0

@wojopancer to jest jak z rodzeństwem, Ty możesz je wyzywać, i jest luz
Ale jak ktoś obcy zaczyna wyzywać, to żarty się kończą :D

1

@mmaciass tak się ostatnio zastanawiałem, a propos wyglądu i wyborów, czy jakaś laska, kompletny random, ale taka 10/10, jakby wzięła udział w wyborach, jaki wynik by zrobiła. Na mieście parę plakatów i bilbordów z wyeksponowanym biustem, tyłkiem. Ciekaw jestem efektu.
Skoro potrafiliśmy na piosenkę EURO 2012 wybrać koko koko, to tutaj nie zdziwionym się, jakby wygrała

12

@Criss18Barca nie koniecznie musiało chodzić z tą tępotą o poziom inteligencji, ale odnośnie żylety, jako rzeczy.
Chociaż nie powiem, wleciała gra słów, tańczące metafory i każdy wie co miał na myśli pewnie :D
@Chaoss dokładnie, a hasło Bóg, honor, ojczyzna, to już jest taka żenada, bo jak byś ich spytał, to żaden pewnie wierzący, najważniejszych dat dotyczących swojego kraju nie będą znać, a o honorze się nie wypowiadam, bo atakowanie w grupie, starszych, dzieci, rodzin jest poniżej jakiekolwiek poziomu honoru

8

@Sulimo imponuje chłop spokojem, wczoraj leciała laga i Bednarek ja źle przyjął, zrobił się delikatny smród, a w tej samej sytuacji co zrobił Salamon? Zgasił sobie piłkę na klatę, przerzucił nad gościem
Pewność siebie na tej pozycji i w takich meczach jest olbrzymie istotna

2

Ciaaaaaarryyyyyyyy
Piękny moment

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@TheNekro94 on powiedział w 66 minucie, że była okazja zamknąć mecz, także :D

0

@kamiVeB ja bym dał Salamona, dobrze ułożona stopa, podania ma mega pewne, karnego też by strzelił

1

@Arden piękny to byłby cykl życia
Z faweli do najlepszego klubu świata, tworzysz jedno z najlepszych trio w historii. Odchodzisz, bo chcesz wyjść z cienia, ale trafisz pod cień innego zawodnika. Odchodzisz na sportową emeryturę do Arabii odcinać kupony. Przechodzisz do europejskiego giganta.
Nie wątpię, że sportowo mógłby dać sporo jeszcze, ale to już jest "wrak" piłkarza i zdrowotnie i mentalnie. On już nie ma ambicji żadnych.
Dodatkowo sposób w jaki odszedł.
Niestety ten pociąg już odjechał Panie Neymar

0

@Kidd akurat w sobotę u mnie mają być 22 stopnie i słoneczko :)

2

@Pedri16Future szkoda, że nie zaryzykował z wpuszczeniem Boruca na karne

8

@TR3YWAY się bźdźiągwy naoglądały Greya, 365 dni i potem marzą o tym samym, a przychodzi co do czego, to tego nie, tego nie, jeszcze zawsze chłop winny :D

8

@RinooniR w sumie to żadnego :D

0

@FcPortoFan1999 tylko na taką dyskotekę wejdzie kilkaset osób, a na taką hale kilka tysięcy
Jest różnica i to spora
Gdyby ludzie tego nie oglądali, nie kupowali ppv, to by tych gal nie było, a tak powstaje jedna za druga

1

@Kgorecki2500 wiem, że nie z Warszawy tylko z Wrocławia bo jesteśmy sąsiadami :D
Ale prawda jest taka, że gdyby była możliwość, to lepiej mieć metro niż tramwaj, no ale wiadomo co jest tańsze i łatwiejsze do stworzenia
Chociaż stan torowisk we Wrocławiu pozostawia wiele do życzenia

0

@FcPortoFan1999 po to, żeby zarobić. Przecież ludzie na to chodzą i to w zazwyczaj hale są pełne.

3

@Kgorecki2500 metro > tramwaj
I tutaj nie ma żadnej dyskusji

1

@HighestInTheRoom ale z jakiej okazji, nie popełnił przestępstwo finansowego, chyba nie ma podstaw
Ale nie mówię, że tak nie bylo

1

@HighestInTheRoom jak to brzmi, gość który przez kilkanaście lat zarabiał miliony "uzbierał" na kaucję

0

@JohnnySilverhand jedyna opcja, to założyć konto jeszcze raz od nowa :D

7

@A4ron tylko woda niegazowana, z cytryną, miętą :)

1

@kuz bez problemu można grać 5/5
Fastcupy, coś jak faceity, mmy itp.
Jakbyś miał ochotę, dawaj znaka

0

@kuz pogrywasz jeszcze?

0

@Marcin789 byś fotę wstawił jaka Cieni teresuue, bo na szybko w google wpisałem to takie średnie wyniki, a mam jedną M, tylko nie wiem czy chce ją sprzedać, może się dogadamy :D

12

@DonAndrzejos Audi Cup

3

@MesQueUnClub_87 @Jakchcesz no ja właśnie często korzystałem z tego Ccleaner i jeszcze Malwarebytes
Z tym, że te programy są ograniczone, żeby w pełni z nich korzystać to trzeba mieć premium
Ale ja to laik, może jakiś spec informatyczny zna jakiś lepszy, darmowy, to sam chętnie skorzystam

1

@bartekvisca jak dla mnie Walia jest faworytem i patrząc na kursy, według buka też. Dużą rolę odgrywa miejsce rozgrywania meczu.

0

@Lola120 dzień jak co dzień :)

10

@Luciano99 @MesQueUnClub96 ten błysk w oku

0

@takisobiektos jak dla mnie EF 65-35 Navi procentowo
Tyrady mocne są ostatnio, a Navi się męczy, tam co mecz ktoś nie dojeżdża, a nawet często dwóch zawodników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?