mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@NeroTFP1 to jeszcze tego Majtczaka tylko dojechać trzeba
2
@okiemtypera_lucaxx95 Pogoń - Radomiak
Typ: gol Motoru :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa a miałby dużo więcej, gdyby Lewy kończył takie setki jak wczoraj czy z Realem
1
@maciekofcb pierwsze 8 wchodzi do 1/8
Kolejne 16 gra między sobą o awans do 1/8
1
@Jakchcesz może jego gra nie jest tak widowiskowa jak Alvesa (zwłaszcza wymiany z Messim), ale jest bardzo efektywny, mi to wystarczy ;p
4
@Comentateiro zgadzam się :o
Grałem też kiedyś w takiej lidze na orlikach właśnie jako napastnik, to nie chwaląc się miałem czutke, wiedziałem gdzie się ustawić, jak i kiedy wyjść na pozycję. Natomiast moi koledzy, już mieli z tym duży problem. Czasami wystarczyło zrobić 2-3 kroki do przodu, żeby dostać fajna piłkę na pustaka, to stali i chowali się za obrońcami.
To się naprawdę wydaje takie proste i oczywiste, ale w rzeczywistości takie nie jest.
0
Rower gravel dla 60 latka, taki sobie zażyczył. Trasy to tak 50-70 km max myślę. Na co zwrócić uwagę? Ktoś coś może polecić? Zbyt często używany nie będzie, jak się cieplej zrobi to pewnie na weekendy tylko. Budżet tak 4k myślę. Da się coś sensownego w tych pieniądzach kupić?
@pt9
0
@kanver_ może kontrowersyjnie, ale według mnie, nawet jak podkręci liczby, to na balona nie zasługuje. Czysto piłkarsko, to nie jest topowy zawodnik, zbyt często popełnia proste błędy techniczne, marnuje bardzo dogodne sytuacje. On jest największym beneficjentem naszej gry, dostarcza liczby i chwała mu za to, ale gdyby dostał ZP to był by to Le Cabaret
0
Może się boi, że dostanie piłka w twarz i będzie mieć @krzywy nos
2
@MesQueUnClub_87 no tak, ale można by to połączyć z faktyczną pomocą potrzebującym.
P.S wydaje mi się, że teraz prowadzi to Ela Romanowska
3
@MesQueUnClub_87jaki kryzys? Przecież Real jakby chciał, to by te dwa mecze wygrał, ale im się zwyczajnie nie chciało.
74
@NeroTFP1 szkoda, że produkcja tego programu nie weryfikuje, mogli by pomóc komuś, kto naprawdę potrzebuje pomocy, a nie nygusom, którzy się jeszcze śmieją pracującym ludziom w twarz.
0
@xvcWinterSoldier tak na pierwszy rzut oka to mi z profilu trochę Olgę Frycz przypomina (polską aktorkę)
2
@Gronek ale jak kupujesz mieszkanie w zwykłym bloku, to też płacisz czynsz. No i oczywiście ratę kredytu. Więc pytanie ile wynosi czynsz? Wtedy można dyskutować czy się opłaca.
0
@nowy2016 pełna zgoda. Pozdrawiam
0
@Sulimo tak, ale uważaj, jak będziesz wstawał, żeby się w głowę nie uderzyć :D
Oczywiście z przymrużeniem oka;p
1
@Wasacz_ Iga to koszmar Coco. Na flashscore w h2h 12 pojedynków, 11-1 dla Igi. Wszystkie 11 zwycięstw to 2-0.
To chyba jednak stawia w roli faworytki Ige
3
@Messiah10 piszesz, że branie od obcych jest niebezpieczne (można wywnioskować, że nie powinno się tego robić), a potem piszesz, że sam dajesz obcym dzieciom słodkości :D
3
@wojopancer wczoraj to wrzucałem i ktoś mi odpowiedział, że Marcelo z tym trenerem to.od dłuższego czasu ma nie po drodze, coś około 10 lat temu się zaczęło, jak był selekcjonerem reprezentacji Brazylii
0
@nowy2016 poważnie? No to czekaj rok czy dziesięć w zależności od rodzaju badania i narzekaj.
Ja rozumiem, że to irytujące, mnie też to denerwuje, ale w kwestii kardiologicznej dziecka, chyba nie ma co czekać i warto poświęcić kilkaset złotych?
@zuang1995 tak, wiem o tym, a Twojej drugiej części posta trochę nie rozumiem. Kto zrobi za darmo rezonans?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartekvisca czemu prywatnie nie pójdziesz? 300 zł max myślę, praktycznie od ręki terminy, nowoczesny sprzęt, podejście do pacjenta takie jak powinno być. Po co sobie głowę zaprzątać i się denerwować tym NFZ
0
@FcPortoFan1999 a mnie właśnie takie przewrotki nie dziwią, nie czysto uderzone, z piszczela, jak na ekstraklasę przystało :D
0
@Krzysztof1987 tak, oficjalnie nie jest już ich piłkarzem.
5
Podczas sobotniego meczu trener Fluminense, Mano Menezes, chciał wpuścić na boisko Marcelo (tak, tego co w realu grał) w trakcie udzielania mu instrukcji, Brazylijczyk powiedział trenerowi, żeby ten go nie dotykał.
Szkoleniowiec się wkurzył, odepchnął go, i zawrócił z powrotem w stronę ławki.
Fluminense rozwiązało kontrakt z Marcelo za porozumieniem stron.
9
@barcelonaLM jak nazywa się prosty chłopak z Dębicy?
0
@Rupert_Haubica miło wszystko, jest to lepszy poziom niż 1 liga w Polsce :D
0
@Sulimo ale co Ty mi to mówisz? Ja mu odpisałem, bo się chłopak zastanawiał.
Tobie zadaje proste pytanie, ale nie odpowiadasz na nie. Z pewnością nie jesteś obiektywny i buzują w Tobie emocje jeszcze z tego meczu ;D
Sędzia tak to zinterpretował, miał prawo, tylko wtedy musiałby przerwać od razu grę, żeby dać czerwoną kartkę, a skoro już grę puścił, no to nie ma mowy o czerwonej kartce.
Doprecyzowujac, piłkarz Lecha nie pozbawił szansy bramkowej gracza Puszczy, ale pozbawił tę drużynę o wiele lepszej sytuacji bramkowej. Tak chyba najprościej będzie napisać to, o co mi chodzi.
A że o czymś takim już w przepisach nie ma.mowy, to dochodzi do takich błędów.
0
@Sulimo ja tylko napisałem o interpretacji sędziego (moim zdaniem)
Nie zaprzeczysz, że gdyby szli 2na1 to mieli by dużo większą szansę na gola?
0
@Zoker a przeczytałeś twitta? Za pozbawienie szansy bramkowej, zinterpretował to pewnie tak, że 2 na 1 mieli by większą szansę na zdobycie gola.