1

Wczoraj jakiś idiota podczas sztormu wskoczył sobie do morza w Sopocie.
Gościa nie znaleźli, a akcja poszukiwawcza była na dość dużą skalę.
Niby selekcja naturalna, ale ile ludzi zostało w to zaangażowanych.

97

Ciekawostka:

Barcelona wygrała w Arabii więcej trofeów niż Cristiano Ronaldo.

3

Niby poniedziałek i trzeba znów robić na tego oszusta, złodzieja, wyzyskiwacza, nieroba, ale jednak tak przyjemniej jakoś.

Miłego dnia cules :)

4

Perez jest świetnym prezesem, ale brakuje mu trochę luzu :D

1

@VegetaPolska się módl, żebyście nie trafili na nas w PK i w LM, bo zagramy jeszcze 5 razy maksymalnie :D

1

Arda "lepszy od Yamala" Guler kolejny kapitalny występ.
A nie czekaj...

0

@Rewolucja123 to gratulacje

0

@Rewolucja123 postawiłeś ten BTTS, Barca i 2 gole Raphini?

0

@Pedri16Future że co? Hahahahaha
Przecież mistrzowski sezon to większość wygranych po 1-0

2

Na drugą połowę tylko jedno życzenie. Grać dalej i atakować, pod żadnym pozorem nie zadawała się tym wynikiem.

Na szczęście jest Flick, a nie Xavi, więc będzie jazda dalej!

0

@sokot nieistotne, tego się nie da przegrać

2

@Lola120 na pewno jest możliwe, ale to bardzo trudne

Ja też miałem przyjaciółkę, od 6 lat jest moja żona i matka dwójki naszych dzieci :D

1

@Criss18Barca no to się nie da
Sprawdziłem na swoim właśnie

0

@Messibestplayerintheworld boki obrony zwłaszcza słabsze, plus Człameni nie na swojej nominalnej pozycji.
Ale ciężki mecz się szykuje

0

@VegetaPolska ale on nie chce mieć tego w głównych wiadomościach, więc musi jeszcze przenieść to do archiwum
@Criss18Barca to musisz wyciszyć ja i tyle

1

Najsłabszy punkt, to obrona Realu, jeszcze zdobyć przewagę w środku pola i powinno być dobrze. Jednak atak mają taki, że coś z niczego w każdej chwili mogą zrobić.

0

@Criss18Barca archiwizuj tę grupę
Rozmowa przejdzie do archiwum, a nadal będziesz w grupie. Tylko jak nie chcesz widzieć tych wiadomości i dostawać powiadomień, to wyłącz też powiadomienia

0

@FcPortoFan1999 nie zapominaj o swoim masochiźmie związanym z ekstraklasa :D

7

@norbi77 przed kliknięciem linku, wiedziałem, że to będzie to :D

2

@Astad niekoniecznie, kiedyś był tylko jeden mecz, teraz masz dwa.

0

@July_6_BcN @mekston nie no bez jaj, 25 nie ma nawet imo.

1

@July_6_BcN no, to jakaś zdolna musiała być :D

Wracając do tematu, zaraz wszystkiego zakażą. Zadań domowych nie, matur nie. Tylko każdy będzie sobie robił i zdawał co chce. W złym kierunku to zmierza.

3

@Szklaner chłop wystawia do pustej bramki i jeszcze zdziwiony, że ktoś korzysta :D

2

@July_6_BcN typowa kobieta, do wszystkiego się przyczepi

Dobra, ale chociaż waga się zgadza :)

P.S to.na ile wygląda typ ze zdjęcia? Ja bym mu właśnie dał z 18-20

2

Komentarz usunięty

2

@Kessie rekin biznesu, widać od razu.

0

@gumaz no dżinsy tak, ale Ty napisałeś dzińsy :D

10

@Kessie elegancko :)
Dodi też już gotowy
https://ibb.co/7RL7Gq8

0

@gumaz dzińsy :D
Po jakiemu to? :D

0

@Tasde jaki jest problem w tym, że na studia techniczne, dostanie się lepsza osoba z maturą z przedmiotu humanistycznego? Na tym polega rekrutacja, wybierają najlepszych. Nie wiem czym się kieruje uczelnia, czy od razu patrzy na całość matur, czy tylko na przedmioty ścisłe, a w przypadku "remisu", biorą pod uwagę humanistyczne. Jeżeli tak jest, no to chyba sprawiedliwe, dostaje się lepszy.

Co do drugiej części wpisu, no z tymi kluczami to wiem, że jest problem, ale sam wskazałeś na umysły artystyczne, nie wiadomo co im tam w głowie siedzi. Poza tym, mam wątpliwości co do wiarygodności tych egzaminów.

W moim życiu nie spotkałem się chyba z osobą, która nie zdała matury z języka polskiego. Nie słyszałem o takim przypadku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?