mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@maroon no z tym podejściem do pracy to poleciales grubo ;)
Ja na swoim przykładzie wiem jak to wygląda, mogę opisać po krotce.
Pracowałem na myjni, czynna od 8 do 18. Nie rzadko przyjeżdżały osoby 5-10 minut przed zamknięciem. No i teraz się zaczyna sedno sprawy, wszystko zależy od osoby. Niektórzy przychodzili i grzecznie pytali, czy zdążymy, czy da radę. Inni sobie siedzieli w aucie, czekali aż się zwolni stanowisko, kompletnie niezainteresowani godzinami pracy. Jakie podejście klienta, takie podejście też nasze. Najczęściej jednak rozmowy wyglądały tak:
-nam nikt za nadgodziny nie płaci, dopłaca Pan po 10 zł na głowę, zostajemy i robimy, nie? To zapraszamy jutro od 8.
Na sugestie, że pracujemy do 18, a jest 17:52:
-dobrze, może Pan wjechać, ale punkt 18 kończymy usługę, na takim etapie, na jakim będziemy, pasuje?
I to nie tak, że robiliśmy to po złości, czasami po 10 godzinach zwyczajnie już ci się nie chce, masz jakieś plany, autobus czy tramwaj do domu, na który jak nie zdążysz, to musisz czekać na następny i w sumie jesteś kolejne pół godziny w plecy.
Do tego to nie tak, że umyjesz auto i nara. Trzeba posprzątać hale, wszystkie sprzęty schować, zamknąć. Ja wiem, że zaraz powiesz, że jak raz byś został to by mi korona z głowy nie spadła. Zgadzam się, dlatego wielokrotnie zostawaliśmy sami z siebie nie mając z tego nic. Niestety nie każdy to potrafił docenić. Z czasem już się nauczyliśmy klientów, wiedzieliśmy kiedy warto zostać, a kiedy nie.
0
@FcPortoFan1999 wchodzisz na wyższy stopień masochizmu, podziwiam :D
2
@TankerHunter nie, zginął, był to policjant ze Slupska
0
@FcPortoFan1999 jeszcze powiedz, że oglądałeś mecz
1
@KamQiX no i jeszcze jeden absurd tego rozwiązania, taka Ukraina zremisowała z mocną na papierze Belgia, wygrała mecz, a nie wyszła z grupy
A przykładowo taka Gruzja, mogłaby przegrać 2 mecze, potem gra mecz z taką Portugalia, pewną awansu, która wystawia same rezerwy, wygrywa i wychodzi z grupy
0
@eckov tego nie wiadomo, wiesz co jest gorsze/śmieszniejsze/bardziej żenujące?
Że znalazła się cała masa pustaków, które się za nią podawały, żeby właśnie zyskać tę sławę...
4
@SawneyBean dalej nie widzisz różnicy
Ty piszesz o swoich klientach, z których Ty miałeś jakiś profit
A jaki profit miałaby ta osoba, która by została dłużej? Pewnie żadnego.
A druga kwestia, już tu Ci kilka osób pisało, że wpłacenie takiej gotówki to nie jest taka prosta sprawa, wymaga kilku osób do takiego przedsięwzięcia. Teraz mieli specjalnie ściągać kogoś do pracy, bo jaśnie pan przyszedł?
Edit
W komentarzu napisał, że chciał wpłacić pieniądze przelewem, czyli można było wszystko spokojnie zrobić przez internet
3
@SawneyBean sam się orasz. Przeczytaj tweet.
Poszedł do innego banku, czyli miał czas.
1
@tbas w jednogroszówkach
Ale to szybko się liczy, bo to na wagę wrzucasz
Tylko ciężko się z tira nosi te kilogramy w taki upał
3
No i są pierwsze skutki dla klientów mBanku po wczorajszej przykrej sytuacji z niedoszłym klientem. Z racji, że pracownik banku, odmówił mężczyźnie założenia konta i wpłaty dużej kwoty pieniędzy, bank musi sobie zrekompensować te stratę. Decyzją prezesa opłaty za prowadzenie kont prywatnych zostaną podniesione o 10%. Prezes podkreślił, że nie wyklucza dodatkowych opłat, bo firma stanęła na skraju bankructwa.
