14

@Natenczas tak, uważa ludzi za debili. Tak jak każdy polityk.

2

@Jakchcesz tylko Ostrów Wielkopolski!

0

@KamQiX około, w tym czasie można sobie umyć szybki :)

0

@MesQueUnClub_87 Jacek Braciak?

0

@Kamiloza91 50 Messiego

4

@NeroTFP1 a z polityki?
Janusz Korwin-Mikke
Janusz Kowalski
Janusz Palikot
Przebije ktoś takie trio?

0

@MadafakinGuy no da się bo musiał spłacić, ale to trwało chyba z rok, jak nie dłużej, a z dnia na dzień dług wzrastał
Pętla, bierzesz chwilówki, żeby spłacić chwilówki. Do tego część przepijasz, wydajesz na bzdury i nagle się robi problem

5

Bardzo wymowne zdjęcie.
https://ibb.co/CMRpChr
Być może obaj już tam są, gdzie patrzą.

1

@NeroTFP1 w zeszłym tygodniu już podobno innego kolegi pytał
A to też, co to jest dziś 50 zł? A do wypłaty tydzień. Masakra
@tristan87 tak

0

@tristan87 są te takie brytyjskie, z hodowli, nie powiem, ładne koty

9

Nie rozumiem jak ludzie tak mogą funkcjonować. Mam w robocie takiego gościa, ostatnio miał długi (na stronie z długami było coś koło 6k zadłużenia), ale już nie ma, więc spłacił. Kupił sobie iPhona(niby na raty), kota za 2k, zegarek(niby z TEMU), a dzisiaj się mnie pyta czy miałbym pożyczyć 50 zł do wypłaty. Gdzie tu logika jakaś? Niewyobrażalne dla mnie, żeby w wieku 40+ nie mieć żadnego zabezpieczenia finansowego, żadnych oszczędności, chodzić po ludziach i pożyczać.

0

@Cvzx też mi ten film dzisiaj wyskoczył, przypadek?

1

@Pedri16Future akurat Mila jest, w sztabie :D

0

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle napisałem jak ja to widzę i jak to wygląda z boku
Wiadomo, że ich nie znam i nie wiem jakie są między nimi relacje, ale patrząc na ich życie codzienne, jak spędzają czas oni, ich żony, dzieci, można już pewne wnioski wyciągnąć. No ale to trzeba trochę pomyśleć, a Ty już w swoim prostackim stylu musiałeś się odezwać

0

@Lionel_Messi10 może ze strony Messiego ta przyjaźń jest szczera, chociaż nie nazwałbym tak tego. Prawdziwym przyjacielem to jest Suarez, Neymar może być dobrym kolegą. Natomiast do czego zmierzam. Ze strony Neymara ciężko uwierzyć w te słowa o przyjaźni, skoro uciekł do Paryża, żeby wyjść z cienia Messiego. Tak przyjaciel nie postępuje. Miał tu wszystko, żeby zostać jego następcą, wystarczyło cierpliwie czekać.

22

@MesQueUnClub96 problem jest inny. Ty nie jesteś homo. Ty jesteś przegrywem, który nie potrafi znaleźć sobie dziewczyny, dlatego stwierdziłeś, że z chłopakiem będzie łatwiej i zostaniesz gejem. W obu przypadkach nic to nie dało, nadal nikt Cię nie chce, a Ty na siłę próbujesz teraz pokazać, jaki z Ciebie wielki gej.
Nic osobistego, tak to z boku (:D) wygląda

0

Pytanie do ekspertów.
Czy nasze siatkarki są tak mocne, czy rywalki tę całą Ligę Narodów traktują mniej poważnie i grają rezerwami? Bo widzę bilans 8 meczów, 8 zwycięstw, tylko dwa stracone sety. To nawet jak na rezerwy robi delikatne wrażenie.

0

@Criss18Barca Zmarzlik jest bezkonkurencyjny na chwilę obecną, jedynie Laguta byłby w stanie mu zagrozić.

1

@Arkon i pewnie kolejny, który nie udźwignie i nie da rady
W słabszym klubie możesz kręcić liczby, potem dochodzi presja kibiców/mediów na wynik i się zaczynają schody (patrz Patryk Kun)

0

@FcPortoFan1999 czasami niektórzy upośledzeni piłkarze, mają jakieś rachunki do wyrównania, albo kierują się zasadą, że w pierwszym kontakcie muszą się mocno wpieprzyć w rywala, żeby go wystraszyć itp. może tu było tak samo, jeśli tak, to pięknie został wyjaśniony taki delikwent

15

@daniel32778 ale bez powodu moim zdaniem tego nie robi. Widać, że to jakieś takie wszystko ostatnio u nich udawane, sztuczne. Ta forma Lewego to też nie był przypadek moim zdaniem. Tam się coś odwaliło między nimi uważam.

0

@AlexDark00 jak już to sarkastyczny nie satyryczny

1

@AlexDark00 hahaha, chłop nawet Messiemu umniejsza :D
Ty to musisz być spełniony, skoro nic na Tobie nie robi wrażenia

1

@PatrychoO można, ale jest różnica jak napiszesz, że nie kojarzysz artystów z tej listy, więc jak można się domyślić, utwory przez nich śpiewane, to nie Twój klimat, nie podobają Ci się itp. a jak napiszesz, se to gówno

3

@bari_94 ciekawe czy było szczytowanie :D

0

Pudło na wagę mistrzostwa jak się okazuje

/mediaViewer

0

@MesQueUnClub96 żużel

2

@MesQueUnClub96 spuścić z krzyża musisz i do spania

2

@NeroTFP1 tylko "Chłopcy z Placu Broni"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?