archiwizuj tę grupę
Rozmowa przejdzie do archiwum, a nadal będziesz w grupie. Tylko jak nie chcesz widzieć tych wiadomości i dostawać powiadomień, to wyłącz też powiadomienia
0
@FcPortoFan1999 nie zapominaj o swoim masochiźmie związanym z ekstraklasa :D
7
@norbi77 przed kliknięciem linku, wiedziałem, że to będzie to :D
2
@Astad niekoniecznie, kiedyś był tylko jeden mecz, teraz masz dwa.
0
@July_6_BcN @mekston nie no bez jaj, 25 nie ma nawet imo.
1
@July_6_BcN no, to jakaś zdolna musiała być :D
Wracając do tematu, zaraz wszystkiego zakażą. Zadań domowych nie, matur nie. Tylko każdy będzie sobie robił i zdawał co chce. W złym kierunku to zmierza.
3
@Szklaner chłop wystawia do pustej bramki i jeszcze zdziwiony, że ktoś korzysta :D
2
@July_6_BcN typowa kobieta, do wszystkiego się przyczepi
Dobra, ale chociaż waga się zgadza :)
P.S to.na ile wygląda typ ze zdjęcia? Ja bym mu właśnie dał z 18-20
2
Komentarz usunięty
2
@Kessie rekin biznesu, widać od razu.
0
@gumaz no dżinsy tak, ale Ty napisałeś dzińsy :D
10
@Kessie elegancko :)
Dodi też już gotowy
https://ibb.co/7RL7Gq8
0
@gumaz dzińsy :D
Po jakiemu to? :D
0
@Tasde jaki jest problem w tym, że na studia techniczne, dostanie się lepsza osoba z maturą z przedmiotu humanistycznego? Na tym polega rekrutacja, wybierają najlepszych. Nie wiem czym się kieruje uczelnia, czy od razu patrzy na całość matur, czy tylko na przedmioty ścisłe, a w przypadku "remisu", biorą pod uwagę humanistyczne. Jeżeli tak jest, no to chyba sprawiedliwe, dostaje się lepszy.
Co do drugiej części wpisu, no z tymi kluczami to wiem, że jest problem, ale sam wskazałeś na umysły artystyczne, nie wiadomo co im tam w głowie siedzi. Poza tym, mam wątpliwości co do wiarygodności tych egzaminów.
W moim życiu nie spotkałem się chyba z osobą, która nie zdała matury z języka polskiego. Nie słyszałem o takim przypadku.