0

@MesQueUnClub96 komuś na trybunach chyba też

0

@Encore ja bym powiedział, że go dzisiaj w ogóle nie było

2

Ciekawostka. Tottenham ma więcej europejskich pucharów niż Arsenal :D

2

@Michau98 mi nie jest szkoda ani jednego kibica Realu, nie ważne czy to fanboj, czy normalny kibic. Z jakiej racji miałoby mi być ich szkoda? Jakaś krzywda im się stała?
Każda porażka Realu cieszy, a że my nie lepsi? Można to skwitować tylko tym mememhttps://ibb.co/0XmF1rp

3

@Michau98 zawsze cieszy jak somsiad się wywali i głupi ryj rozwali

0

@BorzyKrzys rudy kolor włosów i czarne brwi to nigdy nie będzie dobre połączenie

2

@MarioVeB! Maniek jak zwykle czytanie ze zrozumieniem na wysokim poziomie

1

@MesQueUnClub96 potencjalny mecz Hurkacz vs Djokovic
Za kim jesteś?

0

Ma ktoś i może polecić jakiś robot planetarny? Tak do 1000 zł.

0

@sonek dwie opcje
Albo już szukać i sobie zaklepac
Albo jedziesz na lotnisko spakowany i tam coś kupujesz i lecisz

1

@Lanosss jest i on

0

#17 Odgadnij zawodnika po historii transferowej
https://ibb.co/2M5XqmJ

0

#16 Odgadnij zawodnika po historii transferowej
https://ibb.co/19CYFC5

1

@Jakchcesz jak nie mają zębów, to tak jest łatwiej :)
Ja np mam aparat i też tylko tak jem aktualnie :D

0

@TR3YWAY nie jestem przekonany co do zamiaru tego zagrania

0

Jakby ktoś chciał, to mam dwa kody po 10 zł do odbioru na G2A
Ktoś chętny? To priv

2

@VegetaPolska dokładnie, a jej adwokat, będzie grał na zwłokę pewnie

0

@zadafcb wiadomo czemu taka decyzja? Przecież olimpijskiego oni nie zapełniali, a teraz idą na 4 razy większy stadion

1

@Qba2312 spróbuj, mi się bateria popsuła, oddałem na gwarancję, to jeszcze mi ekran wymienili, bo był uszkodzony delikatnie

1

@ranger3120 to ja jestem ~9% jaśniejszy :D

1

@Rewolucja123 weź kasztana na siłownię następnym razem. Jak będzie, rzuć jej niepostrzeżenie pod nogi kasztan, podejdź, podnieś go na wysokość jej oczu i spytaj najbardziej uwodzicielskim tonem na jaki cię stać: "Czy to twój kasztan?”
Potem puścisz bajerke, że możecie porobić ludziki z kasztanów i zapałek.
Powodzenia

0

@DonMatteo901 no trochę interesujące, ale w sumie jak piłki nie dotknął, to chyba spalonego być nie moze

1

Ktoś napisze w skrócie co się działo? Bo widzę vary, karne.
Tylko obiektywnie najlepiej :)

0

@reloaded bezpośrednio nie ma

1

@draxidox to potem nie płacz
https://ibb.co/QNdSnjg

5

Fajnie się na tym warsztacie bawicie
@Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1
https://streamable.com/q9v3kc

0

@TR3YWAY Najman coś odwali pewnie, żeby oklepu nie dostać

0

@TR3YWAY to stawiam, że walka nie potrwa dłużej niż 2 minuty

0

Tylko mi się LR popsuła? Między postami nie ma praktycznie żadnej przerwy, wszystko się zlewa. W sensie na górze jeszcze kilka przerw jest, a im niżej, tym gorzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?