0

@BorzyKrzys ta druga brameczka idealny przykład zlekceważenia rywala, gość przebiegł z 30-35 metrów, pod 16 rywala i praktycznie nikt go nie atakował :D

1

@FcPortoFan1999 to jest ekstraklasa, oni teraz wygrywają z liderem, zaraz z wice, żeby tylko potem pojechać do Mielca i dostać na łeb ;)

2

@Comentateiro a na deser Lech z Poznania :D

0

@Messi1000000 ale co to ma do rzeczy? Bo nie rozumiem za bardzo :D

8

Leverkusen autostrada do mistrzostwa. 8 pkt przewagi, najbliższe 5 meczów stosunkowo łatwe, a do końca 12 kolejek. Bezpośredni pojedynek z Bayernem też na plus, więc teoretycznie 9 punktów przewagi.
Nie spieprzyć tego aptekarze!

1

@Comentateiro trzeba przyznać, że jesteś wymagającym kibicem
Ale to chyba dobrze

0

@mkord pewnie tak, ale paradoksalnie oni teraz lepiej grają, a przegrywają, w sensie w tych dwóch meczach mieli bardzo dobre okazję aby strzelić bramkę, a wcześniej strzelali z niczego bardzo często
No i to jest ekstraklasa, zaraz pojadą do Białegostoku po lanie, a przywiozą 3 pkt :D
Ale osobiście uważam, że ta runda jesienna to jakiś wybryk natury

0

@bartekvisca rundę jesienną zaczął od porażki i remisu

0

@Lanosss a byłeś kiedyś na żużlu na żywo? Pytam z ciekawości
Bo dla mnie też to było nudne, wszystko się zmieniło jak raz poszedłem:)

2

@Popitek12 jak będzie tak dobry, jak Twoje pytania, to sami się po niego zgłoszą :D

0

@Kuba_1 ta pomoc nie przekonuje
A zaznaczę, że najwieksze sukcesy Barcy i Realu, to wspaniała pomoc, mózg drużyny

4

@July_6_BcN mi coś świta, że to ma działać na takiej zasadzie
Klikasz w apce zgodę na sex, Twój partner też i wtedy nie ma mowy o gwałtach itp. bo oboje wyraziliście zgodę:D

3

@MesQueUnClub_87 nie zapomniałeś o czymś?
Pościgi, strzelaniny, wojny gangów. Gdzie śmierć w Wenecji???

9

@Katalonbar chyba tak, ale to dlatego, że wydoroślałem

2

@P33ck sprawdzałem pogodę długoterminową dla Wrocławia, to zimy już nie będzie. Wiadomo, noce i przymrozki tak, ale w dzień tak 5+ minimum ma być. To z plusów, z minusów, do końca marca jakoś mega ciepło nie będzie. Będzie oscylować w granicy 10 stopni. Więc na taką wiosnę prawdziwą, jeszcze poczekamy.

0

@messi564 jak chcesz to mogę podpytać brata, bo sponsoruje jakiemuś dziecku, a w sumie to już chłopakowi edukację. Nawet list od niego kiedyś dostał :)
Podpytałem, znalazł go przez Salezjański Wolontariat Misyjny
A tutaj jeden z listów, na święta dostał

https://ibb.co/vPQjC4V

5

@BorzyKrzys z tej okazji wybrałem się dzisiaj do pracy rowerem
Rano jeszcze ciemno i zimno, ale o 15 odda pogoda :)

1

@MESSIah16 niektóre jej piosenki mi się podobają, ale kompletnie nie przemawia do mnie jej styl bycia. Taka samozwańcza królowa, wszystko musi być jak ona chce, zero kompromisów, pewnie dlatego jej związki były jakie były.
Co do wyglądu, no to można by powiedzieć, że to kobieta z kilkoma twarzami :D sporo zabiegów i zmian
Ale figura konkret, widać, że się nie opierdziela na siłowni, z resztą wielokrotnie to zaznacza, że jest że sportowej rodziny

0

@Szmulek Haaland ma wielkie ego? Nie wydaje mnie sie

2

@MESSIah16 tym bardziej śmieszy jaki burdel mają we własnym kraju i nie potrafią nad nim zapanować

0

@kanver_ a jakie są fakty? Faktem jest i to niezaprzeczalnym, że to mecz mistrzów, Włoch i Hiszpanii. Mówiąc o tych drużynach slabiaki, gość pokazuje jedynie swoją arogancję.

0

@cules100pro tu pięknie by pasował filmik jak Pazura w filmie Volta tłumaczy pewnemu politykowi jak ma spłacić dług :)
60 mln za FdJ to mało, gdy ktoś chce kupić, ale jak ktoś musi sprzedać?


2

@reloaded tak tylko informacyjne, Bayer, to jest Leverkusen

3

https://vm.tiktok.com/ZGeSUedjX/
Vinicius w całej swojej okazałości :)
Najbardziej poszkodowany i prześladowany piłkarz, który cierpi tylko z powodu swojego koloru skóry. Jego zachowanie nie ma z tym absolutnie nic wspólnego. Męczennik

0

@JordiAlbion plus minus 11

1

@Rewolucja123 nie masz nikogo w Polsce, do kogo mógłbyś wrócić? Babcia, dziadek, jakaś ciocia?
Z angielskim na dobrym poziomie ogarnął byś sobie jakąś fajną robotę. A jak nie to, jest cała masa pracy fizycznej, do której się nadasz.
Poznasz nowych ludzi, może poznasz jakąś dziewczynę?
Nie myślałeś o tym?

3

@Arden mój ojciec sobie w Sylwestra powiedział, że nie pali i faktycznie rzucił, to już z 10 lat będzie jak nie więcej.
Ostatnio kolega w pracy też z dnia na dzień i to nawet nie świadomie. Akurat się trafiła jakaś robota, że czasu nie miał i stwierdził, że go nie ciągnie i przestało mu smakować i nie pali :)

0

@FcPortoFan1999 nie ma komu bo strajkują

0

@barcelonaLM ta w czerwonej spódnicy, w okularach to Jachira?
Ona się trzepie jakby ją prądem razili. Masakracja, jak to młodzież mówi

0

@TheNekro94 zamknij tę reklamę na dole, to się nie będzie zamykać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?