1

@Pamel to ja będę jeszcze bardziej spostrzegawczy, nie ma takiej drużyny jak Athletico, jest Athletic (Bilbao) oraz Atletico
Tak, na stronie klubu jest najpewniej i najbezpieczniej

2

@clyde ja na to mówiłem u smoka :D
@NeroTFP1 świry w 8 minut przechodzą całą grę, ale wiadomo, tymi skrótami labiryntowymi

0

@Gronek oczywiście, że tak, 200k spoko sumka, można sobie ładnie życie urozmaicić

8

@Lucyfffer bo to takie polskie, śmiać się z tragedii innych, póki nie dotknie smieszkujacego :)
Narazie jeszcze nic się nie dzieje, to i pewnie ludzi się żarty trzymają

0

@Cygan BRC to ciesz się tą sielanką jak najdłużej, bo za chwilę znów będziecie najzimniejszym miejscem na mapie Polski :D

0

@ArterkHD ja z racji tego, że nie mam za dużo czasu, więc jak już go trochę wygospodarowałem, to grałem do oporu, mając przy tym frajdę.
Myślę, że dzisiaj, gdybym mógł grać dzień w dzień po kilka godzin, to już by mi przeszło, bo raz, że nie ma z kim, a dwa, ja grałem praktycznie tylko w CS.
Teraz wieczorem zamiast laptopa, wolę odpalić netflixa.

0

@Cygan BRC ciekawe czy taki zadowolony byłeś, jak pod granicą miałeś zamieszki

8

@RafaPL nie widzę powodu do śmiechu, sytuacja może być bardzo poważna i nieść ze sobą dramatyczne skutki

0

@Deviler tylko dlatego, że często są to służbowe auta, a wiadomo, że nie dba się o takie, jak o swoje

https://demotywatory.pl/4782839/Ranking-najszybszych-samochodow-na-polskich-autostradach--5

0

@barca__rządzi bardziej widowiskowy, decydujący był chyba w Liverpoolu. One man army, to zawsze jest większe show, niż trio

4

@Rust_Cohle właśnie mi się wyświetlił jakiś filmik z jego akcjami, głowa w dół, nisko na nogach i jak tyczki ich mijał, a jakie odejście na kilku metrach. Piękny to był zawodnik
Plus te bramki z dystansu, albo takie szczury spod nogi, z "falsza"
Miał niezły wachlarz

0

@A4ron trzymamy, narazie bez tragedii :)
Zazwyczaj jest odwrotnie, głównie zimą, u nas koło 0, u Was -15 :D

1

Luis Suarez w Liverpoolu czy w Barcelonie?
Kiedy był lepszy? Wydaje mi się, że w Liverpoolu miał więcej swobody, inny styl drużyny, inna liga i robił tam fantastyczne rzeczy. Tam był największą gwiazda.U nas to był trochę inny napastnik, bardziej egzekutor, mniej solowych akcji. No i był gwiazdą jedna z wielu.

2

@Aragorn33 i pewnie urzędnicy odpowiedzialni za potencjalną powódź/zalanie/podtopienie zostaną później członkami różnych komisji/rad/sztabów w celu zlikwidowania szkód
Jak to było z katastrofa na Odrze

7

Komentarz usunięty

1

@koziar myślę, że łącznie moja przygoda z CS-em zakręci się koło 10k godzin. Non steam, potem steam, potem CS:GO
Spokojnie te 10k było. Uwielbiałem tę grę, jeszcze jak się miało swoją paczkę do grania, to już wgl.

2

@NeroTFP1 też miał dużo szczęścia, że w tych Niemczech mu powiedzieli co powinien zrobić, dzięki czemu dzisiaj odcina tylko kupony.

3

@fart no we Wrocławiu niby coś działają, ale i tak wątpię, że są się w stanie przygotować na przyjęcie takiej ilości wody.
@Kgorecki2500 jeszcze opróżnili wszystkie zbiorniki, niby sprawdzają studzienki kanalizacyjne, ale wątpię
Koło mnie jak mocniej popada, to zawsze jest problem z odbiorem wody
https://ibb.co/JFg5hVw

1

@Miszak uczciwie pracuje, a nie jak my ma LR pół dnia w pracy ;D

4

@Dieselzor obejrzyj mecz na wakacjach, w czym problem?

1

@Gall w zoo są codziennie tłumy, więc sobie poradzi :)

0

Oszukać przeznaczenie
https://www.facebook.com/share/r/NJgvZ9WvDiKSpqex/
Ale nikt z Was, takiego zakończenia filmu się nie spodziewa :D

Gdyby nie kamera, nikt by nie uwierzył

1

@Mitch_Atleta oj, brak Niemiec tutaj, aż razi w oczy

1. Brazylia
2. Niemcy
3. Włochy

0

@Rust_Cohle uważam bardzo podobnie jak Ty, dlatego wzbudziła u mnie duży szacunek, bo młoda osoba, nie poleciała za hajsem, tylko leci za marzeniami
Oczywiście to się wszystko może zmienić, Adamek też się zarzekał ;D

2

@Kidd bo tu nie chodzi o bieg, tylko zwinność, kordynacje.
Masz 2 pachołki w odległości 5m od siebie i biegasz od jednego do drugiego, ale nie biegasz, tylko pewnie dotykasz i wracasz.
Ale fakt, te 5m brzmi komicznie. No ale to się wszystko ze sobą łączy. Coraz mniejsze wymagania, nawet na takich testach i widać efekty.

14

Julia Szeremeta odrzuca freak-fighty mimo ofert w okolicach miliona zł za walkę

Szeremeta zaznaczyła, że choć freak-fighty dają możliwość szybkiego zarobku, ona woli budować swoją markę na solidnych podstawach sportowych. Jej celem jest długofalowa kariera, która pozwoli jej zdobyć nie tylko sławę, ale przede wszystkim sportowe osiągnięcia.

W czasach, gdy wielu sportowców decyduje się na szybkie pieniądze i popularność, postawa młodej pięściarki zasługuje na uznanie. Julia Szeremeta udowadnia, że sport to dla niej pasja i misja, a nie sposób na szybki zarobek.

Czyli jednak można, pomimo tego, że pochodzi z biednej rodziny i jeszcze nie zarobiła wielkich pieniędzy. Szacunek jeszcze większy!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston a ja taki pewny nie jestem
Znów jest GP w weekend, a Lindgren od lat traktuje SGP jako priorytet Holder mega dolku
Zmarzlik ma problemy sprzętowe
Będzie piękne widowisko
Toruń się będzie taktykami trzymał

2

@mekston w rewanżu 3 liderów pojedzie po 6 razy. Bez punktów Przedpelskiego nie dadzą rady. Juniorka to wiadomo, że obligatoryjnie tylko 1 punkt przywiezie.
Wszystko zależy od Pawła.
Będzie ciekawie.

1

@Comentateiro La Rambla nigdy nie zawodzi :)
@Hosh według mnie nic i też uważam, że wtedy mam pewność, że jest dobrze założony, że mu nie spadnie, ale żona jak zawsze ma swoje uwagi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?