mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 komuś na trybunach chyba też
0
@Encore ja bym powiedział, że go dzisiaj w ogóle nie było
2
Ciekawostka. Tottenham ma więcej europejskich pucharów niż Arsenal :D
2
@Michau98 mi nie jest szkoda ani jednego kibica Realu, nie ważne czy to fanboj, czy normalny kibic. Z jakiej racji miałoby mi być ich szkoda? Jakaś krzywda im się stała?
Każda porażka Realu cieszy, a że my nie lepsi? Można to skwitować tylko tym mememhttps://ibb.co/0XmF1rp
3
@Michau98 zawsze cieszy jak somsiad się wywali i głupi ryj rozwali
0
@BorzyKrzys rudy kolor włosów i czarne brwi to nigdy nie będzie dobre połączenie
2
@MarioVeB! Maniek jak zwykle czytanie ze zrozumieniem na wysokim poziomie
1
@MesQueUnClub96 potencjalny mecz Hurkacz vs Djokovic
Za kim jesteś?
0
Ma ktoś i może polecić jakiś robot planetarny? Tak do 1000 zł.
0
@sonek dwie opcje
Albo już szukać i sobie zaklepac
Albo jedziesz na lotnisko spakowany i tam coś kupujesz i lecisz
1
@Lanosss jest i on
0
#17 Odgadnij zawodnika po historii transferowej
https://ibb.co/2M5XqmJ
0
#16 Odgadnij zawodnika po historii transferowej
https://ibb.co/19CYFC5
1
@Jakchcesz jak nie mają zębów, to tak jest łatwiej :)
Ja np mam aparat i też tylko tak jem aktualnie :D
0
@TR3YWAY nie jestem przekonany co do zamiaru tego zagrania
0
Jakby ktoś chciał, to mam dwa kody po 10 zł do odbioru na G2A
Ktoś chętny? To priv
2
@VegetaPolska dokładnie, a jej adwokat, będzie grał na zwłokę pewnie
0
@zadafcb wiadomo czemu taka decyzja? Przecież olimpijskiego oni nie zapełniali, a teraz idą na 4 razy większy stadion
1
@Qba2312 spróbuj, mi się bateria popsuła, oddałem na gwarancję, to jeszcze mi ekran wymienili, bo był uszkodzony delikatnie
1
@ranger3120 to ja jestem ~9% jaśniejszy :D
1
@Rewolucja123 weź kasztana na siłownię następnym razem. Jak będzie, rzuć jej niepostrzeżenie pod nogi kasztan, podejdź, podnieś go na wysokość jej oczu i spytaj najbardziej uwodzicielskim tonem na jaki cię stać: "Czy to twój kasztan?”
Potem puścisz bajerke, że możecie porobić ludziki z kasztanów i zapałek.
Powodzenia
0
@DonMatteo901 no trochę interesujące, ale w sumie jak piłki nie dotknął, to chyba spalonego być nie moze
1
Ktoś napisze w skrócie co się działo? Bo widzę vary, karne.
Tylko obiektywnie najlepiej :)
0
@reloaded bezpośrednio nie ma
1
@draxidox to potem nie płacz
https://ibb.co/QNdSnjg
5
Fajnie się na tym warsztacie bawicie
@Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1
https://streamable.com/q9v3kc
0
@TR3YWAY Najman coś odwali pewnie, żeby oklepu nie dostać
0
@TR3YWAY to stawiam, że walka nie potrwa dłużej niż 2 minuty
6
Kurła, kiedyś to było:
https://ibb.co/dpMjG0S
https://ibb.co/zRb6x8Q
https://ibb.co/K05GNmk
https://ibb.co/frpYMTv
0
Tylko mi się LR popsuła? Między postami nie ma praktycznie żadnej przerwy, wszystko się zlewa. W sensie na górze jeszcze kilka przerw jest, a im niżej, tym gorzej