mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Culer9002 ale nigdzie nie jest napisane, że wchodzisz tam jak stoisz i ratujesz
Niektórzy zbytnio biorą do siebie takie pytania
Kucharek przed podjęciem decyzji musiałby przeprowadzić wywiad środowiskowy, żeby się dowiedzieć czegoś o tej osobie :)
To jest proste pytanie, odpowiadasz 1 lub 2 i tyle ;)
11
@Kuba_1 mając kasę ludzie myślą że są bezkarni i mogą wszystko
Nie jednemu pewnie uszło takie świństwo płazem, ale nie tym razem
1
Ale od rana armia białych rycerzy uwija się jak w ukropie, żeby tylko pokazać hipokryzję kibiców Barcelony :)
Chłopaki, nie zapominajcie, na jakiej stronie jesteście :D
2
@TheNekro94 chyba, że tak
To miłej pracy, a potem przyjemnego urlopu :)
1
@TheNekro94 że Ci się chciało pracować w poniedziałek po weekendzie i przed urlopem :)
2
@Herato Depay Memphis
1
@HighestInTheRoom odkładając sympatię na bok, patrząc obiektywnie i dogłębnie, wymieniłeś takie sporty, a co z piłką nożną? W porównaniu do tych sportów, to jest chyba jeszcze nudniejsza tak naprawdę. 90 minut grania, z czego efektywnie około godziny, czyli przez 30 minut patrzysz jak nic się nie dzieje. Potem, jest jedną piłka, 22 grajków, to 21 jest praktycznie cały czas bez piłki, co za idiotyczna sytuacja, nie sądzisz?
Reasumując, każdy sport jest ciekawy i każdy nudny, zależy kto co lubi
Jeden się będzie emocjonował szachami, a drugi zaśnie na finale MŚ z 2022 roku. I to jest fajne, ta różnorodność, jakbyśmy wszyscy byli tacy sami i lubili to samo, to świat byłby nudny
0
@Herato Abbiatti
0
@koziar +1
Mega sympatyczny się wydaje ten Zywoo
0
@Encore Ten TaZ na trenerce to dla mnie mega zaskoczenie. Doświadczenia mu na bank odmówić nie można, ale jakiś zmysł taktyczny? Analityczny? No w szoku jestem
Kubek i Neo to zupełnie inny kaliber i pasują do tej roli, ale Taż chyba długo nie zagrzeje miejsca w G2 imo
1
@Comfortable_ no tak, ale chodziło mi, że lepiej mieć w drużynie zajebistego prowadzącego, niż topowego strzelca. :)
2
@JordiAlbion 10 lat po triumfie VP. No było by miło :)
1
@koziar mega irytujący typ. Te jego miny, drażni niesamowicie
@FcPortoFan1999 hltv.org i tam masz mecz i kilka strimow
3
Dobry IGL w CSie to jest gwarancją wyników. To co gla1ve robi to jest majstersztyk, a wygląda to tak łatwo. Tego brakowało 9ine, bo z całym szacunkiem, ale w Polsce takich mózgów nie ma.
A na potwierdzenie, można sobie przypomnieć majora dla Gambit, który prowadził Zeus, czy drużyny karrigana, które zawsze są w topie.
1
@Azi właśnie jestem ciekaw jak się eksperci od mowy ciała odniosą do tego wywiadu
Rozłożą go na czynniki pierwsze i zinterpretują ;)
0
@Martwy no właśnie cały myk polega na tym, że on nie trolluje, tylko jest tak fatalny w te klocki
Ma fatalne otoczenie, które nie potrafi mu nawet doradzić, no chyba, że nikomu o tym nie mówi
A jeszcze jeden problem u niego jest taki, że laski, które mu się podobają to albo patusiary, albo toxici
0
@Bombel81 akurat niedawno korzystałem z usług.
Tylko ja w sumie nie mam innego doświadczenia, to też ciężko się opierać na takiej opinii.
Generalnie mi pasuje, umawiam się na badanie, 30 minut i wszystko wiadomo. Wybieram oprawki i czekam do 2 tygodnie na okulary.
Ale wcześniejsze od nich mi się połamały i reklamacja oczywiście odrzucona.
Badanie wzroku tylko 9 zł, ale to pewnie jak kupisz u nich oprawki
Też mi się wydaje, że lepiej skorzystać z jakiegoś małego optyka, ale ja akurat ve mam pod nosem
4
@Bykunn umiesz uszanować, że ktoś jest katolikiem tylko ciągniesz z tego powodu bekę. To gdzie tu szacunek? To trochę się sam zaorales.
