mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 nie knockouty, tylko 2 knockdowny, a za 3 był knockout
12
@Messibestplayerintheworld jeszcze jedna, bardzo ważna kwestią
Od 6 meczów broni Ter Stegen
1
@Michael24 dlatego napisałem kwalifikujący, bo są różni sędziowie, Marciniak miękkiego karnego nie podyktuje, a inny Hernandez już tak :)
1
@Michael24 w obu przypadkach był kontakt kwalifikujący się do podyktowania rzutu karnego, ale to jak zawodnicy upadali i dodawali od siebie, zwłaszcza Suarez. Tam z miliona powtórek i zbliżeń w końcu znaleźli kontakt nóg, ale to jak on się za tą szyję złapał, obrzydliwe.
0
@Zoker a to trochę nie jest tak, że to mężczyźni włażą w dupę kobietom w ten dzień?
Kto u Was dał pomysł, żeby wyszły szybciej? Kto od rana spamuje życzeniami i kwiatkami w SM?
Jakby olać temat, tak jak one 10 marca, to by nie było problemu
P.s ja od lat kupuje jakiegoś kwiatka skromnego, a na 10 marca sam dostaje jakieś ptasie mleczko czy cos w tym stylu. I mi to odpowiada. Nie widzę powodu, żeby to świętować w niewiadomo jaki sposób.
3
@NeroTFP1 no jeżeli ktoś zarywa noc, a potem idzie do szkoły/pracy i normalnie funkcjonuje, to jest niezły świr (w pozytywnym słowa znaczeniu)
Ja natomiast często odpuszczam już sobie mecze Barcelony o 21, bo padam że zmęczenia, a i widowisko nie jest tego warte.
0
@Zoker nie
Bo pracują sami faceci
1
JKM na prezydenta Warszawy, a w mojej miejscowości, z której pochodzę, jest jeszcze większy asior.
Był sołtysem w jednej wsi, ale go pogonili. Poszedł do drugiej, został sołtysem. W międzyczasie startował na burmistrza, spośród 3 kandydatów, uzyskał najmniejsza ilość głosów. Później przegrał wybory na sołtysa z gościem z łapanki, którego namówili, żeby startował, aby tylko nie wygrał ten wspomniany asior.
Wniosek? No gość jest spalony w małej, lokalnej społeczności. Co robi? Startuje do sejmiku województwa :D
1
@TR3YWAY ona kompletnie nie ma talentu do tańca, to jest rzemiosło co ona robi, ćwiczy, ćwiczy, ćwiczy, nie mówię, że się źle rusza, ale widać brak luzu. Ten Hiszpan to i na nią patrzy i się uśmiecha, a ona cały czas na nogi, czy dobrze tańczy.
7
@Pawel13sz chłop się zakrztusił, Vini mu pomógł, żeby nie doszło do tragedi, a ludzie tutaj szukają sensacji i czerwonej kartki się domagają.
Godna naśladowania postawa piłkarza królewskich.
1
@LM10GOAT no tyle, że Częstochowa w Grudziądzu to od lat nie wygrywa
Ale też był mecz, właśnie to chyba ten sezon, że Grudziądz wygrał z Wrocławiem, bo w pierwszym biegu Tai upadł i jechali jednego mniej, a i tak mogli wyciągnąć tam dobry wynik, tylko Czugunow musiałby przegrać swój bieg i wtedy poszły by dwie taktyczne na nominowane, ale tak się nie stało
A to też chyba ten sezon, gdzie Sajfutdinow na kresce w ostatnim biegu zrobił Dudka i przegrali 44-46
0
@LM10GOAT przejeżdżałem rowerem obok olimpijskiego i akurat mieli trening, zajechałem i pogadałem chwilę z Marianem Bębasem, gospodarzem obiektu, spytałem cos w stylu czy się podłożą dla Falubazu, to mi odpowiedział:"pieniądze leżą na torze"
No i tyle w temacie. Jak gwiazdy mają po kilkanaście tysięcy za punkt, to nikt nie odpuści
1
