mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 co Ty chcesz?
0
@Destroyer_of_Worlds a to Argentyna w finale z nimi grała?
Byle do narracji pasowało, piękne porównania masz :)
4
@Destroyer_of_Worlds ja tylko przypomnę, że ranking FIFA to jedno wielkie gówno, bo jakiś czas temu byliśmy na 6 miejscu chyba, a wszyscy dobrze wiemy, że w tym czasie nie byliśmy nawet drużyna top15/20
0
@Faro w takiej sytuacji brzydko faulował to kiedyś Valverde Morate
0
@Pedri16Future faktycznie, zwracam honor ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@aspr1me ale to w memach jest na odwrót ;D
0
@Krzysiek_FCB 1-0 dla Francji
0
@KmN w takich sytuacjach najlepiej jest ja wziąć z zaskoczenia i podać dwie bardzo złe wiadomości. A potem powiedzieć, że prawdziwa jest tylko jedna.
Przykładowo:
Kochanie, muszę Ci coś powiedzieć. Zdradziłem Cię z Twoją najlepsza przyjaciółką i wydałem kupę kasy na swoje zachcianki.
Ona powie: słucham? Ty świnio, jak mogłeś.
Wtedy Ty że stoickim spokojem odpowiadasz:
Żartowałem, wydałem tylko trochę siana :)
0
@BulaKG jeśli Cię to pocieszy, to Ty zarabiasz cały rok, a to miejsce parkingowe tylko pół roku około :)
6
@Arden zawsze jak widzę takie osoby, ale już takie mega otyłe, to się zastanawiam, jak? Przecież to nie jest tak, że się kładziesz spać, budzisz rano i masz +50 kg. To jest wieloletni proces.
2
@lucca87 ciężko mi to pisać, ale uważam, że bez Carvajala Hiszpania dzisiaj jedzie do domu.
0
@Kidd jego kandydatura tylko pokazuje jaki mamy zjazd wśród piłkarzy, jeśli chodzi o indywidualne umiejętności.
Ja wiem, że przez Messiego i Ronaldo inaczej się teraz patrzy na ten plebiscyt, ale różnica jest kolosalna.
Nie ma teraz piłkarza, który by to wszystko łączył: liczby, trofea, umiejętności, magię piłkarska, coś ekstra.
Chyba, że mamy po prostu teraz takie duże oczekiwania, przez wspomnianych wcześniej piłkarzy.
0
https://vm.tiktok.com/ZGeG9pnoY/
Dj Akun w Dzień dobry TVN
Ciekawe jak ta jego sława i "kariera" się potoczy. Żeby to się tylko źle dla niego nie skończyło.
1
@Tasde u mnie pod blokiem dzisiaj 4 auta się zjaraly
2 doszczętnie i 2 "trochę"mniej
0
@tadzik447 zwracam honor, nie potrafią czytać , masz rację
Ale!
Nie ma takiego obowiązku, w podstawie programowej jest tylko zapoznanie z literami. Uczą się czytać w 1 klasie. :)
0
@tadzik447 oj mylisz się i to bardzo. Niektóre dzieciaki już w przedszkolu mają bardzo rozległą wiedzę na różne tematy. To oczywiście zasługa rodziców.
@Stinger_ tutaj pełna zgoda. Ale we wcześniejszych postach pisałeś, w głównej mierze o minusach i że tylko jeżdżą na wakacje.
Ja miałem podobnie jak Ty i też wyszedłem na ludzi.
0
@Stinger_ ale na tych wakacjach też się sporo mogą nauczyć,
Przede wszystkim język, kultura, dyscyplina
0
@tadzik447 to Ty chyba się w jakimś innym środowisku obraczasz, bo już w przedszkolu mają tyle zajęć nawalonych, że to głowa mała.
To że w domu "nic nie robią" to inna para kaloszy, po 10-12h w przedszkolu, też by Ci się mogło nie chcieć.
1
@Stinger_ a co w tym złego? Jeszcze z opisu kolegi same plusy widać.
Co te parę dni w szkole zmieni?
0
@partymaker a co wygrał, że laureat? Solenizant.
2
@damianex10 Yanosik pozdrawia :)
0
Za chwilę bardzo istotny mecz w kontekście utrzymania w PGE Ekstralidze.
Falubaz Zielona Góra podejmuje Unię Leszno. Przegrany praktycznie żegna się z elitą.
0
@Rust_Cohle jeszcze fajnie towarzystwo przy rzucie wolnym rozgonił, żeby zajebac w mur :D
0
@Foton niestety Hiszpanie pod tym względem nie są lepsi. Sam Yamal z Gruzja mógł skończyć spokojnie z dubletem. Nawet nie tyle mógł, co powinien.
2
@Lewy952468xx ale wiesz w jakiej my jesteśmy sytuacji finansowej? A dwa, skąd było wiadomo, że chłopak tak odpali? Mógł się równie dobrze okazać niewypałem. Co na początku jego przygody z Realem można tak było nazwać, bo zaraz jakaś kontuzja.
2
@Arden no wiadomo, ale strzelając takie gole, że człowiek się łapie za głowę, potem się łapał z innego powodu-jak można było tego nie strzelić? :D
1
@Lewy952468xx nie odpuściliśmy, tylko poszedł za hajsem
6
@Arden chyba jedyny piłkarz, który przeplatał tak fenomenalne bramki, z cała masa zmarnowanych sytuacji, w beznadziejny sposób.
Chodzi mi o ilość.
2
@Jakchcesz Ty się śmiejesz, a ja Ci teraz sytuację autentyk napisze :D
W starej robocie, na myjni, robiliśmy akurat tego dnia w 3. Moi współpracownicy stwierdzili, że się napiją, kupili sobie po setce. Za mało. 0.7 lychy. Mało. Drugie 0.7. z tej drugiej siódemki wypili może po 1 kielichu. Jeden tak się porobił, że zasnął o 13, o 18 go budziłem, że już koniec roboty, czas do domu.
Następnego dnia, znów byliśmy w 3, a ten jeden poroniony gość, sam wypił tę napoczętą siódemkę i nic mu nie było. Nawet się nie zorientowaliśmy.