10

@clyde ja uważam, że dalej jesteśmy. Zagraliśmy dzisiaj kapitalnie.

0

@LukaszFan zaktualizuj informacje o pracach na Camp Nou :D

2

@Eklerek mówili, że najlepiej w życiu, 3 miesiące bez rodziny, nie widzial dzieci, odcial się zupełnie i przygotowywał. Zobaczymy efekty
@Mario96w taki MacGregor też dostawał a i tak pajacowal dalej :D

1

Coś ten Fury pokorny bardzo, jak nie on

0

@Firestone polecam drugą bramkę na Bernabeu Lewego zobaczyć

1

@ChampionLW co powiedziałeś do mnie?

2

@reloaded pracowałem prawie 6 lat na myjni, w małej grupie. Pod koniec roboty, jeden współpracownik tak mnie irytował, że wychodziłem z siebie. Teraz pracuje w innym miejscu już ponad 6 lat i znów mam to samo. Kolega, z którym dość dobrze się dogadywałem teraz działa mi na nerwy praktycznie wszystkim co robi. W sensie nie trzyma porządku, albo nie pomyśli jak coś zrobić lepiej/logiczniej.
Nie wiem z czego to wynika, ale jest to uciążliwe w pracy.

0

@FcPortoFan1999 będziesz woził takie całe drzewo, czy już porąbane?
Bo jeśli takie pocięte/porąbane to nie drzewo, a drewno

#labambauczy
@PizzerMan leniwie

0

@agaFCB mówisz tak, jakby kiedyś Ci się chciało :D

0

Ciężkie 2.5 tygodnia na LR się szykuje, ale damy radę.

2

@MesQueUnClub_87 "spokojnie, zaraz się rozkręci"

0

@Krzysztof1987 z Belgii, nie z Białorusi

1

@leonek160 jak my tryplet robimy w tym sezonie

1

@Eklerek u żony na wigilii są właśnie filety z innych ryb, ale od kilkunastu lat tato robi karpia i wychodzi mu całkiem nieźle. Z ośćmi prawda, ale można to przeboleć :D

1

@Faro @Eklerek ja ani sałatki ani krokietów nie mam na wigilii w domu rodzinnym :D
Barszcz z uszkami, pierogi i karpik
Tak wiem, że karp to żadna rewelacyjna ryba, ale jak się ją raz do roku je, to jakoś tak podchodzi nawet
Ja tylko te 3 rzeczy jemy

7

@NeroTFP1 znać dopuszczalnej prędkości poruszania się samochodu w terenie zabudowanym też nie musi :D

5

@LeoMessiiBarcaPepa takimi kategoriami to można myśleć o panience na kilka razy, a nie o żonie. No ale, co kto.lubi :D

0

@Criss18Barca A na czym zabawa polega?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 polecam się wybrać do Karpacza albo Szklarskiej i wejść sobie na Śnieżkę/Szrenicę (w zależności od stopnia zaawansowania) zimą. Bajkowe widoki, wszędzie śnieg, wygluszajacy otoczenie. Super sprawa. Jeszcze jak się idzie fajna ekipą i dogrzewa procentem to całkiem wypas :D

0

@nabial z kostką tak jest, w momencie urazu boli jak cholera, za chwilę przestaje, jesteś w stanie dograć mecz, ale następnego dnia, jest dramat

1

@Pnog37 on troluje, za drugą bramkę z BVB też obwiniał Pene.
No chyba, że jest aż takim laikiem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@clyde po jakim kursie?

0

@maroon jak dla banku? Z jakiej okazji dla banku?
Ja na swoim przykładzie napisze. Małżeństwo od którego kupiliśmy mieszkanie, sprzedawało je przez pośrednika. W pośrednikiem chodziliśmy je oglądać, a potem podpisywaliśmy umowę przedwstępna, gdzie trzeba było im zapłacić 20k, co oznaczało rezerwacje mieszkania, a potem na kasa przechodziła na wkład własny. W przypadku, gdybym nie dostał kredytu, to kasa szła dla tego małżeństwa. Więc co ma bank do tego?
A kasa dla nich, dlatego, że załatwianie formalności to 2-3 misoeace nawet, czemu mają czekać tyle że sprzedażą i nic z tego nie mieć w przypadku fiaska transakcji? Myślę, że to uczciwe rozwiązanie, bo przecież co chwilę mógłby ktoś przychodzić i rezerwować mieszkanie, a w rzeczywistości nie chciał go kupić, tylko zwodzić za nos.

0

@maroon źle napisałem, zadatek, czy tam opłata, która przechodziła na wkład własny, tak jak w przypadku kolegi wyżej. Ale to przy założeniu, że otrzyma kredyt, jak nie, to kasa przepada.

0

@Flyingbetoniarka wydaje mi się, że kasa przepadła. To jest standardowe rozwiązanie przy tego typu sprawach. Ja jak mieszkanie kupowałem, to musiałem wpłacić 20k zadatku, rezerwując sobie tym samym mieszkanie i czekałem na decyzję banku, jakbym nie dostał kredytu, to kasa by przepadła. No ale taka była umowa, byłem świadomy.

1

@LeoMessiiBarcaPepa powiedz mi, że nie znasz się na piłce, nie mówiąc, że nie znasz się na piłce
Zrobiłeś to idealnie

Co Pena tam zawalił? Przecież i tak by musiał wyjść i skrócić kąt, a wtedy zawodnik Borussi wystawił by pustaka koledze. Musieliby powtórzyć chyba wyczyn piłkarzy Śląska, gdzie szli 2 na bramkarza i spalili sytuację

1

@macio_944 standard, tacy najwięcej szczekają, a gówno się znają
Ja do dzisiaj mam żal, że przez takich gamoni odszedł Maciej J. Może i czasami przesadzał, ale znał się na piłce jak mało kto tutaj.

5

Albo trzeba być totalnym idiotą, albo kompletnie nie mieć pojęcia o piłce, jeśli ktoś tu widzi winę Peni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?