mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler będzie, tylko musisz pojechać np. do Zakopanego
0
@Sulimo
1. Moim zdaniem większą odwaga jest granie wysoko linia obrony i ryzykowanie dostania piłki za plecy, niż czekanie w "kryjówce"
2. Wtedy by płakał, że Barcelona gra autobus i gra tylko z kontry.
3. Niezależnie od taktyki, maszyna Flicka jedzie z każdym.
8
Internet nie zawodzi, a bardziej ludzie z niego korzystający.
To, że koncerny farmaceutyczne wywołują epidemie/pandemię to już pikuś, ale dwie teorie dotyczące powodzi w Hiszpanii mnie urzekły. Mianowicie, pierwsza mówi o tym, że chcieli "wykosić nie-eko samochody, żeby wpuścić ten elektryczny szajs".
Druga: "powódź i gradobicie miało na celu zniszczenie upraw w Hiszpanii która jest głównym dostawcą owoców i warzyw m.in dla wysp brytyjskich."
Oni też mają prawa wyborcze ;p
3
@Rupert_Haubica nie, nie jest. Zobacz sobie bramkę na 2-1 dla Atlanty, jak ładnie poklepała.
Błędy się zdarzają, ale wyciąganie takich wniosków jak Twój, po jednym z nich to lekka przesada.
Dodatkowo ten bramkarz rozegrał ponad 150 meczów w Premier League , tutaj się wystraszył, że przeciwnik włoży nogę i cofnął swoją.
0
@mekston no i bardzo dobrze :)
2
@BezglutenowyPedri już były w Pampelunie i źle się to skończyło. Póki są w gazie niech grają, a dzisiejszy mecz może być trudniejszy od tego z Bayernem i Realem.
2
Czyżby rolę się odwróciły i po kilku jak nie kilkunastu miesiącach, to Lewy będzie mógł smieszkowac z guwniary z paletkom? :D
1
@Arden zdradzę Ci pewne ułatwienie
https://ibb.co/YRtXGYq
Przytrzymujesz palcem link i klikasz otwórz, bez kopiowania i wklejania
Oczywiście tyczy się to Chrome
1
@DLFCB szkoda, że z błędem, ale fakt, szacuneczek
3
@Adran360 Feyenoord a nie PSV
PSV grało dzisiaj z Ajaxem i przegrało
A nożyce nic specjalnego moim zdaniem ;p
1
@July_6_BcN a Myrdal mvp pewnie...
0
@Rewolucja123 nie no gdzie na kd na tym poziomie. Po prostu Vitality kompletnie odpuszcza atak na BS B, gdzie stoi Snax
0
CS na najwyższym poziomie jest pełen absurdów
G2 wygrywa 7-3 z Vitality, a Snax ma staty 1-0 :D
2
@tomek8756 pamiętam kiedyś, to było kolorowo na cmentarzach, a teraz od kilku lat dokonuje jeden kolor, no i lepiej to wygląda zdecydowanie :)
4
@reloaded powiem Ci, że przez ostatni tydzień jego imię było wymawiane wielokrotnie i większość bana nie dostała, więc to nie chyba w tym jest problem ;p
1
@Kgorecki2500 ja byłem w szoku jeśli chodzi o wiek "dzieci" :D
Wyszedłem wieczorem do paczkomatu, to do bloku mi się lądowali tacy już 13-15 latkowie. Dotychczas zawsze to były dzieciaki 7-10 lat.
No i też kultura tych dzieciaków pozostawia wiele do życzenia, dzwonią mi domofonem, ani dzień dobry, ani dobry wieczór, walą na "Ty".
0
@michal2007 ja mam mieszane uczucia, bo mam płacone w robocie w zależności od przepracowanych dni/godzin, więc odpada mi kolejny dzień w grudniu i hajsik mniejszy.
A i tak mieliśmy wolne, tylko się brało urlop jeden dzień. Więc u mnie się nic nie zmienia, oprócz mniejszej wypłaty :D
1
@czosnekfcb ale z Ciebie urwis :)
1
@TheNekro94 no dobrze, ale garnitur kupujesz raz na jakiś czas, do tego dochodzą poprawki krawieckie w cenie, żeby wyglądać elegancko, a nie, że wisi ten garnitur jak na wieszaku.
No ale co kto lubi :D
@Szklaner mógłbyś podesłać linka do tego garniaka, albo tych innych ubrań? Sobie zobaczę z ciekawości jak to wygląda
1
@ArcziArtt niestety to jest standard w wielu firmach
Ja teraz byłem 2 tygodnie na L4 (opieka na członka rodziny) i za tydzień idę na tygodniowy urlop ojcowski. No to mój kierownik na to, cytuję:
"Ale jak? No kurwa, nie było Cię 2.5 tygodnia i znowu idziesz?"
