mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za chwilę na TVN finałowa scena Zielonej Milii
0
@TR3YWAY pytanie do osób, które trochę się poruszają w tym temacie, co może być przyczyną takiego "zachowania" samolotu, że kręci się jak korkociąg i spada?
0
@kulek22 idealny przykład!
1
@Arden może się trafi jakiś nowy Busi :)
0
@quritto pełna zgoda, aczkolwiek trzeba też mieć na uwadze, że Leo chcąc nie chcąc jest obserwowany na każdym kroku, a dla wielu jest autorytetem :)
Dziękuję, również miłego weekendu :)
2
Zobaczcie pewną zależność. Wybrałem kilka przykładów, które sam znam, widziałem na własne oczy, być może jest ich więcej, może ktoś jest starszy i pamięta inne. Do rzeczy.
Skoki narciarskie. Małyszomania. Ogromne sukcesy Adama, bum w kraju, znajdują się następcy, znajdują się też osoby, które chcą sie na tym sukcesie wybić. Trafiają do zarządów, komitetów. Jak wygląda sytuacja naszych skoków dzisiaj?
Piłka ręczna. Piękny okres za Wenty, medale najważniejszych imprez. Tu akurat nie mam wiedzy, jak to wygląda w związkach, ale wyniki reprezentacji są jakie są. Można się domyślać, że też coś jest nie halo.
Lekkoatletyka. Ostatnie imprezy bardzo dobre w naszym wykonaniu, wiele medali. Wiele pozytywnych zaskoczeń, odkryć. Znów nieodpowiednie osoby przy korycie doprowadzają do sytuacji, gdzie widać olbrzymi regres. Słychać wiele niepokojących głosów ze środowiska.
Piłka nożna? Można trochę podciągnąć. Był fajny okres za Nawałki. Boniek był jaki był, ale chociaż nie było afer jak za kadencji aktualnego prezesa.
Tu problemem są stare, leśne dziadki, które chcą sobie dorobić, podbudować ego. Wszystko zabetonowane, a potrzeba młodej krwi, z pomysłami, z emocjami i chęcią zmian oraz sukcesów.
1
@quritto można się przywitać po hymnie, oraz zwrócić uwagę dzieciom (ja bym tak zrobił). Również szanuje Twoje zdanie, bo w przeciwieństwie do autora posta, zachowujesz kulturę i klasę. Mamy trochę odmienne spojrzenie na ten temat i spoko, to normalne. Pozdrawiam serdecznie :)
11
@Zoker widać, że nie biegałeś nigdy 400m, albo jak już biegałeś, to tak z dwie i pół minuty
Edit
To już nawet o czas nie chodzi i zmęczenie , wyobrażasz sobie, żeby Natalia Kaczmarek ryzykowała w sztafecie jakaś kontuzje i zaprzepaściła przez to szanse na medal indywidualnie?
1
@Sheva77 @quritto ale ja się nie odniosłem do Leo bezpośrednio, tylko ogólnie do osób na filmie, że oddali elegancko szacunek. Wszyscy. Łącznie z dzieciakami w pierwszy rzędzie, obok których w kadrze widać stojące osoby.
Masz racje, dozylismy czasów, ale moim zdaniem właśnie nieciekawych, gdzie zanikają jakiekolwiek wartości, nic się już nie liczy, na nic nie ma sensu zwracać uwagi. Szacunek, honor, zaduma, refleksja? Po co? Przecież hymn to zwykła piosenka puszczana co chwilę w radio.
2
@Zoker no dobra, w skoku o tyczce możesz sam decydować o ile chcesz pobić rekord. No a wybiegach jak to zrobić? No właśnie. Bolt też ustanowił rekord świata z zapasem, a potem już go nie pobił.
2
@Lionel_Messi10 Ty masz jakieś zaburzenia psychiczne chyba :D
Po pierwsze, to zapoznaj się z definicją czym jest zarzucanie wędki. Może Ci @Rust_Cohle wytłumaczy, bo się chłopak na tym zna.
Po drugie, zapoznaj się też że słownikiem ortograficznym, podpowiem, chodzi o słowo "spowrotem"
Po 3, nic złego w naszych komentarzach nie było, a Ty już się odpaliłeś, to można jeszcze wyleczyć.
