mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arcybiskup to kup kiełbasę od rzeźnika, a nie kupujesz jakiś "syf" w Biedronce na promocji 1+1
13
@gaucho104 bez różnicy
2
@SirBobby jakie kontuzje? On miał i ma tylko jedną kontuzję.
Kontuzję mózgu.
0
@wpwelement czemu nie musimy Cię szanować? Ja szanuję, bo "ciężką" masz robotę :D
Ale nie wiem o kogo prywatności mówisz, w wątku były jakieś dwa tweety publiczne, opinie użytkowników na publicznym forum
1
@Blantozaur mnie bawi, że dostaliście dwie odpowiedzi, z których dalej nic nie wiecie (albo wiecie tyle samo, ile przedtem), a jak napiszecie na priv, to jak się czas znajdzie, to się dowiecie. Przecież, już w pierwszej odpowiedzi można było napisać konkretnie i by wszystko było jasne.
0
@Who_you_mam bo to nie świadek Jehowy. Oni nie obchodzą świąt.
1
@NeroTFP1 ostatnio gdzieś mi coś o tych kwotach wyskoczyło, ale proporcje były odwrotne, to Fury miał dostać więcej
2
@Pedri16Future chłop ma immunitet i sobie robi co chce, bo nikt mu nic nie zrobi, chore. Jak najszybciej powinni to znieść.
A on jak już tak bardzo chciał się pozbyć tej choinki, to z całą zawartością, a nie porozbijać bombki i komuś przysporzyć pracy dodatkowej.
1
@PanMietek nie wiem czy to mit, ale widziałem kiedyś reportaż z jakimś gościem, który regularnie ogrywał buka, miał jakiś swój system i go zablokowali
39
@MesQueUnClub96 a to nie.
6
@MesQueUnClub96 z kim?
0
@barteq życzę pięknej przygody :)
1
@barteq myślę, że ta informacja Ci się do niczego nie przyda, bo dzisiaj gramy na wyjeździe, a z Atletico u siebie :D
3
@Ojciec5tkidzieci to ma szczęście, że się sama nie postrzeliła jakimś rykoszetem, co za artystka :D
4
@MesQueUnClub96 mylisz pojęcie teczek. W Twoim przypadku wystarczyło przejrzeć kilka pierwszych wpisów. Nie ma to nic wspólnego z teczkami, nie jesteś nikim istotnym, żeby coś takiego robić. Nie pochlebiaj sobie.
0
@MesQueUnClub96 ale nie napisałeś, że chciałbyś się znaleźć w tamtych czasach, tylko cofnąć do tamtych czasów, a to zasadnicza różnica.
4
@Rust_Cohle dobrze, że Ciebie nie zrobił :D
0
@gumaz z racji, że był to wtorek, to najpewniej byłbym w szkole :D
21
Poddymimy trochę z rana?
Roztrzygnijmy raz na zawsze, klamczuszek czy atencjusz? A może jedno i drugie?
https://ibb.co/g9xGPDT
@MesQueUnClub96 twierdzi, że ma 18 lat, więc jak łatwo policzyć urodził się w 2006 roku. W dyskusji ze zdjęcia, chciałby wrócić do 2009 roku (chodziło o triumfy Barcelony, wygrywane finały) bo jako 3 latek doskonale pamięta piękne momenty swojego ukochanego klubu.
Przyznaj się młody(?) jak jest, a nie strugasz jarząbka.
3
@MarFan to nie on odsunął PiS od władzy, tylko ludzie.
4
@KamQiX i to gówno pewnie droższe niż nasze całe dwie szafy ubrań :D
1
@maroon widocznie Caritas założył tę zbiórkę. Źródło Łukasz Litewka na FB albo goniec.pl byli u Pani, zrobili reportaż, potem też rozmawiali z babka z Caritasu
1
Rok temu, przy okazji wejścia kanapki drwala do Maca, w sądzie ulicznej zapytano pewną starszą kobietę, czy jadła, czy kupi itp.
Odpowiedziała zgodnie z prawdą, że jej nie stać, ma blisko 80 lat, chorego syna pod opieką, mieszka w ciężkich warunkach, dla niej taka kanapka to luksus. Chodzi o tą Panią https://ibb.co/XptQ6wf
Internauci zorganizowali zbiórkę, udało się uzbierać ponad pół miliona. Super.
Dlaczego o tym piszę? A no dlatego, że Pani Henia nie otrzymała ani złotówki z tej zbiórki. Wszystko zagarnął Caritas, zasłaniając się swoim regulaminem.
Kurtyna.
3
@Joe_Barbaro w CS jak grałem, to wystarczyło odpalić grę i już się czas liczył
Przypuszczam, że w innych grach jest tak samo
3
@Hosh https://ibb.co/kMRvwSv
1
@barcelonaLM idealne miejsce dla średniaka w ekstraklasie. Praktycznie zero wymagań od zarządu czy kibiców, jedynie nie spaść i wygrać derby że Śląskiem. Nic więcej tam nie oczekują. Bogate, małe miasto, piłkarze tam mają jak u babci na pączkach. Swego czasu dobra akademia, więc jakieś tam talenty wypuszczali, więc hajs pompowany przez KGHM się jako tako zwracał.
1
@Kidd nie czepiam się, ale 4 posty niżej :D
1
@BarcaFanSince2006 u mnie jest Leo z 10.10, nie ma przypadków, są znaki :D
Powodzenia dzisiaj!
1
@Bulbazaur17 a ja bym obstawił, że osoby szczęśliwe zdają sobie sprawę ze swoich ułomności, braków, wad, że nie wszystko wieszanie zrobią lepiej i że czasami warto posłuchać kogoś mądrzejszego, a nie się obrażać :D
Ale to temat rzeka, można dyskutować i każdy pewnie będzie miał po części rację :)
3
@Bulbazaur17 taki charakter, nic nie poradzisz. Ludzie nie lubią być poprawiani, krytykowani itp. Uwielbiają za to mieć rację, być chwalonymi itd.
Duma im nie pozwala się przyznać do błędu. Właśnie w tym momencie można poznać kogoś dojrzałość, że przyjmie uwagę/krytykę z klasą, wyciągnie z niej wnioski, a nawet podziękuję za to. W moim odczuciu takie osoby są szczęśliwsze (te, które potrafią przyznax się do błędu), mniej konfliktowe, ugodowe.