2

@Kgorecki2500 u mnie bułeczki, pomidorek, sałata, jajko, majonez, szczypiorek i przyprawy :)
Smacznego

0

@Striker a zrobiliby modele kobiece, to by płakały, że za grube i łatwiej je trafić :DDD

2

@Kengo zastanawiam się, czy nie zainstalować znowu Fortuny, doładować sobie z 20 zł i pograć Twoje typy :)

7

Wiem, że suszy Was chłopaki, ale wytrzymacie jeszcze chwilę na tym warsztacie @Deviler @Kessie @Bocheno1 @AFA
@Luciano99 już jedzie https://vm.tiktok.com/ZGeDq147g/

0

@LM10GOAT 86 to zdobywało Atletico i Real, jak mistrza wygrywali :)

1

@TR3YWAY ciężko powiedzieć ile, nie patrząc na inne zespoły. Jakby nie było, to od wyników tych zespołów, zależy ile musimy zdobyć :)

1

@shahman to jest zwykły de_dust, bez 2 :D

0

@shahman do znawców cs'a. Co to za mapa? Place zielonym

1

@NeroTFP1 Lubię. Lubię wracać tam, gdzie byłem już.

Pan Zbigniew był przesympatyczną i bardzo utalentowaną osobą.

2

@Tasde źle na to patrzysz.
Ligę stać na to, tylko wtedy nie będzie można robić wałków

1

@TR3YWAY i to jest najgorsze, że nic nie możesz z tym zrobić, a jak Ty się spóźnisz, to wizyta przepada :)
A jeszcze najlepsze, zawsze człowiek jest przed czasem to siedzi i czeka bo jest obsuwa, a jak raz się spóźni z to akurat jest wszystko zgodnie z planem :D

0

@LaLigaPD przecież ja nikomu nie bronie, zadałem luźne pytanie, ale zapomniałem, że to LR, tu wszyscy tacy porządni, nie zwracają kompletnie uwagi na inne osoby, nie komentują ani nic
A niektórzy jak @Transu96 to nawet problemy z czytaniem ze zrozumieniem mają

0

@Danny Gaucho podałem jej przykład bo jest tutaj osobą znaną i ludzie kojarzą pewnie te tatuaże, ale ogólnie chodzi mi o takie
https://ibb.co/fnDT5m0

A co do całej ręki, to chodzi mi o takie
https://ibb.co/JyRZJph
To jakie Łysy masz imię na ręce?

0

Co myślicie o tatuowanie sobie imienia dziecka/partnerki/partnera na praktycznie całej ręce?
Dla mnie to zajeżdża trochę patologią. Dla porównania żona Messiego ma spoko te tatuaże z imieniami swoich synów, tak dość subtelnie to wygląda.

1

@Popitek12 żeby nie było widać małych jajek od koksu

4

Komentarz usunięty

0

@Arden mimo wszystko dało się zauważyć, że trochę sodówka mu do głowy uderzyła. Poczuł się gwiazdą i to dość mocno.

26

@udarpawarotam nie ma dzieci, bo ludzie cenią sobie spokój, wygodę i beztroskę
Oczywiście warunki, o której mówisz, też są ważne i dlatego w połączeniu tych czynników mamy taki efekt

2

@PatrykBarca tak samo jak bieganie 22 chłopów za piłką :)
Każdy lubi co innego, Ty zaśniesz na szachach, a ktoś na finale MŚ Argentyna-Francja

1

@FcPortoFan1999 musisz trollowac, nie ma opcji :D

6

@Lionel_Messi10 2024? Który trwa niecałe dwa miesiące?

1

@ranger3120 przede wszystkim zależy od stanowiska. Jak do konkretnej branży, przykładowo IT, to bez sensu, a jeśli to pracy na magazynie/budowie itp. to jak najbardziej

4

@MesQueUnClub_87 ja jeszcze kontrowersyjnie bym dodał, że w tych czasach takich piłkarzy jak Messi już nie będzie. To jest 16 latek, podpisane kontrakty reklamowe z gigantami. Nie ma opcji, żeby mu się trochę nie poprzestawiało w głowie. Zaraz się zaczną kręcić jakieś lafiryndy, zacznie korzystać z życia, pozna imprezowe życie i piłka może zejść na dalszy plan. Nie mówię, że tak będzie, ale w tych czasach ciężko będzie o taką skromność, jaką miał Leo.

4

@Hawajczyk rozbrzmiał pierwszy gong i mi się uśmiech na twarzy samoczynnie pojawił. Czemu? Bo zobaczyłem Adamka znów w ringu, wróciły wspomnienia i piękne chwile których dostarczał.

8

@Fantastyczny Chłopiec dlatego za darmo, to uczciwa cena za ten spektakl ;)

0

@bari_94 2 banki minimum piechotą nie chodzą

0

@Hawajczyk ale przy tym wyjściu tego nie było.widav, jakiś taki zagubiony, nieobecny. Wiek i stoczone walki swoje robią. Zobaczymy za kilkanaście minut

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Adamek nie wygląda na gościa, który ma zaraz komuś nastukac. Wręcz przeciwnie.
Ojciec mój zawsze mawiał, że jak się boisz, to już przegrałeś. I bardzo często jak tylko widział zawodników wchodzących do ringu, to już wiedział kto wygra, po oczach i strachu w nich.

0

@Emhyr a jednak takich komentarzy było sporo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?