To tak jakbym ja szanował grubasów, ale się z nich śmiał, że wyglądają jak wyglądają. Fest mi szacunek
0
@nioton po to, żeby pokazać jak głupie mamy społeczeństwo, które nie ma pojęcia o podstawach gospodarczych kraju, któremu można pluć w ryj, a niektórzy powiedzą, że to deszcz pada
0
@Michael24 wstępne doniesienia mówią o zawieszeniu piłkarza. Z racji, że występek jest karygodny, a zawodnik jest idolem wielu młodzieży, należy go przykładnie ukarać. Mówi się o zawieszeniu na jeden mecz, ale biorąc pod uwagę fakt, że Bellingham jest piłkarzem królewskich, pewnie uda się skrócić karę do 45 minut.
0
@nioton ale przeczytaj pierwszy post i o czym był temat.
Ja o niebie, Ty o chlebie.
Ale z Tobą jest gadka pod górę. To tak jak ja bym poszedł na wagary i mama na mnie by krzyczała, a ja bym powiedział, "ale Piotrek też uciekł z lekcji"
A co mnie obchodzi Piotrek, a w Twoim przypadku Tusk i co się działo? Już napisałem, że każdy jest taki sam, więc nadal nie rozumiem po co Ty mi to piszesz.
I nie oglądam tv. Tobie natomiast radzę potrenować czytanie ze zrozumieniem i wyciąganie wniosków, bo na słabym poziomie masz te umiejętności
0
@nioton nic, napisałem wyżej, że wszyscy są tacy sami, nie wiem po co mnie oznaczasz jeszcze i za wszelką cenę próbujesz wybielić PiS, wspominając o takim samym zachowaniu PO.
Ja nie jestem ani za tymi, ani za tymi. I dziwię się, że ktoś może być fanatykiem politycznym i w jakimś polityku widzieć idola
0
@nioton ja nie mam żalu, chciałeś, żebym napisał merytorycznie, to wymieniłem moim zdaniem na szybko największe "przewinienia", wałki, zagrania polityczne, posługując się państwowymi pieniędzmi.
Najpierw doili (zawyżali ceny, zwłaszcza marża, a potem zaniżali, żeby "kupić" głosy)
Nie wyjeżdżaj mi tu z PO, bo to takie same mendy. Tam wszyscy siebie warci.
1
@LM10GOAT nawet jak odrobimy, to pewnie w marcu to my mamy cięższe mecze i pogubimy punkty :)
Nie ma się co łudzić, Real konsekwentnie punktuje, czego nie można powiedzieć o nas. Uważam, że sprawa mistrzostwa jest już rozstrzygnięta. Chociaż chciałbym się mylić.
2
@priest9999 ten przepis trochę słaby, bo przecież do ładowania się podchodzi z określonej odległości, więc naturalnie tworzy się hałas nad budynkami mieszkalnymi.
Przykład lotnisko we Wrocławiu. Niby na uboczu, ale podchodzące do ładowania samoloty już na Jagodnie lecą nisko i tworzą spory hałas
1
@barteq podobnie będzie z Flickiem, Kłopotem itp.
Niektórzy myślą, że jak są wolni, to będą się bić o posadę w Barcelonie.
5
@Cygan BRC napij się kawy, bo się chyba jeszcze nie obudziłeś
@nioton super, że się rozwijają, szkoda, że kosztem obywateli.
Tak jak wyżej, sprzedaż Lotosu, najdroższe paliwo w historii, propagandowe reklamy o marży, działanie na szkodę spółki poprzez zaniżanie cen paliwa przed wyborami
5
"Takiego prezesa to Orlen nigdy już nie będzie miał"
"Dla mnie gość w porządku, wygenerował zyski jak żaden prezes do tej pory"
Świetny prezes. Wyprowadził spółkę z dziadostwa. Zrobił ze spółki potęgę "
"Dzięki niemu Orlen zaczął się liczyć i zarabiać kolosalne pieniądze. za Tuska Orlen prawie zbankturowal"
I chyba mój ulubiony:
"Można go nie lubić ale niestety liczby są po jego stronie"
To komentarze pod tiktokiem z rozmowy Obajtka z Rymanowskim.
Wydaje mi się, że dla tego kraju nie ma ratunku.
0
O 7 miał się zacząć poranek na kanale zero
Jak jestem ślepy, czy nie zaczęli jeszcze?
6
@GeneralXavi Zapomniałeś o najważniejszym. Pedro miał zajebisty wąsik i ten uśmiech, po spartoleniu doskonałej okazji :)