2
@MesQueUnClub96 taki fan i pisze formuła pierwsza? Wstyd.
0
@Yoshi94 ja byłem że starszym jak miał około rok, to tak, zabieg trwa dosłownie kilka sekund, bez żadnej narkozy, znieczulenia itp.
Później tylko zalecenia to te masaże i to było w tym wszystkim najgorsze. Mały już miał zęby i jak się można domyśleć, to ciężko było mu włożyć palca do buzi, żeby to rozmasować.
U nas był problem z jedzeniem, wydaje mi się, że pomogło mocno.
Teraz mam niespełna 3 tygodniowe dziecko i chcemy podciąć, mamy termin na 12 listopada. Najbardziej to przeraża to odmienność zdań, jeden mówi to, drugi mówi tamto.
A chcemy zrobić tak szybko, bo i tak nie będzie pamiętał, no i nam powinno być łatwiej z masażami.
Kiedyś nie podcinali i ludzie żyją, więc nie zdziwię się, jak to faktycznie skok na kasę. We Wrocławiu jest taki jeden chirurg, to on hurtowo ten zabieg robi i kasuje 300 zł. Tylko on to już tak bardzo mocno podcina, żeby nie było konieczności robić tego drugi raz (a i tak wszystko zależy od masaży)
No i według niego to każde dziecko się kwalifikuje do zabiegu. To też trochę daje do myślenia.
Sam zabieg 300, ale my później chodziliśmy co chwilę na kontrolę do neurologopedki i ona po 250 brała. Bardzo go polecała, on polecał ją. Więc może jakiś układ wzajemny mają.
1
Nie wiem dlaczego, ale temat wędzidełka u dzieci jest tak skomplikowany. Nie ma jednej złotej rady, diagnozy, sposobu podcięcia i masaży. Co "ekspert" to inna opinia.
W szpitalu po narodzinach powiedzieli, że jest delikatnie skrócone, że można podciąć tylko błonkę jakąś, praktycznie bezbolesny i bezkrwawy zabieg. No to tak zrobiliśmy. Okazało się, że zrobili gorzej niż było.
Wizyta prywatna u neurologopedy-diagnnoza-jak najszybciej trzeba podciąć wędzidełko górne i dolne, dość mocno, więc będzie to zabieg bolesny, krwawy, a potem przez miesiąc trzeba masować co 3 godziny, żeby się nie zrosło. No i teraz się zaczyna cyrk, bo jeden neurologopeda mówi, że absolutnie nie wolno masować rany. Drugi, a także chirurg, który przeprowadza zabieg, twierdzą, że trzeba masować też ranę.
A na deser, dzisiaj byliśmy u pediatry, która stwierdziła, że neurologopeda (czyli specjalista od mowy, buzi dzieci) nie jest odpowiednia osobą, do diagnozowania, czy wędzidełko jest do podcięcia czy też nie.
W szpitalu też nie ma od tego fachowców.
Śmiech na sali patrząc na to, jak istotne jest to dla takiego małego dziecka.
1
@Danny Gaucho wiem, też bym mu dał :)
Zasłużył:D
@betonito +1
4
@Danny Gaucho ładny coming out z rana, nie powiem :D
2
@betonito główną nagrodę wygrał Rodri, ale zawodnicy Realu zdobywali inne nagrody lub wyróżnienia, a Carlo został wybrany najlepszym trenerem, więc wypadałoby się jednak tam pojawić i odebrać te nagrody.
No ale mowa o Realu Madryt, który z klasą ma nie wiele wspólnego.
19
Dzisiaj do Viniciusa idealnie pasuje to przysłowie:
Kto sieje wiatr, ten zbiera burze :)
Dobrej nocy życzę :*
28
Yamal wkurzony, bo jutro rano kartkówka z przyrody, a ten nawija i nawija.
0
@rragon bez przesady, mamy końcówkę października, a temperatura w nocy to około 10 stopni nawet (Wrocław).
Za tydzień mają być przymrozki, to wtedy będzie zimno, ale nie teraz.
@DonCarletto nie wydaje mi się, my mamy tendencję do narzekania jako naród :)
Zobaczysz, ile będzie komentarzy, po pierwszych skrobaniach szyb :)
0
@Azazel_Pazuzu nie, tym, którzy marudzą, że wiecznie zimno, pada i wieje i że nie ma to jak słoneczna Hiszpania.