24

https://ibb.co/d4m7r3z
Nie można Ci zarzucić, że nie próbowałeś @Rust_Cohle nawrócić @MesQueUnClub96 na właściwe tory. Niestety, nie udało sie

2

@okiemtypera_lucaxx95 odpowiadaj ahoj z tym :D

1

@FcPortoFan1999 to pomalujemy Ciebie i @VegetaPolska czarna farbą

3

@Zoker jak widać, myślenie nie jest Twoja mocną stroną :D

3

@Rust_Cohle spodziewałem się czegoś lepszego po Tobie
Albo się starzejesz, albo wychowanie Dodiego daje Ci się mocno we znaki

0

Rowerowe świry
Proszę o polecenia okularów przeciwsłonecznych na rower dla 60-cio latka.
Jakaś firma dobra? Na co zwrócić uwagę?

1

Lipa, jutro 2 mecze o 21... W poniedziałek też
Od wtorku 2 mecze o 18 i 2 o 21

4

@Destroyer_of_Worlds i tak by nie sędziował, bo nie można sędziować reprezentacji, z której pochodzi :D

0

@FcPortoFan1999 on też miał jakiś uraz przed meczem z Holandia chyba :D

0

@FcPortoFan1999 nie wiem
Ale.dzoane decyzję trochę personalne, w 1 meczu wychodzą ludzie, którzy w drugim nie dostają nawet minuty (Romanczuk, Szymański)

0

@FcPortoFan1999 Skóras? Nawet minuty nie dostał jeszcze

1

@FCB_dimiC najgorzej, KdB na kapitanie w menadżerze, piłeczki posyła a te paprochy wszystko psuja

6

@Kubsoleon bo jak wygramy 7-0 z Francją, to mamy jakieś 3% większe szanse, na wyjscie z grupy

1

@Marcelinho99 Bednarek pewnie będzie
Lewy? Zależy, czy nie ogłosi końca kariery reprezentacyjnej
Grosik? Na pewno to jego ostatnie zgrupowanie kadry

1

@Kubsoleon nie mógłbym pracować w korpo
Wszystko takie sztuczne, każdy krok kontrolowany, ciągłą obserwacja, presja otoczenia. Nie wiadomo komu można zaufać, wyścig szczurów, parcie na awans, lizanie dupska przełożonym, te sztywne zasady ubioru, a zarobki wcale jakieś ekstra nie są.
Jak się wypaliłem, to poczytaj sobie ogłoszenia jakie są, może Cię jakieś zainteresuje. Pójdź na kilka rozmów, zobacz czego oczekują, co proponują.
Nie ma co się męczyć, a z doświadczenia wiem, że praktycznie każda zmiana wychodzi na plus

1

@RosjaninBut jak my będziemy zmieniać trenera, co słaby mecz, to my nigdy nic nie zbudujemy

2

Szanuje Pana Darka, pomyłki mu się zdarzają jak każdemu. Z racji wieku można mu trochę więcej wybaczyć, ale wymieniać nazwisko piłkarza, który zszedł 15 minut temu, no to trochę słabo wygląda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@emeu ale można się trochę przyczepić do pytania
Bo jest o mecze eliminacyjne
A nie napisane, czy do euro czy do MŚ
Bo jak do MŚ też zaliczać, to strzelili im 3 gole

Ale zakladam, że chodzi tylko o euro

3

@emeu to może Grecja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@messi33 A według mnie tak
Słowacja 1-1 Ukraina
Polska 1-2 Austria
Holandia 1-1 Francja

1

@don'T.R.I.P.e bez przesady, co się stało z Twoją polskością? Nawet jak wygrany to znajdziesz sobie jakiś powód do narzekania.

0

@kubinho1032 no a ten wyrok to nie jest uwłaczający dla tej dziewczyny?
Najpierw ja zgwałcili, potem jeszcze ten wyrok. Więc dwa razy.

0

@Tomason jak się podnieść po czymś takim? Dziewczyna drugi raz została potraktowana jak śmieć. Jak tu wierzyć w system, sprawiedliwość itp.?
Na jej miejscu, kupiłbym broń, sam wymierzył sprawiedliwość, a potem sobie strzelił w łeb, bo jak tu żyć w takim świecie i z takim bagażem doświadczeń

5

@VegetaPolska tak jak Ty prawie miałeś dziewczynę?
To nie ma nawet sensu włączać telewizora

1

@tristan87 byłem przekonany, że będzie coś o nie odprowadzeniu podatku za tą "działaność", ale jednak Pani Żukowska poraz kolejny mnie zaskoczyła swoją "działalnością"

1

@Kgorecki2500 ale będzie boleć ten jeden mecz, który nie wejdzie :D
P.s oczywiście jak puścisz ten kupon :D

2

@escarabajo pomyłka? Moja żona miała na drugie pomyłka

2

@shinthps wtedy nie było symulek, za wszelką cenę się starałeś utrzymać na nogach, a nie jak te panienki się teraz kładą od podmuchu wiatru

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?