0

@Hosh macie Maca na Podlasiu?

5

@tomek8756 niech sobie każdy je co chce, ale faktem niezaprzeczalnym jest, że żarcie w Maku czy w KFC zrobiło się tragiczne. Kanapki coraz mniejsze, śladowa ilość dodatków, a cena coraz wyższa. Zwyczajnie nie opłaca się już tam kupować. Za te same pieniądze, można mieć coś zdrowszego, większego i lepszego :)

10

@JimMorrisonFCB ale się ludzie zesrali
Gość chciał przykozaczyć, policjanci na początku zachowali się normalnie, podjechali, ale zobaczyli, że dalej cwaniakuje, to się dostosowali. Bardzo dobra lekcja dla szczyla.
A ci co uważają, że policjanci się zbytnio napieli, to co niby mieli zrobić? Dać się poniżyć i odjechać? Wtedy w oczach tej młodzieży dopiero by zostali pośmiewiskiem

2

@JimMorrisonFCB niezły młot z niego, co? ;p

0

@Arden no po prostu źle napisałeś, tyle.

9

@!34RC3!_0N4 a w Klasyku jak wszedł, to wyglądaliśmy lepiej, przypadek

0

@aldewir ogólnie mocno niedoprecyzowane, ale już nie będę się go czepiał :)

0

@Arden gdzie jest schronisko w Rysach?

0

Nie dość, że Barca w łeb, to jeszcze ta zasrana przerwa reprezentacyjna..

11

Getafe i Espanyol w strefie spadkowej. Oby tak też było po 38 kolejce.
Tego sobie i Państwu życzę, a także kolejnego spektaklu pod wodze Her Flicka.

1

@Stinger_ i ta jedna LM wyciągnięta w samej końcówce na Camp Nou z Bayernem. Też mnie to trochę razi, że o ile w Anglii potrafił zapełniać gablotę pucharami, tak w Europie mocno średnio. Ok, oni mieli kilka przegranych finałów i półfinałów, ale suma summarum poza Anglią tylko 6 pucharów.

0

@michal26 co w niej dobrego? Jeszcze bardziej traci prestiż runda zasadnicza. Niektórzy mogą się oszczędzać albo sprzęt i odpalić sobie w barażu.
Po co zmieniać coś, co dobrze funkcjonuje?
Ale rozumiem, że ile ludzi, tyle opinii. Mi ten system kompletnie nie odpowiada.

0

@Kgorecki2500 mnie to tam akurat dynda i powiewa gdzie oni grają :)
Pisałem tylko wcześniej, że poprzedni sezon to był wybryk natury, i że w następnym (obecnym) będą się bić o utrzymanie, a nie o mistrza, no i się nie pomyliłem :D

0

@Criss18Barca kolejna idiotyczna zmiana, jeszcze pare lat i zabija całkiem tę dyscyplinę

1

@Adran360 z Nantes

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@dmcteam mam zajebista teściowa, moja mama też jest zajebista, ale nigdy w życiu nie chciałbym ich mieć pod jednym dachem. Co jakiś czas na weekend, jest fajnie, ale nic więcej. To nie ma prawa bytu. Domyślam się, że pewnie z finansowego punktu widzenia jesteś zmuszony z nią mieszkać. To jest właśnie "cena" tej sytuacji.

1

@Kgorecki2500 ja nie znam, ale znam kogoś kto też nie zna :D

A tak serio, to ja za burgerami nie przepadam. Inaczej, zjeść zjem i w sumie są ok, ale jak już wychodziłem na miasto coś zjeść, to zawsze to było coś innego. Dopiero ostatnio zjadłem chyba pierwszego burgera u siebie na Psiaku. No to burger spoko, ale się nim nie najadłem ;)

Popatrz na opinie w necie :)

1

@BorzyKrzys no niekoniecznie, wydaje mi się, że to jest właśnie takie środowisko, gdzie jest dość dużo przestępstw. Nie wiem jak teraz, bo to ciężko nazwać rapem, ale kiedyś? Przykładowo taki Peja, gdzie się wychował? W jakimś środowisku? Ilu jego kumpli siedzi, siedziało? Takie czasy były, że się obierało ten kierunek i o tym śpiewali.

1

@heniusss uff, to dobrze, bo kupiłem sobie ostatnio koszulkę z przekreśloną 60-tka i się bałem, że już nie mogę nosić.
Dzięki mordo. Z fartem.

0

Jak zgłoszę czitera w CS-ie, to też jestem konfidentem?

4

@DamianBarcaCule ocenianie życia ludzi po tym czego słuchają, wymowne ;p

@BorzyKrzys dupy nie urywa, standardowa gadka tych wszystkich prawilniakow, świat zły, ludzie źli, siedzą za niewinność, ofiary systemu itd.

8

@tomek8756 trochę? :D

2

Jeszcze Krzysztof Piątek z golem w czwartek. Polski dzień piłki nożnej w Europie :o

3

@Mattems https://www.fcbarca.com/120466-terminarze-zasady-czyli-jak-wyglada-nowy-format-ligi-mistrzow.html

Teoretycznie jest, w praktyce może być tak jak napisał @mekston
Trafiamy teoretycznie na niżej sklasyfikowanego rywala, ale to może być np. Real, PSG, bo są daleko

2

@xvcWinterSoldier ja mam złotą zasadę, której się trzymam. Nie dyskutuje z takimi osobami, bo wiem, że nie mają pojęcia o piłce. Wystarczy kilka zdań i już wiem z kim mam doczynienia. Polecam, mniej nerwów:)

2

@NeroTFP1 ciężko się czyta takie historie, jak sobie człowiek wyobrazi, że jedna z ofiar mogłoby być własne dziecko. Przecież on już po pierwszej zbrodni powinien być wyeliminowany że społeczeństwa. Niestety musiały zginąć jeszcze 3 niewinne osoby, żeby to się stało. Chore.

1

@panczo druga kwestia, ktoś wywalczy sobie miejsce w składzie, pomoże reprezentacji awansować na jakiś turniej itp. a potem elo, Kylianek będzie grał :D
Nigdy nic dobrego nie wynika z tego, jak zawodnik jest ważniejszy od reszty drużyny.

4

@mekston wiem, dlatego jest pomysł, żeby wysłać tam @VegetaPolska żeby zagrała z nim w swoją gre

3

@MesQueUnClub_87 z racji tego, że jestem głodny, to zjadłbym wszystko, chociaż za niektórymi daniami nie przepadam. No ale jak człowiek głodny to zje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?