@kamil295 no jedynie kontuzje, ewentualnie GP i rywalizacja o MŚ może doprowadzić do kwasów w drużynie, bo jakby nie było, 4 gości z aspiracjami na medal z jednej drużyny. Mimo to, mając taką juniorkę, są mega pewniakiem. Ja jestem z Wrocławia i wiadomo, że za Spartą, ale nie przekonuje mnie ta drużyna do zostania mistrzem. Tai to jedna wielka niewiadoma, Janowski chimeryczny jak zawsze. Jest Łaguta i Bewley ale to za mało imo :D
Tak jak mówisz, ten Grudziądz by mógł polecieć, trio Kangurów może tam się też gryźć
@LM10GOAT mam kumpla, kibica Falubazu, mega fan, dzięki niemu też darzę sympatią ten klub i życzę im jak najlepiej. Z Protasiewiczem u sterów powinno być okej :)
1
@LM10GOAT no wygrać może tylko jedna drużyna i jest nią Motor Lublin
Natomiast kwestia spadku jest bardzo interesująca, nie ma już takiej słabej drużyny typowej. Ja stawiam na Grudziądz
1
@arasz1819 jeszcze z pudła w serii rzutów karnych w finale mundialu
0
@Herato Mexes Philippe
1
@Kengo proszę o oznaczenia
3
@Arden mam kumpla w pracy, tak z 45 lat, to wchodzi w galerie przez aparat i wszystkie zdjęcia przewija palcem, żeby znaleźć docelowe ^^
0
@Peciak od dłuższego czasu się powtarzam, że piłka zrobiła się teraz mega fizyczna, "wystarczy" dużo biegać, trzymać założenia taktyczne, wszystkim oparte o fizyczność
Kilka lat temu w Hiszpanii (najlepszy przykład, bo większość tunoglada właśnie tę ligę) taka Barcelona i Real to klepały większość rywali 3 bramkami
Zwiększyła się intensywność, piłkarze zaczęli trzymać linie, nie zostawiają wolnych przestrzeni, analizują grę swoich rywali i jak diametralnie zmieniły się wyniki?
0
@michal26 no to był przykład, może być 1 200 000
Ale niech to będzie 40 procent a nie 140
Tu jest największa patologia
0
@michal26 a wystarczyłoby zrobić porządek z kredytami, to wtedy ceny mieszkań nie były by tak wielką tragedią
Bo biorąc nawet 800 tysięcy i oddając milion, byłoby Cię stać na mieszkanie
A teraz bierzesz 500 i oddajesz milion 200 tysięcy
0
@tristan87 kredyt, leasing, ŻONA, dziecko
Gość wymienił swoje koszty jakie ma, wrzucił w nie żonę, nie jest to dla Ciebie śmieszne? Dziecko na siebie nie zarobi, trzeba je utrzymać, zgoda, ale żona? Dla mnie śmieszne, że dorosłą osobę, ktoś może sama siebie utrzymać, wymienił jako koszty życiowe
0
@tristan87 chłop co sobie żonę w koszta wrzucił :D
3
@Dalhi cieplejszy wieje wiatr
7
@Roobo jeżeli wjeżdżasz na skrzyżowanie na zielonym, ale jest ono zablokowane, (wjeżdżasz na skrzyżowanie bez możliwości jego opuszczenia) to popełniasz pierwszy poważny błąd
Ale jak już wyjechałeś, to w miarę możliwości starasz się z niego jak najszybciej wyjechały, a jeśli nie nie da, to stoisz i słuchasz jak pięknie klaksonem Ci wszyscy gratulują:)
2
Ogląda sobie człowiek mecz, równocześnie leci Napoli-Juve, chcesz obejrzeć później, to ci taki idiota za mikrofonem powie jaki wynik. No co za łeb
1
Ja tylko proszę o jedno, nie stracić gola w pierwszych minutach. Jeszcze dobrze się mecz nie zacznie, a już trzeba odrabiać
4
@LM10GOAT czemu Xavi? A piłkarze to co? Rozwala mnie to, że za każdą porażkę to winny trener, a te gwiazdeczki to co?
0
@MarioVeB! A tu nie odgwizdał faulu? Przecież wsparł się na nim
0
@Barcasub no to już by była ... (Nawet nie wiem jak to nazwać, bo kompromitacja to za słabe słowo) jakby uznał gola po gwizdku
Po prostu nie kończy się męczy w takim momencie, mógł to zrobić dużo wcześniej, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, bramkarz wybił i kończę mecz