mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ta klasyfikacja medalowa trochę bez sensu jest liczona. W sensie 1 złoty medal daje wyższą pozycję, niż nawet 50 srebrnych i 50 brązowych.
2
@bartas97 jak Vinicius z Mbappe :D
1
@MesQueUnClub96 to trzeba było napisać chłopaki a nie ludzie
No chyba że uważasz, że kobiety to nie ludzie
Szowinisto
1
@MesQueUnClub96 tylko gej woli patrzeć na dziewczynę w kozakach, kurtce, czapce i szaliku niż na laskę w krótkich szortach i topie
O kurde..
6
@Kidd tak, rówieśnicy Dodiego jak i on sam używają tego zwrotu
1
@TheNekro94 nikogo nie bronie, ale matką tego dziecka też swoje dorzuciła, zaczęła wymyślać, coraz większe żądania, typu nowe auto itp.
Nie wiem jak ta sprawa się skończy, ale narazie to jest słowo przeciwko słowu
2
@Szklaner niegazowana, więcej jestem w stanie wypić, a gazowana ma dla.mnie jakiś taki dziwny posmak
1
@ranger3120 wystarczy wpisać tę samą frazę w google
Już byś wiedział
Będzie.
4
@AlexDark00 ciekawe czy tak pisali jak Guler był w identycznej sytuacji:D
3
@szymonekk użytkownik @zadafcb wrzuca rozpiski
Zerknij na jego profil
0
@Krzysztof1987 w jakiej miejscowości jesteś?
0
@Kengo poczytaj jak są przyznawane punkty, to nie będziesz zdziwiony
Jeszcze jako ciekawostka powiem, że za Nawalki byliśmy chyba na 6 miejscu, co też jest niezła abstrakcją
1
@kosiarz92 Górnik Zabrze wygrywa na wyjeździe z potężną Puszczą Niepołomice
1
@Pawci023x chyba żona Ci założyła blokadę na te kanały
2
@tristan87 zakaz zakazem, ale i tak jest masa dostępnych boisk, które świecą pustkami.
Za naszych czasów się grało na betonie i trzeba było czekać na swoją kolej.
4
Kumpel pyta kumpla:
-Dlaczego sikasz na siedząco?
-Obiecałem sobię, że dopóki nie spłacę alimentów, ręki mu nie podam!
0
@Tomason czyli każdy kto nie wie jak wygląda strzał z AR15 z celownikiem Red dot to idiota? Ok.
W sumie racja, przecież to tak oczywiste jak 2+2
4
@Kidd a o ilu rzeczach nie wiemy i nawet nie mamy pojęcia, że coś takiego się może dziać
Świat nie jest zły, ludzie są źli.
5
@DonCarletto praktyki na warsztacie u @Luciano99 nie poszły na marne! Liznął trochę fachu, a może i czegoś innego też ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
1
@tomek8756 szykuje się Main event na narodowym za Chajzera :D
0
@kuz na taki zegarek na ręce też polują :D
I masz go od razu na wierzchu, więc od razu się wystawiasz
Pewnie wychodził z jakiegoś drogiego hotelu i dlatego go skroili
Przecież nie okradają każdego z jakaś teczka czy walizką
18
@FcPortoFan1999 i co to za kara? Odciąć im penisy, a jak będą krzyczeć, to zatkać nimi gęby.
4
@doc u mnie git
13.70 jak było tak jest
Pozdrawiam
1
@Rastafarnianin koncert Blanki trzeba z czegoś opłacić ;D
3
@tristan87 ale co on chce rozwiązywać w kwestii zbrodni wołyńskiej?
Przecież wszystko jest jasne, kto to zrobił i kiedy. Co tu jest do rozwiązania?
2
@Toretto czemu sobie nie oderwiesz tej nakrętki? Przecież to kawałek plastiku tylko.
0
@DonAndrzejos ja nie czytam tych ścieków, między innymi właśnie dlatego
0
@MesQueUnClub96 a może w kolarstwie? Byś sobie patrzył jak pedałuje
0
@FcPortoFan1999 jak kolega wyżej
Teraz pewnie nie, bo brak czasu, ale na poprzednich IO jak miałem dużo wolnego czasu to lubiłem sobie to oglądać. Nie lubiłem za to bardzo kajakarstwa górskiego(?)
0
@tadzik447 bójki nie było, ale jeden wujas już przyjechał delikatnie poroniony i coś tam sapał do kogoś
Ale to taki gość, który całe życie balowal, masa kobiet, imprez bójek
Więc nikogo nie dziwiło
2 tygodnie wcześniej też było wesele, na którym byliśmy i tam też już przyjechał zrobiony :)