La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1638 Culés

0

Zawodnicy, którzy obejrzą mecz z Estonią na trybunach.

Bereszyński
Marczuk
D. Szymański
Walukiewicz

1

@Arden Czemu Marczuk? On powinien być 1/2 na wejście z ławki po przerwie.

0

@FcPortoFan1999 Probierz tak zdecydował, pewnie nie wyglądał za ciekawie na treningach.

3

@Arden To czyli bez sensu i bez pomysłu powołany.

0

@FcPortoFan1999 albo się spalił i faktycznie slabo wyglądał na treningu
Poza tym, jakie powołanie bez sensu? Dla takiego młodego chłopaka, każda minuta na tym zgrupowaniu to cenna lekcja.

0

@mrboom Powołanie tylko po to aby siedział na trybunach?

0

@FcPortoFan1999 powołanie to coś więcej niż mecz, ławka czy siedzenie na trybunach
To okazja, żeby poznać najlepszych reprezentantów kraju, potrenować z nimi, porozmawiać, podpytać, zebrać doświadczenie. To jest nieocenione.

0

@mrboom On,skoro został powołany to w jakimś celu,i tym celem nie jest oglądanie meczu z trybun tylko jeśli już to z ławki.

1

@FcPortoFan1999 nie wiem czy jest sens tłumaczyć dalej, ale spróbuję
Zacznijmy od tego, że kogoś musiał odesłać na trybuny, więc dla nie to już jest bez sensu, że nie mogą być wszyscy na ławce.
A po drugie, czasem trener daje w nagrodę jakiemuś zawodnikowi możliwość wzięcia udziału na zgrupowaniu, treking z pierwszą drużyną itp.
A trzecia opcja, może faktycznie wyglądał prze słabo na treningach i go skreślił. Tego nie wiemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?