5
@A4ron nie trzeba być pracownikiem banku, żeby wiedzieć, że założenie konta i przyjęcie takiej kwoty pieniędzy wymaga czasu.
Ja też nie pracuje w banku i zastanawiam się, czy jest jakaś specjalna procedura przy takiej kwocie, czy może musi być ktoś wyżej postawiony, żeby to zaakceptować itp.
0
@Hellrider no to jak nie rozumiesz, to nie podyskutujemy
24
@Hellrider jak dla mnie dasz im palec, to będą chcieli zaraz całą rękę. Następnie będzie adopcja dzieci, potem jeszcze coś sobie wymyślą. Moim zdaniem, trzeba tę granicę trzymać.
1
@bartekvisca czasem mecze underdogow są dużo lepsze niż te hity
Ale fakt, jak patrzę na zestawienie, to Turcja z Austria może być ciekawy
A tak to raczej przewiduje murowanko w większości spotkań
2
@Colon 2 żółte kartki za symulowanie=pauza
0
@marcin62 skacze jak Anka z Hiszpanami. Udzieliło mu się :D
1
@NeroTFP1 to ja o 21 dopiero mam czas sobie usiąść i na spokojnie właśnie przejrzeć co tam w sieci, wcześniej to tak na szybko wszystko zerkam :D
Ale może spróbuję :)
Ale siedzisz na komputerze, co jest równoznaczne z tym, że zajmujesz się czymś innym.
Nawet jak oglądasz różne wydarzenia sportowe, to i tak cały czas się udzielasz tutaj, więc też nie skupiasz się całkowicie na tym wydarzeniu
1
@SawneyBean to znaczy, że nie jesteś uzależniony od telefonu, brawo
Ja niestety chyba jestem, za dużo rzeczy tu się dzieje, w zbyt wielu przedsięwzięciach biorę udział, muszę co chwila sobie coś sprawdzić, upewnić się itd.
8
@NeroTFP1 z ręką na sercu, obejrzysz teraz mecz piłkarski, żeby nie chwycić telefonu w rękę i nie zerknąć na LaRamble, FB, ig, maila? Ja co chwilę biorę telefon do ręki, bo się nudzę przy meczach.
2
@NeroTFP1 Morfeusz to ten crush Dodiego?
1
@barcanawieki a przepisy się zmieniły czy cos? Bo był chyba zakaz zatrzymywania się, a on przecież jak skacze jak koza, to zatrzymuje się na 1 nodze
Też mnie to irytuje, tak jak bramkarzom karzą stać na linii, tak wykonawcom jedenastek zakazał bym takiego pajacowania
24
https://ibb.co/d4m7r3z
Nie można Ci zarzucić, że nie próbowałeś @Rust_Cohle nawrócić @MesQueUnClub96 na właściwe tory. Niestety, nie udało sie
2
@okiemtypera_lucaxx95 odpowiadaj ahoj z tym :D
1
@FcPortoFan1999 to pomalujemy Ciebie i @VegetaPolska czarna farbą
3
@Zoker jak widać, myślenie nie jest Twoja mocną stroną :D
3
@Rust_Cohle spodziewałem się czegoś lepszego po Tobie
Albo się starzejesz, albo wychowanie Dodiego daje Ci się mocno we znaki
0
Rowerowe świry
Proszę o polecenia okularów przeciwsłonecznych na rower dla 60-cio latka.
Jakaś firma dobra? Na co zwrócić uwagę?
1
Lipa, jutro 2 mecze o 21... W poniedziałek też
Od wtorku 2 mecze o 18 i 2 o 21
4
@Destroyer_of_Worlds i tak by nie sędziował, bo nie można sędziować reprezentacji, z której pochodzi :D
0
@FcPortoFan1999 on też miał jakiś uraz przed meczem z Holandia chyba :D