1

@maroon to jest zupełnie inna kwestia, o której wspomniałeś. Tam decyzja sędziego nie ma żadnego wpływu na tę kartkę, a tutaj tak.

5

@FCB24



To fajna walka fizyczna :D
Podstawia mu haka i popycha

1

@Saviola88 zwróć uwagę na ręce i nogi, Osimeh podstawia mu nogę (przysłowiowy hak) i popycha, to jak on się miał utrzymać na nogach?

15

@betonito moim zdaniem, oprócz tej sytuacji bramkowej, gdzie był ewidentnie popychany, to zagrał dobry mecz. Co miał wyczyścić, to wyczyścił.
P.S a kto ma tam grać? Kounde czy Christensen ustępują mu warunkami fizycznymi

0

Irytujące jest to puszczanie ewidentnych spalonych przez sędziów. Wczoraj to ten boczny już kompletnie odleciał, gdy podniósł chorągiewkę i ją opuścił. Tylko czekać, aż dojdzie do jakiejś kontuzji, bo wyjdzie jakiś zawodnik sam na sam z ewidentnej pozycji spalonej, a obrońca od tyłu będzie próbował "ratować" sytuację.

A druga kwestia, sytuacja hipotetyczna, jak wyżej, obrońca fauluje, dostaje czerwo, ale okazuje się, że był spalony. Kartka zostaje?

26

Ech, znowu tapin na pustą praktycznie

1

@Kubsoleon Ty chyba nie znasz Rewolucji. On nie żartuje

4

@Rewolucja123 zobaczymy jak będziesz śpiewał, jak rano zrobisz trening, potem pójdziesz do pracy, a po robocie bedzie na Ciebie w domu czekał mały człowieczek, który tak bardzo chcę Ci pokazać wszystkie swoje zabawki, książeczki itp. :)

0

Chciałbym znowu poczuć ten dreszczyk emocji na tym etapie LM. Niestety ostatnie lata, wyniki, gra skutecznie odebrały mi jakiekolwiek uczucia związane z tym meczem i ta drużyną. Co kilka lat wstecz, było nie do pomyślenia. Czy wrócą jeszcze piękne czasy wielkiej Barcelony?

Chociaż i tak jest lepiej, bo dzisiaj mam zamiar obejrzeć mecz, ostatnio wolałem iść spać i mieć te 2-3 godziny snu więcej.

1

@michal26 no ja właśnie tak jak @NeroTFP1, bardziej do dziecka niż do matki to określenie pasuje

2

@KrychaFCB czemu tak brzydko, bachora? Co to dziecko winne?

4

@NeroTFP1 albo bramka SMS:D

0

@tbas w moim przypadku, nawet jak oglądam w tv to na flashscore jest szybciej bramka :)
I mam tak od zawsze, nie ważne czy to było UPC czy teraz Netia, zawsze sąsiedzi mieli parę sekund szybciej
A internet mam dobry, 600mb/s, a tak jak pisałem, około minuty opóźnienia jest w aplikacji

1

@monciaak coś koło minuty, max dwie

0

@Criss18Barca większą, niż to, że w wykupionym pakiecie będzie śmigać
Jest tyle nielegalnych transmisji, zawsze jakaś działa, a ile razy jakiś ważniejszy mecz i w nc+go nie dało się oglądać, to głową mala

0

@AmigoBlancos a ja bym spojrzał na to trochę inaczej. Jeżeli głupek, mówi o kimś, że jest głupi, to musi być mega głupi. Jeśli Neymar tak faktycznie powiedział i jest to prawda, to Kylian serio musi mieć to ego wywalone w kosmos, a trochę tak to wygląda

Z drugiej strony, Neymar odszedł z Barcelony, bo chciał być gwiazdą, wyjść z cienia, a w PSG to Mbappe był numerem 1. Tak był traktowany przez władze klubu przynajmniej

0

@Encore później jeszcze jedna ważna runda chyba w dogrywce, gdzie dwa fragi przez smoke na placu i dwa na dolnym na w sytuacji 5vs3

11

@Kgorecki2500 ciekawe czy do wujka też tak mówi :>

1

@KacperVEB Borosa

19

@MOLESTA potwierdzam, każdy na wsi ma taką posiadłość. Ta Twojego wujka to i tak biedna jakaś. No i tylko jedno Porsche, kto to widział, że go na tą wieś wpuścili w ogóle

1

@ranger3120 tym bardziej właśnie dziwił fakt, że Vitality, zespół top1 dostał na dziurę od Ence i Heroic, gdzie to były świeże ekipy

Po tym się poznaje klasowe zespoły, nie idzie, a i tak wygrywaszZ Zobaczymy co pokażą, bo trochę za wcześnie na jakieś wyroki typu #SpiritEra itp;)

8

@Zoker pewnie dlatego, że jest o tym artykuł na głównej

1

@ranger3120 to jest to Heroic, które wywaliło ich z IEM-a, a teraz dostali bęcki konkretne. Nie wykorzystywali w pełni potencjału swojej największej armaty. To jest jak z Messim na boisku, dasz mu wolną rękę to Ci odpłaci.
Co do rywalizacji z donkiem, pełna zgoda, mam nadzieję, że tak właśnie będzie. I tak jak nie lubię Apexa więc mi to Vitality było bardziej na nie, tak w takim pojedynku z ruskimi, belylbym za ZywOo i jego teamem.

1

Vitality po kompromitacji na IEM Katowice mocno rozdrażnione i narazie przejeżdża się po rywalach. ZywOo co się odpalił, na dwóch mapach 49-10 staty :o
Widać właśnie zmianę stylu, wydaje mi się, se postawili w głównej mierze na skilla, a odpuścili trochę zagrania taktyczne i jak narazie to przynosi skutek. ZywOo dostał wolną rękę, wychodzi i kasuje rywala, bez żadnych kalkulacji. Tłamszą przeciwników. Szkoda, że nie trafili na Spirit i zobaczyliśmy bezpośredni pojedynek z Donkiem, który wczoraj na Australia zagrał słabo.

A polskie Ence dzisiaj na Gamer Legion, w składzie którego Snax. Ten mecz o 13

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@TheNekro94 Dania jeszcze lepsza, chłopaki z wakacji ściągnięci sobie ME wygrali :D

0

@VegetaPolska dobrze, możesz mieć taką opinię, tak się zachowują w większości wszyscy influencerzy. (Czy to zdanie jest poprawne? @NeroTFP1 chodzi o wyrażenie w większości wszyscy

Ale Ty napisałeś, że ludzie się cieszą z jej łamania prawa, ja się do tego odniosłem

0

@VegetaPolska gdzie ona złamała prawo? W niektórych krajach przechodzenie na czerwonym świetle jest dozwolone. Właśnie między innymi w Hiszpanii.
A tu nie widać, żeby szła na czerwonym chyba
P.S
To spojrzenie na końcu w kamerę, że niby nie widziała wcześniej, zenujaceeee

0

@kuz mam wrażenie, że niektóre teamy to już przed meczem przegrywają, w głowie
Potężna przewaga psychologiczna nad rywalami
Ale też nie oszukujemy się, Ence nic nie zagrało, potężny problemy strzeleckie w dość prostych sytuacjach

0

@Danny Gaucho jak zostanie na kolejny sezon to go wyprzedzi, a jak tylko ten dogra, to będzie na styku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?