3

@krefi10 ten co według wielu"ekspertów" kradnie złote piłki i będzie je wygrywał nawet po przejściu na emeryturę, a więc Leo Messi :)
Zawsze bawią te komentarze :D

1

@HighestInTheRoom ja kupiłem z rynku wtórnego, od małżeństwa, które się rozwodziło, dość częsty przypadek aktualnie. Nie wiem czy im na czasie zależało, że tak mało chcieli czy co.

2

@Dari0G mi nie chodzi, żeby robili miejsca dla gości. Tylko, że o tym nawet nikt nie pomyślał. Kilka lat temu, koleżanka mieszkała na takim małym osiedlu, to mieli tam 2 miejsca dla gości właśnie wyznaczone. To chyba spoko opcja. No ale nie w tym kraju i nie w tych czasach, gdzie za miejsce już się płaci blisko 50k
A jeszcze dodam, że kolega inny, ma te takie blokady parkingowe, to i tak ktoś to potrafił wyłamać, żeby sobie zaparkować. A miejsca tam takie ciasne, że szok. Patodeweloperka jednym słowem

3

@HighestInTheRoom 4 lata temu kupiłem za.....6k/M2
Okradłem kogoś, czy wygrałem na loterii?

2

@Dari0G mieszkańcy nie mają gdzie parkować, a co z gośćmi? Do kolegi jak jadę na Jagodno w Wrocławiu, to parkuje kilkaset metrów dalej, gdzieś na chodniku (nie ma zakazu)

0

@Rewolucja123 chodziło mi o fazę pucharowa a nie pojedyncze mecze. Wtedy byliśmy słabi. A te kompromitację to mieliśmy mocna ekipę, Messiego, a i tak dostawaliśmy na dziurę

1

@Cvzx wyparłem to jakoś z pamięci i skupiłem się na LM, ale słuszna uwaga.

3

@Comentateiro Ciebie też nie kojarzę. Pierwszy dzień na LR?
@MesQueUnClub_87 no tak, zapomniałem o tym. Dziękuję

4

Barcelona wszystkie kompromitację zaliczała na wyjazdach, gdzie po pierwszych meczach, wydawało się, że nic złego stać się nie może. Teraz mamy rewanż u siebie, mam nadzieję, że nie wejdziemy na wyższy level i nie zafundujemy sobie blamażu na własnym stadionie, bo to już byłby gwóźdź do trumny chyba.

P.S ostatnio pisałem, że od PSG i 4-0, zaczęły się nasze problemy i liczę na zamknięcie tego etapu. Mam nadzieję, se wczorajsze zwycięstwo było właśnie taką klamrą zamykająca ten gorszy okres.

1

W gorących dyskusja spod artykułu, klikam i nie przenosi do tej dyskusji, tylko do samego artykułu, da się jakoś znaleźć tę dyskusję łatwiej? Bo tam kilka stron komentarzy.

Swoją drogą mam wrażenie, że ten portal dzięki się na 2 grupy użytkowników. Ci którzy komentują artykuły i na tych, co udzielają się na LR. Pod tym artykułem same randomowe nicki, ale przyznam szczerze, że ja to tylko z LR korzystam, pewnie dlatego takie wrażenie :)

1

@Zoker ale Osama Dembele padło kilkukrotnie, więc to nie przejęzyczenie

2

@Zoker no tutaj faktycznie podkoloryzował, ale Osama Dembele czy Luuk de Jong to trochę kompromitacja :D

A tych dwóch analityków w studio to wypisz wymaluj prezentacja na studia, jeden robił i operuje, a drugi gada :)
Fatalny jest Polsat pod tym względem

1

@mientusek1407 nie no bez przesady, w każdym meczu jest sytuacja, że wychodzi fajnie na pozycję, ale jest doganiamy przez obrońców.
No życie, taki jego "urok", nie każdy jest sprinterem i tak jak mówisz, nadrabia czym innym i to w znacznym stopniu.

1

@Blanco16 jeśli okręgówka, to mylisz się i Ci dwaj panowie wyżej również. W okręgówce coś nie coś trzeba umieć, natomiast w b klasie, ważne jak przyjdziesz na mecz w stanie umożliwiającym Ci wzięcie w nim udziału :D

0

@Firestone no i trochę wolny jest, a czasami tej szybkości brakuje :)

4

@Kidd we Wrocławiu na "zawodach", gość dostał strzała, uszkodził mózg i po kilku tygodniach zmarł

0

@AmigoBlancos tylko "po drodze" niech weźmie talizman w postaci Harrego Kane'a

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przecież te ich analizy jak stoją tam we dwójkę, a za plecami ekran, to wypisz wymaluj prezentacja na studia.
Jeden robił, to drugi gada, ale ten pierwszy też tam jakieś randomowe słowa wrzuca. Masakra :D

6

Brawo Lewy! Bardzo dobre 45 minut w wykonaniu Roberta. Oby tak dalej.

1

@Kidd zdecydowanie

2

@JohnnySilverhand byłeś kiedyś na meczu? Widziałeś jak to się odbywa? Ty myślisz, że kibice z Krakowa przyjeżdżają do Warszawy i sobie chodzą i robią co chcą? Od wyjazdu z Krakowa są praktycznie eskortowani i pod nadzorem policji, a w samej stolicy to już w ogóle.

1

@Qlimax86 jeżeli dla Ciebie to była setka, to nic dziwnego, że napisałeś, że Real zagrał wyśmienicie. Czy znasz się na piłce? No tak średnio bym powiedział, tak średnio.

2

@Kidd wystarczyło napisać, że genialne umysły myślą podobnie :D

2

@Kidd a sam coś wymyślisz? Zamienił Nowickiego na Włodarczyk i myślał, że się nie zorientuje :D

3

@NeroTFP1 siatkarze, Nowicki (utarł by nieźle nosa Fajdkowi), Iga, i ta od wspinaczek na ściance, Aleksandra Mirosław.
Ja bardziej realistycznie podszedłem do tematu, wiem, że Twoje są bardziej życzeniowe, ale dla mnie bez szans, dlatego dokonałem takich wyborów :)

0

@FcPortoFan1999 bez przesady
Wisła Kraków z Rakowem to derby Jury Krakowsko-Częstochowskiej?

0

@FcPortoFan1999 jakie to derby?

4

@macio_944 ten Zbysiu to jakiś szaleniec

0

@JimMorrisonFCB kody na kasę były używane?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?