1

@takisobiektos ja to jestem w szoku, że na takim poziomie tak często są jakieś problemy techniczne
Grałem w cs'a kupę lat, nigdy mi się nie zdarzyło, żeby sterownik wywaliło czy cos w tym stylu
Owszem, były problemy z netem ale to jak miałem jakaś radiowke, a oni grają na lanach, to też inna bajka

17

@Arden widzę koledzy po fachu musieli być zdesperowani

0

@Zimny może coś używanego?
Ja ostatnio dorwałem za 650 zł coś takiego
https://allegro.pl/oferta/laptop-hp-elitebook-830-g5-13-3-intel-core-i5-8-gb-256-gb-srebrny-14920400608
Chodzi mi o parametry
Może trochę mały, zawsze możesz poszukać większego, ale jak do takich czynności, to nie ma co przepłacać za nowy moim zdaniem

0

@MesQueUnClub_87 dlatego wali się dwusetke Soplicy pigwowej i wchodzi na meczyk z zajebistym humorkiem na najbliższe 3-4 godziny :)

0

@roberto1212 i co, udało się wejść?

0

@clyde obejrzałem sobie vloga z ŁnP i to co on gada, w jaki sposób, to jest typowy "piłkarzyk"
Pustostan w głowie, a ego wywalone w kosmos

0

@roberto1212 przejdziesz bez problemu, jeśli bilet jest ważny. Na narodowym nie byłem, ale domyślam się, że procedura jest podobna wszędzie, a więc skanujesz bilet i jest "dostęp przyznany" wchodzisz, macanko ze strony ochrony i idziesz dalej. Nikt tam nie ma czasu na sprawdzanie dowodów.
Tylko tak jak napisałem, bilet musi być ważny

1

@roberto1212 wyobrażasz sobie, żeby komuś się chciało sprawdzać 60 tysięcy osób z dowodu?

1

@FcPortoFan1999 nie wiem czy jest sens tłumaczyć dalej, ale spróbuję
Zacznijmy od tego, że kogoś musiał odesłać na trybuny, więc dla nie to już jest bez sensu, że nie mogą być wszyscy na ławce.
A po drugie, czasem trener daje w nagrodę jakiemuś zawodnikowi możliwość wzięcia udziału na zgrupowaniu, treking z pierwszą drużyną itp.
A trzecia opcja, może faktycznie wyglądał prze słabo na treningach i go skreślił. Tego nie wiemy.

0

@FcPortoFan1999 powołanie to coś więcej niż mecz, ławka czy siedzenie na trybunach
To okazja, żeby poznać najlepszych reprezentantów kraju, potrenować z nimi, porozmawiać, podpytać, zebrać doświadczenie. To jest nieocenione.

0

@FcPortoFan1999 albo się spalił i faktycznie slabo wyglądał na treningu
Poza tym, jakie powołanie bez sensu? Dla takiego młodego chłopaka, każda minuta na tym zgrupowaniu to cenna lekcja.

1

@FCB_dimiC myślę, że tak.

0

@NeroTFP1 no niestety, ale takich patologicznych sytuacji jest mnóstwo.
U mnie przykładowo nauczyciel bardzo nie lubił jednego ucznia, a może bardziej jego ojca, bo był burmistrzem. Uczył plastyki, za żadne skarby świata chłopak nie mógł dostać wyższej oceny niż 3 za jakąkolwiek pracę. Doszło do tego, że zaczęła mu robić pracę babka, która malowała obrazy. Ocena? 3. Bo jemu się nie podoba za bardzo.

0

@Faro jakby oboje tacy byli, to już na tym filmie by jej odpowiedział jakoś moim zdaniem, a tak się jednak nie stało.

2

@bartas97 jakoś tak mam, że jak widzę tego typu newsy, to przed oczami się pojawiają hiszpańskie seriale z Netflixa i wiem, że to będzie tak pokręcone, absurdalne i bez konkretów

2

@michal26 nie no tutaj babka poleciała na grubo, nic jej nie tłumaczy. Moja by ewentualnie raz użyła jakiegoś epitetu, a ta tutaj całą wiązankę puściła jakby nie wiadomo co się stało. Tak jak piszesz, szkoda chłopa, bo widać, że lekko nie ma, no ale sam sobie wybrał

0

@BorzyKrzys o, mój kolega się załapał haha, jaki świat mały :D

0

@barcelonaLM a co to za nową reguła ma być?
@Emhyr i to jest idealna sytuacja, o której wspominałem wiele razy. Ewidentny spalony, nie odgwizdany, obrońca na pełnej mocy goni napastnika, wchodzi od tyłu i go kontuzjuje, tylko dlatego, że boczny nie pokazał spalonego

To oczywiście hipotetyczna sytuacja, ale nie brakuje obrońców, którym odcina prąd w takich sytuacjach

0

@Encore kolejny raz sytuacja, gdzie nie muszą wychylać, a lecą jak boty na fraga pojedynczo
Tak samo było na nuke na Falcons, gdzie ich Maden wyjaśnił

7

@marcin62 standardowo, pokazany urywek, z którego wynika jaki to buc, a prawda jest taka, że pewnie wszystko było zaplanowane, była strefa, gdzie nie można wchodzić, za chwilę pewnie Lewy rozdawał autografy i robił zdjęcia , ale jeden mały smark musiał się wbijać na chama

5

@Zoker a Ty myślisz, że wykwalifikowana kadra Lucka to umie opony zmieniać? Nie, ich kwalifikacje to poprawną polszczyzna właśnie. To są prawdziwi patrioci (zwłaszcza te dwa bambusy) :D

7

@ranger3120 na jakie stanowisko?
Jak Cię spytają ile chcesz zarabiać, to nie bój się powiedzieć dużej kwoty, będzie z czego schodzić

5

@jakub1906 a jak się wynik live na 820 śledziło, czekał człowiek aż przeskoczy strona :D

2

@arsenallondyn0 zmarł nagle, więc ja bym tych dwóch rzeczy nie łączył, aczkolwiek nie jest to niemożliwe

5

@ElTomas śmiechy, chichy, ale w jakimś wywiadzie ostatnio Lewy powiedział, że miał pewne problemy, ale już to za nim i od tej pory ewidentnie jego forma poszła w górę.

0

@Trojanek23 ja kiedyś z policjantem jechałem po cywilu i to on kierował, pasy oczywiście nie zapięte, przekraczanie prędkości, slalom między autami bez kierunkowskazów
Nie wiem czy się chciał popisać czy co, ale sporo jest policjantów, którzy myślą, że są szeryfami ponad prawem, se pokażą odznakę i nic im kolega po fachu nie zrobi

0

Przypominam, że na Kanale Zero, o 8:30 jakiś ziomek z LR ma być :D

0

@Katalończyk 99 tylko Ty nie bierzesz jednej ważnej rzeczy pod uwagę (odnośnie tej walki o top4), że inne drużyny też remisują z taką Granada, czy nawet przegrywają

0

@Katalończyk 99 ani przez chwilę nie graliśmy tak słabo, żeby wypaść poza top4
Inaczej, może graliśmy gówno, ale punkty zdobywalismy

2

Ale co się człowiek naczytał, że o top4 się będziemy bić to jego. Tutejsi eksperci nie zawodzą nigdy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?