mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon to jest zupełnie inna kwestia, o której wspomniałeś. Tam decyzja sędziego nie ma żadnego wpływu na tę kartkę, a tutaj tak.
5
@FCB24
To fajna walka fizyczna :D
Podstawia mu haka i popycha
1
@Saviola88 zwróć uwagę na ręce i nogi, Osimeh podstawia mu nogę (przysłowiowy hak) i popycha, to jak on się miał utrzymać na nogach?
15
@betonito moim zdaniem, oprócz tej sytuacji bramkowej, gdzie był ewidentnie popychany, to zagrał dobry mecz. Co miał wyczyścić, to wyczyścił.
P.S a kto ma tam grać? Kounde czy Christensen ustępują mu warunkami fizycznymi
0
Irytujące jest to puszczanie ewidentnych spalonych przez sędziów. Wczoraj to ten boczny już kompletnie odleciał, gdy podniósł chorągiewkę i ją opuścił. Tylko czekać, aż dojdzie do jakiejś kontuzji, bo wyjdzie jakiś zawodnik sam na sam z ewidentnej pozycji spalonej, a obrońca od tyłu będzie próbował "ratować" sytuację.
A druga kwestia, sytuacja hipotetyczna, jak wyżej, obrońca fauluje, dostaje czerwo, ale okazuje się, że był spalony. Kartka zostaje?
26
Ech, znowu tapin na pustą praktycznie
1
@Kubsoleon Ty chyba nie znasz Rewolucji. On nie żartuje
4
@Rewolucja123 zobaczymy jak będziesz śpiewał, jak rano zrobisz trening, potem pójdziesz do pracy, a po robocie bedzie na Ciebie w domu czekał mały człowieczek, który tak bardzo chcę Ci pokazać wszystkie swoje zabawki, książeczki itp. :)
0
Chciałbym znowu poczuć ten dreszczyk emocji na tym etapie LM. Niestety ostatnie lata, wyniki, gra skutecznie odebrały mi jakiekolwiek uczucia związane z tym meczem i ta drużyną. Co kilka lat wstecz, było nie do pomyślenia. Czy wrócą jeszcze piękne czasy wielkiej Barcelony?
Chociaż i tak jest lepiej, bo dzisiaj mam zamiar obejrzeć mecz, ostatnio wolałem iść spać i mieć te 2-3 godziny snu więcej.
1
@michal26 no ja właśnie tak jak @NeroTFP1, bardziej do dziecka niż do matki to określenie pasuje
2
@KrychaFCB czemu tak brzydko, bachora? Co to dziecko winne?
4
@NeroTFP1 albo bramka SMS:D
0
@tbas w moim przypadku, nawet jak oglądam w tv to na flashscore jest szybciej bramka :)
I mam tak od zawsze, nie ważne czy to było UPC czy teraz Netia, zawsze sąsiedzi mieli parę sekund szybciej
A internet mam dobry, 600mb/s, a tak jak pisałem, około minuty opóźnienia jest w aplikacji
1
@monciaak coś koło minuty, max dwie
0
@Criss18Barca większą, niż to, że w wykupionym pakiecie będzie śmigać
Jest tyle nielegalnych transmisji, zawsze jakaś działa, a ile razy jakiś ważniejszy mecz i w nc+go nie dało się oglądać, to głową mala
0
@AmigoBlancos a ja bym spojrzał na to trochę inaczej. Jeżeli głupek, mówi o kimś, że jest głupi, to musi być mega głupi. Jeśli Neymar tak faktycznie powiedział i jest to prawda, to Kylian serio musi mieć to ego wywalone w kosmos, a trochę tak to wygląda
Z drugiej strony, Neymar odszedł z Barcelony, bo chciał być gwiazdą, wyjść z cienia, a w PSG to Mbappe był numerem 1. Tak był traktowany przez władze klubu przynajmniej
0
@Encore później jeszcze jedna ważna runda chyba w dogrywce, gdzie dwa fragi przez smoke na placu i dwa na dolnym na w sytuacji 5vs3
11
@Kgorecki2500 ciekawe czy do wujka też tak mówi :>
1
@KacperVEB Borosa
19
@MOLESTA potwierdzam, każdy na wsi ma taką posiadłość. Ta Twojego wujka to i tak biedna jakaś. No i tylko jedno Porsche, kto to widział, że go na tą wieś wpuścili w ogóle
1
@ranger3120 tym bardziej właśnie dziwił fakt, że Vitality, zespół top1 dostał na dziurę od Ence i Heroic, gdzie to były świeże ekipy
Po tym się poznaje klasowe zespoły, nie idzie, a i tak wygrywaszZ Zobaczymy co pokażą, bo trochę za wcześnie na jakieś wyroki typu #SpiritEra itp;)
8
@Zoker pewnie dlatego, że jest o tym artykuł na głównej
1
@ranger3120 to jest to Heroic, które wywaliło ich z IEM-a, a teraz dostali bęcki konkretne. Nie wykorzystywali w pełni potencjału swojej największej armaty. To jest jak z Messim na boisku, dasz mu wolną rękę to Ci odpłaci.
Co do rywalizacji z donkiem, pełna zgoda, mam nadzieję, że tak właśnie będzie. I tak jak nie lubię Apexa więc mi to Vitality było bardziej na nie, tak w takim pojedynku z ruskimi, belylbym za ZywOo i jego teamem.
1
Vitality po kompromitacji na IEM Katowice mocno rozdrażnione i narazie przejeżdża się po rywalach. ZywOo co się odpalił, na dwóch mapach 49-10 staty :o
Widać właśnie zmianę stylu, wydaje mi się, se postawili w głównej mierze na skilla, a odpuścili trochę zagrania taktyczne i jak narazie to przynosi skutek. ZywOo dostał wolną rękę, wychodzi i kasuje rywala, bez żadnych kalkulacji. Tłamszą przeciwników. Szkoda, że nie trafili na Spirit i zobaczyliśmy bezpośredni pojedynek z Donkiem, który wczoraj na Australia zagrał słabo.
A polskie Ence dzisiaj na Gamer Legion, w składzie którego Snax. Ten mecz o 13
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@TheNekro94 Dania jeszcze lepsza, chłopaki z wakacji ściągnięci sobie ME wygrali :D
0
@VegetaPolska dobrze, możesz mieć taką opinię, tak się zachowują w większości wszyscy influencerzy. (Czy to zdanie jest poprawne? @NeroTFP1 chodzi o wyrażenie w większości wszyscy
Ale Ty napisałeś, że ludzie się cieszą z jej łamania prawa, ja się do tego odniosłem
0
@VegetaPolska gdzie ona złamała prawo? W niektórych krajach przechodzenie na czerwonym świetle jest dozwolone. Właśnie między innymi w Hiszpanii.
A tu nie widać, żeby szła na czerwonym chyba
P.S
To spojrzenie na końcu w kamerę, że niby nie widziała wcześniej, zenujaceeee
0
@kuz mam wrażenie, że niektóre teamy to już przed meczem przegrywają, w głowie
Potężna przewaga psychologiczna nad rywalami
Ale też nie oszukujemy się, Ence nic nie zagrało, potężny problemy strzeleckie w dość prostych sytuacjach
0
@Danny Gaucho jak zostanie na kolejny sezon to go wyprzedzi, a jak tylko ten dogra, to będzie na styku