0
@NeroTFP1 ciekawe czy się zlecą zaraz obrońcy Messiego i nas zjedzą :D
7
@Faro kontrowersyjnie może być. Pierwszy gol to gdzie tu jakaś.wina bramkarza?
A druga, no to się zwyczajnie pomylił, bo w 9 na 10 takich sytuacjach, jak nie lepiej, piłkarz podaj, a nie strzela :D
Poczekajmy z osądami chociaż do 5 kolejki :)
0
@Kibic_83 "skreśliła gwiazdy" :DDDDDDDD
Jaki klub i zarząd, takie gwiazdy w sumie :D
3
@Lionel_Messi10 szacuneczek podczas hymnu elegancko oddany :D
6
@mmaciass nie wmówisz mi, że w przypadku tego chłopa, wygląd nie ma znaczenia :D
0
@Kidd ja myślę, że tutaj nie trzeba dziennikarzy i researchu, skoro komentatorzy nawet mają bardzo rozległą wiedzę na pewne tematy. To w środowisku jest pewnie cała masa osób, która wie bardzo dużo , choćby sami pokrzywdzeni spoetowcy. To trzeba tylko nagłośnić, zainteresować odpowiednich ludzi, służby itp.
2
@MesQueUnClub96 Ty i te Twoje mądrości :D
3
@tomek8756 Polak, Węgier, dwa bratanki przecież :D
1
@NeroTFP1 mi się akurat telewizor ostatnio popsuł, był dźwięk, ale nie było obrazu
To bym chodził jak debil ze świadomością, że mamy medal :D
0
@pikass14 ja płacę 48 zł za dwa numery w nju, a niedawno dostałem od nich SMS, żebym przeniósł swój 3 numer do nich za jedyne 19 zł za miesiąc
Aktualnie rozmowy i smsy bez limitu,
A że staż mam już ponad 24 miesiące, to na dwa numery mamy 120 GB.
Nigdy nie opłaca się brać telefonu w tych salonach.
7
"Życzę Wam, żebyście w końcu weszli na szczyt olimpijski i jak już tam będziecie, a będziecie na pewno, wspomnijcie o starszym kumplu i o marzeniu, którego mi spełnić się już nie uda. Ja w Was wierzę, Paryż jest Wasz" ~ Michał Kubiak.
Jeszcze jeden krok. Jedna wielka rodzina.
4
@Arden a dwa, taki inteligentny i uśmiechnięty, a nie wyłapał oczywistego przekazu
1
@NeroTFP1 niewyobrażalnie ciężką decyzję musiała podjąć. Dziecko/ rodzina, czy kariera/marzenia. Mam nadzieję, że jej wybór okaże się strzałem w 10 i zdobędzie ten upragniony medal, a potem będzie mogła się oddać macierzyństwu. To naprawdę dla niej musiał być bardzo trudny czas, rozłąka z dzieckiem, które tak bardzo potrzebuje matki w tym okresie. Oby sobie te wszystkie trudne chwile i cierpienia wynagrodziła.
49
Fornal był wczoraj w takiej formie, że przyjąłby nawet Jehowych.
2
@Kgorecki2500 ostatnio coś Ci tam wchodzi :)
1
@Kgorecki2500 no właśnie tak patrzyłem na statystyki, to aż w szoku byłem. Z tym, że meczu nie oglądałem, a statystyki nie zawsze oddają rzeczywistość boiskową.
5
@Arden najlepsze combo to jest to z kibicami i transferem.
Był już dogadany z belgijskim klubem, ale kibice Śląska, zaczęli pisać kibicom tamtej drużyny, że jest słaby itp. o kibice tej drużyny wywarli presję na zarządzie i transfer upadł.
Reasumując, kibice Śląska, którzy chcieliby się pozbyć Klimali, swoją "działalnością" sprawili, że Klimala został i dymą ich klub na hajs
0
@BorzyKrzys tylko nasi kopacze jak zwykle muszą odstawać. Obie ekipy przegrywają
0
Dawaj Julka, bomba na banie, kończyny balet!