0

@Marian_Pazdzioch nawet rodzice?

5

@July_6_BcN @AlexDark00 i inni
Dziękuję bardzo, drugi poród znacznie szybszy. Jest już nowy członek Barcelońskiej rodziny z nami :)

87

Drugi raz w życiu na porodówce, trzymajcie kciuki, żeby poszło szybko i wszystko było dobrze!

0

@LeoMessiiBarcaPepa ale wiesz, do tego środowiska (mówię o kobietach) też pewnie nie tak łatwo się "dostać". Oczywiście mowa tu o modelkach, które kochają pieniądze, a nie piłkarzy. Jak już tam weszła, to jej bez różnicy, czy będzie z tym, czy z tym. To samo w drugą stronę. On oficjalnie jest z taką kobietą, a nieoficjalnie ma co imprezę inna :D

0

@Rastafarnianin jest bardzo dużo artykułów, w google jak wpiszesz masz, są też zdjęcia, żadna tajemnica
Możesz wejść sobie na ig piłkarzy i zobaczyć
Jedyne co, to z tym ślubem naciągane, ale że są w związkach to oficjalne

5

Piłkarz Flamengo Leo Pereira poślubił byłą partnerkę Militao i został ojczymem dla córki zawodnika Realu.

Tymczasem obrońca Realu Madryt nie pozostał mu dłużny i poślubił byłą Leo Pereiry i został ojczymem jego dzieci.

Niesamowity zbieg okoliczności albo po prostu Brazylia.
Tam to się bawią. Z Hulkiem też coś było :D

2

@gaucho104 nie bronie tych użytkowników, sam mam dziecko i zaraz będę miał drugi, ale...
Kiedyś dzieci były grzeczniejsze, teraz są mega rozpuszczone i wchodzą rodzicom na głowę. Nie potrafią się zachować w miejscach publicznych, a rodzicom jak zwróci ktoś uwagę to jest obraża majestatu.
Moja żona pracuje od lat z dziećmi i teksty typu "on taki nie jest/w domu tak nie robi" są na porządku dziennym. Sam też sporo widziałem, jak bywałem u niej w pracy.

To tylko moje zdanie.

3

@Kamiloza91 bez przesady z tymi starszymi kibicami, mamy po 30-40 lat dopiero :D

0

Jest jakiś sposób, nie wiem, ustawienia vpn czy cokolwiek, żeby z kolegą, który jest w Chinach pograć przykładowo w csa, żebyśmy mieli podobne opóźnienie? Da się to jakoś obejść, czy bez szans?

10

Ale topka polskiego stand-upu zaliczyła regres. Obejrzałem nowego Lotka, Zolę i Rucińskiego, a wcześniej Paczesia, no i jestem negatywnie zaskoczony. Chyba chłopaki się zbyt pewnie poczuli i sobie trochę olali sprawę, albo się powoli wypalają. Pacześ to ma tyle projektów na głowie, że nic dziwnego, że nie jest w stanie robić wszystkiego na 100 procent. Zola jak sam przyznał, pisał program na szybko, aby był. Ruciński to jakoś nigdy mi zbytnio nie podchodził, ale obejrzałem kilka odcinków jego programu z Czarkiem Sikorą w KZ i tam dawał radę. Jedynie Lotek wypadł ponadprzeciętnie, ale to bardziej on sam w sobie jest śmieszny i sposób opowiadania, niż te żarty. W kolejce jest jeszcze Błażej Krajewski, ale on oprócz naśladowania różnych osób też dupy nie urywał.
Słabo, kabarety dno, stand-up pikuje w dół.

0

@zadafcb Dryla robi co może, żeby dodać emocji chociaż swoim komentarzem. Nic szczególnego się nie dzieje, a ten się drze. Po akcji z ruskimi i ostatnio z jakimś dziennikarzem z e11, mocno stracił w oczach wielu.

