mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
@Bykunn pierwsza zasada, jeden z rodziców ZAWSZE trzeźwy
1
@Popitek12 często spotykałem opinie, że Beckham
1
@Comentateiro co Ty z tymi elitami ostatnio? Próbujesz się dowartościować bo nie robisz zakupów w Biedronce i wstajesz po 6?
2
@NeroTFP1 nie oglądam za dużo meczów z jego udziałem, tyle co przeciwko Barcelonie i mundial, dla mnie mega przereklamowany zawodnik.
A na mundialu, miałem flashbacki z 2014 roku i popisów Higuaina.
1
@SeWo77 pewnie kupon nie wszedł
A właśnie przeczytałem opinie, bo meczu nie oglądałem, że kapitalne zawody w wykonaniu Marciniaka, niemalże perfekcyjny występ.
1
@JimMorrisonFCB jakby to powiedział Andrzej Strejlau, fantastyczne podanie diagonalne, przeszywające linie przeciwnika. Coś niesamowitego
2
@Firestone może sobie wpisać.
Nikt mnie nie zmusił :D
1
Jest i on. Nowy Avatar z naszym nowym crackiem.
Jest to pierwsza zmiana avataru w mojej historii, tak mnie ten chłopak urzekł swoją grą :D
1
@Hosh dokładnie, ceny będą podobne, teraz są wysokie, a gramatura i jakość jest dużo słabsza. Więc producenci dalej swoje zarabiają, zaryzykował bym stwierdzenie, że nawet teraz zarabiają więcej niż przed tymi całymi tarczami
0
@TSWKRK absolutnie nie
1
@Rifek doszukujesz się logiki w triathlonie z rekinem? :D
@Kidd a kto to przyszedł? Pan maruda? Niech sobie Pan sprawdzi punkt 9.3.3 w regulaminie, tam jest napisane:)
6
Wczoraj co mi się podobało i czego chyba brakowało naszym gwiazdom, to wsparcie kibiców. Już przed meczem grupy się zbierały by dodać otuchy i zmotywować piłkarzy. Na trybunach też było słychać głośny doping.
To jest coś, co powinno być standardem, że drużyna gości czuje, że gra na wyjeździe a nie jest na pikniku.
My jak jedziemy na wyjazd LM, to na każdym stadionie jest jak w kotle, atmosfera, doping, presją ze strony kibiców.
0
@D10SLEO przecież w regulaminie triathlonu jest zapis, że nie można jeść uczestników
0
Rekin pływa szybciej ode mnie, ale ja będę szybciej biegł. Czyli w triathlonie wszystko by się rozstrzygnęło o to, kto jest lepszym kolarzem.
4
@Jakchcesz 3.60 brutto. Na szczęście rząd się zatroszczył o takich burżujów jak Ty, nakładając odpowiednie podatki, żeby Wam się w dupach od hajsu nie przewróciło
1
@NeroTFP1 myślisz, że śmierć Putina by coś zmieniła w Rosji?
0
@Transu96 wygląda jak świeże bąble po poparzeniu
0
@Kratos1990 nawet jak nie będzie obsuwy możesz oddać, tego nikt nie sprawdza
9
Jeśli zmajstrujecie w tym roku bąbelka, to w przyszłym, będziecie mogli wziąć urlop tacierzyński na premierę GTA VI.
@macio_944
0
@Transu96 nie będziesz miał po tym blizny.
1
@pride1899 i właśnie o tę liczbę mi chodziło, tak wujek google mi pokazał
0
@cules100pro trochę to przerażające, że w jednym mieście mieszka tyle ludzi, ile w naszym całym kraju prawie
1
@MesQueUnClub96 sam nie wierzysz w to co pisaesz
0
@esem91 cały Pep. Pamiętam jak w Barcelonie, zawsze pierwszy stały fragment gry był rozgrywany nietypowo, często duże zagrożenie, ale bramek z tego raczej nie było. Mimo to, bardzo lubię takie schematy, pokazują ogrom pracy wykonywanej przez trenera i drużynę
3
Od ostatniego zwycięstwa Widzewa nad Legią minęło 29 bezpośrednich spotkań (ostatnie zwycięstwo Widzewa- 3:2 w 2000 roku)
Bilans 20 zwycięstw Legii i 9 remisów
Jak na jakiś tam przez niektórych nazywany "klasyk", to dramatyczna statystyka Łodzian. Aż dziw bierze, że w polskiej piłce takie serie są, przecież to taka randomowa liga
0
@FcPortoFan1999 jak typujesz bezbramkowy remis, to wiadomo, że 0-0 :D
0
@FcPortoFan1999 grają że sobą w 33 kolejce, będzie stawka :)
Końcówkę Lechia ma ultra ciężką: Tychy, Wisła, Arka, Miedź, na tę chwilę wszystkie drużyny są w top6 i zainteresowane awansem
21
@Michael24 najgorsze, że oni nie widzą swojej hipokryzji i idiotyzmu
W kwestii A, facet może być w ciąży, ale już w kwestii B nie, bo nie pasuje do narracji :D
3
Komentarz usunięty
2
@Saviola88 wygląda jak sabotaż. Gość mu wystawił taki return, że mógł zrobić wszystko, a on przebił mu pod nogi, następna piłka to samo.