mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Culer9002 najgorsze jest to, że takie osoby się uważają za ekspertów, że się znają na piłce itp.
Mnie osobiście mocno drażniło, jakie tu pociski szły z Janiamy, który naprawdę pisał bardzo często z sensem, może i trochę z wyższością, ale w wielu przypadkach miał racje
Niestety tutejsi eksperci, którym z olbrzymią łatwością przychodzi wyśmiewanie kogoś okazali się silniejsi i Maćka już z nami nie ma, a szkoda
3
@Pedri16Future jak jedna kolejka może wszystko zmienić, śmieszne i żałosne zarazem, jak się czytało te komentarze, że o top4 się będziemy bić
4
@Pedri16Future choćby miała i 35 lat, jak mieszka u rodziców, to się ich słucha i robi co mówią, a jak się nie podoba, to wypad na swoje
Z jednej strony trochę racji o prywatności ma, ale z drugiej, wejście do pokoju nie oznacza grzebania w szafkach itp.
6
@LionelM95 jak masz tak jęczeć, to wypierdzielaj Pan do siebie na górę bo Pan tu nie mieszkasz
3
@FcPortoFan1999 no Ty to jesteś artysta konkretny. Miłośnik ekstraklasy, piłkarskich szachów. Ewenement
0
Jak typujecie dzisiejszy pojedynek Mamed vs Adamek?
Mi ciężko wytypować, bo Mameda za bardzo nie oglądałem, a Adamek to już kilka lat nie walczy. Tylko mam w pamięci niedawny pojedynek Alberta Sosnowskiego z jakimś młodym wariatem, którego obił, a nie był faworytem. Dlatego jak miałbym stawiać, to na Adamka
2
@Bobo25 nie jest źle wbrew pozorom:)
@agaFCB akurat teściowa złota kobieta, każdemu takiej życzę
Mam nadzieję, że na stare lata się jej nic nie zmieni ;)
@Hartge też dobry asior, niech mu ziemia lekka będzie :)
24
Przyjechałem na weekend na wieś do teściów i już mnie rozłożył teściu na łopatki :D
W tv szukali Republika TV, ale nie mogli znaleźć, to im wyszukałem kanały od nowa i jest. Włączamy i się zacina, bo zasięg słaby i wjeżdża teściu ze swoją złota myślą:
"Zacina się, bo Tusk zagłusza sygnał, bo tu chociaż trochę prawdy mówią" :D
To było z godzinę temu, teraz teściowa pytała to jej odpowiedział:
"Tusk zacina, żeby się przypadkiem prawdy nie dowiedziała "
Ja już mam problemu się powstrzymać od śmiechu momentami.
Ogólnie dobry chłop, ale no z tą polityką to jest dramat.
2
@MesQueUnClub96 są różne aplikacje do poznawania ludzi, fora o konkretnych zainteresowaniach, masz ich sporo, na pewno byś się z kimś dogadał
A lepiej taki meczyk tenisa oglądać w towarzystwie
2
@gumaz po co? Lepiej porobić z siebie nadwornego błazna na LR a za tydzień się żalić, że samotny, że nieszczęśliwy itp. :D
6
@NeroTFP1 on ogląda ten sport regularnie od kilkunastu lat
To ciekawe, bo ma skończone 16 :D
8
@MateS Esteban Julio Ricardo Montoya de la Rosa Ramírez
0
@Albatros zgoda, ale podjął taką decyzję i ona była dobra, teraz tylko koledzy powinni się do niej dostosować, a tego zabraklo
2
@NeroTFP1 praktycznie pierwszych 6 pozycji nie kupuje wcale :D
3
@Gaz a ja stanę w jego obronie, ale tylko w tej konkretnej sytuacji na filmie
Przecież Lewy i Yamal nie robią kompletnie nic, żeby te piłkę dostać. Oboje truchtaja, Lewy przyklejony do obrońców, Yamal schodzi do środka.
Nie ma ani jednego ruchu na pełnym gazie na wolne pole, to jak on ma im zagrać?
1
@July_6_BcN tylko nie zapomnij serwisować :D
1
@July_6_BcN miotła się popsuła? :D
2
@July_6_BcN takie osoby jak Alves myślą (poniekąd słusznie, bo są nieliczna grupą), że są kimś wyjątkowym, ponad takimi szarakami jak my, że mogą dużo więcej. Z czasem, gdy robisz pewne rzeczy, granicą przyzwoitości zaczyna zanikać. Mysle, że to nie był jego pierwszy taki numer
2
@July_6_BcN w takich związkach często próżno szukać miłości. Tam jest obopólna korzyść, ona ma fajną laskę i "pewniaka" w domu, ona życie jak z bajki, podane na tacy
1
@Herato ja bym uwierzył, bo wtedy mój stary miał swój prime, tylko ta cholerna kontuzja..
0
@tristan87 to mogą też być efekty nadepnięcia i paznokieć schodzi
1
@ToWinaSedziego a widzisz, tak to sobie wymyśliłeś, a ja serio myślałem, że oni coś przeskrobali w realu :D
1
@kanver_ a ja znów się nie zgodzę i powiem, że właśnie na tym etapie meczu jest łatwiej, bo są przestrzenie, podmeczony rywal
Ale może faktycznie akurat wczoraj było jak piszesz, stanęliśmy, nie było ruchu z przodu, ani zawodników, to łatwiej go było podwoić
0
@kanver_ bez przesady, był kontuzjowany raptem 3 tygodnie, a to był wczoraj jego 3 mecz już po kontuzji.
Jest konkurencją w ataku, to wchodzę i gryzę trawę, pokazuje, że zasługuje na pierwszy skład. A tu dało się odczuć, że gość wszedł obrażony, bo dostał tylko 10 minut, a liczył na więcej
0
@takisobiektos ale tak gra każdy obrońca praktycznie. Zobacz jak Lewy jest poniewierany przez rywali. I co? I nikt nie mówi o tym, tylko ciśnie z niego bekę, że jest słaby i niewidoczny.
0
@takisobiektos takich lapan za koszulkę masz z 50 w meczu
Przy każdym stałym fragmencie gry się tak ciągną
0
@chavez zdania ekspertów podzielone, ale jeśli kojarzę, to Ty chyba jesteś sędzią?
1
@maroon to jest zupełnie inna kwestia, o której wspomniałeś. Tam decyzja sędziego nie ma żadnego wpływu na tę kartkę, a tutaj tak.
5
@FCB24
To fajna walka fizyczna :D
Podstawia mu haka i popycha
1
@Saviola88 zwróć uwagę na ręce i nogi, Osimeh podstawia mu nogę (przysłowiowy hak) i popycha, to jak on się miał utrzymać na nogach?