28

@Bykunn pierwsza zasada, jeden z rodziców ZAWSZE trzeźwy

1

@Popitek12 często spotykałem opinie, że Beckham

1

@Comentateiro co Ty z tymi elitami ostatnio? Próbujesz się dowartościować bo nie robisz zakupów w Biedronce i wstajesz po 6?

2

@NeroTFP1 nie oglądam za dużo meczów z jego udziałem, tyle co przeciwko Barcelonie i mundial, dla mnie mega przereklamowany zawodnik.
A na mundialu, miałem flashbacki z 2014 roku i popisów Higuaina.

1

@SeWo77 pewnie kupon nie wszedł
A właśnie przeczytałem opinie, bo meczu nie oglądałem, że kapitalne zawody w wykonaniu Marciniaka, niemalże perfekcyjny występ.

1

@JimMorrisonFCB jakby to powiedział Andrzej Strejlau, fantastyczne podanie diagonalne, przeszywające linie przeciwnika. Coś niesamowitego

2

@Firestone może sobie wpisać.
Nikt mnie nie zmusił :D

1

Jest i on. Nowy Avatar z naszym nowym crackiem.
Jest to pierwsza zmiana avataru w mojej historii, tak mnie ten chłopak urzekł swoją grą :D

1

@Hosh dokładnie, ceny będą podobne, teraz są wysokie, a gramatura i jakość jest dużo słabsza. Więc producenci dalej swoje zarabiają, zaryzykował bym stwierdzenie, że nawet teraz zarabiają więcej niż przed tymi całymi tarczami

0

@TSWKRK absolutnie nie

1

@Rifek doszukujesz się logiki w triathlonie z rekinem? :D
@Kidd a kto to przyszedł? Pan maruda? Niech sobie Pan sprawdzi punkt 9.3.3 w regulaminie, tam jest napisane:)

6

Wczoraj co mi się podobało i czego chyba brakowało naszym gwiazdom, to wsparcie kibiców. Już przed meczem grupy się zbierały by dodać otuchy i zmotywować piłkarzy. Na trybunach też było słychać głośny doping.
To jest coś, co powinno być standardem, że drużyna gości czuje, że gra na wyjeździe a nie jest na pikniku.
My jak jedziemy na wyjazd LM, to na każdym stadionie jest jak w kotle, atmosfera, doping, presją ze strony kibiców.

0

@D10SLEO przecież w regulaminie triathlonu jest zapis, że nie można jeść uczestników

0

Rekin pływa szybciej ode mnie, ale ja będę szybciej biegł. Czyli w triathlonie wszystko by się rozstrzygnęło o to, kto jest lepszym kolarzem.

4

@Jakchcesz 3.60 brutto. Na szczęście rząd się zatroszczył o takich burżujów jak Ty, nakładając odpowiednie podatki, żeby Wam się w dupach od hajsu nie przewróciło

1

@NeroTFP1 myślisz, że śmierć Putina by coś zmieniła w Rosji?

0

@Transu96 wygląda jak świeże bąble po poparzeniu

0

@Kratos1990 nawet jak nie będzie obsuwy możesz oddać, tego nikt nie sprawdza

9

Jeśli zmajstrujecie w tym roku bąbelka, to w przyszłym, będziecie mogli wziąć urlop tacierzyński na premierę GTA VI.
@macio_944

0

@Transu96 nie będziesz miał po tym blizny.

1

@pride1899 i właśnie o tę liczbę mi chodziło, tak wujek google mi pokazał

0

@cules100pro trochę to przerażające, że w jednym mieście mieszka tyle ludzi, ile w naszym całym kraju prawie

1

@MesQueUnClub96 sam nie wierzysz w to co pisaesz

0

@esem91 cały Pep. Pamiętam jak w Barcelonie, zawsze pierwszy stały fragment gry był rozgrywany nietypowo, często duże zagrożenie, ale bramek z tego raczej nie było. Mimo to, bardzo lubię takie schematy, pokazują ogrom pracy wykonywanej przez trenera i drużynę

3

Od ostatniego zwycięstwa Widzewa nad Legią minęło 29 bezpośrednich spotkań (ostatnie zwycięstwo Widzewa- 3:2 w 2000 roku)
Bilans 20 zwycięstw Legii i 9 remisów
Jak na jakiś tam przez niektórych nazywany "klasyk", to dramatyczna statystyka Łodzian. Aż dziw bierze, że w polskiej piłce takie serie są, przecież to taka randomowa liga

0

@FcPortoFan1999 jak typujesz bezbramkowy remis, to wiadomo, że 0-0 :D

0

@FcPortoFan1999 grają że sobą w 33 kolejce, będzie stawka :)
Końcówkę Lechia ma ultra ciężką: Tychy, Wisła, Arka, Miedź, na tę chwilę wszystkie drużyny są w top6 i zainteresowane awansem

21

@Michael24 najgorsze, że oni nie widzą swojej hipokryzji i idiotyzmu
W kwestii A, facet może być w ciąży, ale już w kwestii B nie, bo nie pasuje do narracji :D

3

Komentarz usunięty

2

@Saviola88 wygląda jak sabotaż. Gość mu wystawił taki return, że mógł zrobić wszystko, a on przebił mu pod nogi, następna piłka to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?