0

@JimMorrisonFCB ale, że bolą plecy od noszenia dywanów przed czy co? :D

2

@Kessie to musi być ona, słychać ten wschodni akcent :D

3

@Arden a tu są jeszcze dwie ciekawe kwestie, których nikt nie porusza
1. Jak bezczelnie został wykorzystany striptizer, ona go molestowała, nie miała prawa go dotknąć (piekło mężczyzn). To oczywiście trochę w formie żartu, ale w drugą stronę, to by była inna śpiewka.
2. Jakimi ludzie się otaczają ludźmi fałszywymi. Skąd miał ten filmik? Po co to nagrywać? Poszły tam wszystkie, wszystkie tak samo odpowiedzialne moim zdaniem za tą sytuacją, a nie wiadomo czy autorka filmiku też nie dotykała. Nie istotne, chodzi o sam fakt, że takie coś ktoś zrobił. Niby przyjaciółka.
Przeraża ten obecny świat, jacy ludzie są obłudniku zazdrośni.

0

@bartekvisca miałem podobnie, a najgorsze, że te sny takie mega realne się wydają i człowiek serio się budzi przerażony :D

31

Chciałbym tylko przypomnieć, że dzisiaj post ścisły, bez mięsa, 3 posiłki, w tym jeden do syta.*

*Post do osób, które przestrzegają ale w pędzie dnia codziennego mogą zapomnieć. Jeśli masz zamiar pisać o głupocie postu, wyśmiewać, drwić, to przewijaj dalej, albo załóż osobny post. Dziękuję.
A dla wszystkich, którzy nie poszczą, smacznego kebsika, kotlecika, czy co tam będziecie dzisiaj jeść :)

0

@cinero1996 zamówiliśmy sobie jedzonko wczoraj, bo dzisiaj to się byśmy pewnie nie doczekali :)

0

@budel17 na dniach, dzisiaj przyszedł

0

@lntrowertyk chyba nie, bo założyłem też taka druga do gotowanie na parze i ten sam komunikat
@FCB_dimiC robiłem, powrót do ustawień fabrycznych ale to nic nie dało

0

@stone80 chodzi o to, że nie można nic zrobić, bo jest komunikat, że pokrywa jest otwarta, chociaż jest zamknięta
@kuz chyba na to wygląda
@Commando a co mi po niedziałającym urządzeniu? :)

0

Lidlomix

Pokrywa otwarta - zamknij pokrywę...
Nie jestem debilem, potrafię zamknąć. Ktoś miał podobnie?
Nowe urządzenie, możliwe, że na dzień dobry już jest coś popsute, czy cos można zrobić?

4

@Kengo chytry dwa razy traci
Mam nadzieję, że się sprawdzi

1

@lntrowertyk no strajkują, polecam korzystać z nawgiacji, pokieruje tak, że ominiesz strajk

0

@Saviola88 rok wcześniej jeszcze większą kradzież, ale w drugą stronę
I tak wiem, że w pierwszym meczu też się mylił sędzia, ale ten rewanż w Londynie już na zawsze się będzie za nami ciągnął
Więc nic byśmy nie obronili w tym 2010, będąc skrupulatnym

1

@mekston zwracam honor
Widziałem teraz z innego ujęcia, dostał czysto

1

@Kgorecki2500 normalnie to człowiek nie ma czasu chorować, więc widocznie masz za dużo wolnego czasu i za mało problemów :D

1

@tristan87 to ja odpowiem
Właśnie od jakiegoś czasu się te filmiki nie lądują, trzeba wejść w tweeta
@mekston nie dostał, zwróć uwagę na butelkę, nic się z nią nie dzieje, jakby go trafiła to by się odbiła, zmieniła jakoś tor lotu czy coś
Jeśli już to go musnęła, a on i tak się złapał za środek pleców

3

@Forsyth ale ja nie o tym, tylko o wałkach, które robią rządy bez konsekwencji
Czas z tym skończyć i rozliczyć towarzystwo, inaczej w tym kraju nigdy nie będzie dobrze

4

@Forsyth i standardowo w Polsce bez zmian
Zamiast wyciągać konsekwencje, to wyciąga się brudy z przeszłości, żeby pokazać, że tamci gorsi
I tak to się kręci i będzie kręcić dalej

1

@cuttersomething spokojnie możesz te parę dni jeździć, tylko bez wariacji
A jak już będziesz miał czas, to naprawiają jak najszybciej, dla własnego komfortu psychicznego zwłaszcza :)

3

@tristan87 najbardziej śmieszy, że niektórzy myślą, że typowy rolnik to ma John Deere, chatę z basenem i 50 ha
Z kolei z drugiej strony, niektórzy uważają, że powinni robić ręcznie albo końmi, mieszkać w szałasie i chodzić w gumiakach cały rok

3

@pt9 zależy ile godzin przepracuje, mam stawkę godzinową
Przed pandemia były nadgodziny, soboty, teraz nie ma
Więc zostaje gola wypłata

0

@Iniesta8i zależy od kiedy nie jesteś na bieżąco, ja jakoś bardzo też nie śledzę tego CS, wiem, że już w CS:go zmienili ekonomię, ale teraz przy zmianie mr z 15 na 12 też zmienili
Przegrywasz pistol, jedna runda Eco i potem full
W 1.6 musiałeś grać 2 rundy eco

0

@Iniesta8i zmienili, większy bonus za przegranie rundy jest

1

@maroon w ani jednym poście, nie deprecjonuje żadnego zawodu
Napisałem tylko, że wykonujące je osoby, są często nieodpowiednie do tego stanowiska

2

@maroon nie znamy, na szczęście Ty znasz i dzięki temu władza polska czy unijna nie może spokojnie wprowadzać różnych absurdów. Czuwaj

2

@Bykunn z tymi górnikami to też jest mocno naciągane, bo ok, największe ryzyko to jest fakt, że jadą na dół i mogą nie wrócić, ale znam kilku górników, mam w rodzinie i nie powiem, że są to osoby zmęczone swoją pracą. Tam na dole się ostro w kulki leci.

1

@Bykunn no są ciężkie i ważne, ale w dużej mierze wykonywane przez nieodpowiednie osoby, więc opinie nie dziwią
Mało nauczycieli w swojej karierze miałeś, którzy byli odklejeni?
Albo pielęgniarki co z łaską wykonują swoje obowiązki, no chyba, że przychodzisz z torebeczką wypełnioną

1

@Matheu12 staje w drugim rzędzie, choćby zaraz. Pod warunkiem, że w pierwszym będą politycy i osoby za tę wojnę odpowiedzialni

1

@NeroTFP1 to raczej nierealne
Nieważne, czy rodziła naturalnie czy cesarką, nie będzie w stanie nic zrobić :)
Ale za tydzień jak najbardziej

1

@Arden jakoś sobie muszą usprawiedliwiać swoją nadwagę i lenistwo
W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?