0

@Criss18Barca wszystko wiem :)
Liczyłem, że Holder czy Cierniak pojadą słabiej, ale oni są jak hydra, jeden jedzie słabiej, to zaraz inny punktuje. Tak było w tym pierwszym meczu, Kubera zaczął mocno, Zmarzlik słabo, to potem się rolę odwróciły. No i jeszcze ten Przyjemski robi mega robotę.Ale fajnie będzie dzisiaj popatrzeć jak Laguta znów będzie woził Zmarzlika, w niesamowitym jest gazie

0

@Criss18Barca o ile pierwsza 3 jest w stanie tak zapunktować, tak pozostali, a zwłaszcza Kowalski bez szans moim zdaniem

0

@Culer9002 ale jednak jest różnica, Carvajal powoli i tak by kończył karierę, a Bernal ja dopiero zaczyna

0

Jak wczoraj ta Awantura o kasę? Nie miałem możliwości obejrzeć, a jestem ciekaw, a wiem, że sporo osób tutaj czekało na premierę.

1

@DonCarletto w każdej porze roku można znaleźć coś pięknego, ale faktem niezaprzeczalnym jest, że w takiej pogodzie jak dzisiaj, to trzeba się mocno wysilić, żeby to znaleźć :D

7

@Danny Gaucho dodając ten post pomyślałem sobie, czy znowu ten Lysielec nie przyjdzie i mnie nie poprawi, serio :D

6

Dzień dobry :)

Gole w Ligue 1:
94 ⚽ - Andrzej Szarmach
82 ⚽ - Neymar

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

46

@Lionel_Messi10 z pewnością tylko dlatego nie było :D

0

@Cvzx to Juventus

0

@maroon Eintracht, Roma, Inter, Real, PSG

3

@maroon Eintracht, Roma, Liverpool, Atletico? Dwóch pierwszych jestem pewien
Edit: nie Liverpool i nie Atletico a Inter i Real?

0

@Kgorecki2500 w Twoim wieku i sytuacji myślał bym podobnie, ale w moim wieku i sytuacji
Rodzina>ojczyzna
Zwłaszcza patrząc na sytuację polityczną w kraju na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

0

@bartekvisca strzelał, a Torres podawał do Raphini a nie do Yamala :)
Także 2 fartownie zagrania, zakończone golem :)

1

@kamil295 nazwisko albo sponsor, tak jak w przypadku Taia (Monster)
@FCB24 Madsen, Michelsen, Doyle i chyba właśnie jakiś Polak, ale ciężko stwierdzić, który bardziej zasługuje
@mkord no awansował, bo to praktycznie jedne dobre zawody wystarczy odjechać, ale cykl go zweryfikowal

2

@mkord widzę, że siedzisz w temacie :)
Woźniak jechał cały cykl, Dudek 2 albo 3 rundy jako rezerwowy za kogoś kontuzjowanego, a Doyle też 2 albo 3 rundy na początku sezonu, później kontuzja, która go wykluczyła z cyklu do końca sezonu.
13 miejsce na 15 stałych uczestników, z czego 2 odpadło przez kontuzje, czyli był ostatni tak naprawdę:)

3

Jakby kogos.to interesowało, to do GP na żużlu w przyszłym roku awansowali Brady Kurtz, Anders Thomsen, Dominik Kubera i Max Fricke. Że sportowego punktu widzenia to bardzo dobre nazwiska, bo np. w tym roku jeździły takie tuzy jak Szymek Woźniak, czy Jan Kvech.
Jeszcze jakby Artiom i Emil dostali dzikie karty, to naprawdę była by bardzo mocna obsada.

5

@icmmii nie boli, tylko bawi :)

1

@abram3k a jak się nie potwierdza to co zrobisz? To tylko głupia nagroda byku, nie ma się czym przejmować :D

21

Widzę, że niezła beka się robi z Realu. Na tiktoku oficjalne profile US Open,Napoli, HSV Hamburg i Zenit Petersburg cisną z rzutów karnych dla Realu :D

W sumie fajnie, że zaczynają to ludzie dostrzegać :)
https://vm.tiktok.com/ZGdJNCXNu/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?