0

@KamQiX nie no, szanujmy się trochę, to podanie było banalne do wykonania :)
Ale z drugiej strony, jak mizerna musi być gra, że zaczynamy się fascynować takimi zagraniami :(

3

@barca__rządzi kiedyś z profesorem miałem zajęcia, to mówił, że w swojej 25 letniej pracy tylko 2 osoby się nie obroniły, bo zwyczajnie kupiły pracę i dobrze tematu nie znały nawet
Więc w czystej teorii zdają wszyscy, pytanie na jaką ocenę
Ja miałem dwie obrony na dwóch uczelniach i różniły się kolosalnie
Na tej pierwszej też dostaliśmy pulę pytań, losowało się chyba 3, ja kilka pytań odrzuciłem z myślą, że ich nie trafię i jak można się domyśleć, trafiłem 2 z tych odrzuconych :)
Spytałem, czy mogę zamienić to mi nie pozwoli, a laska wcześniej była przede mną i ona już mogła zmienić
A na drugiej obronie był znacznie większy luz. Prace pisaliśmy o miejscu gdzie jesteśmy zatrudnieni i czymś się zajmujemy (tak polecił promotor) i pytali o to, bardziej z ciekawości jak to wygląda, niż z jakiegoś naukowego punktu widzenia

0

@MesQueUnClub22 no pewnie, jak każdy kupon :)

3

@Arden chłop przyjedzie do Polski, pogra chwilę w ekstraklasie i pomyśli, że dyscyplinę zmienił :D

2

@MichalZZZ a Twój pies?
My jak jeszcze mieliśmy psa kiedyś, to zawsze mamy kapcie sobie brał na fotel i na nich spal. Tylko jej kapcie. Więc może podobnie z Twoim psem

0

@lucca87 ale wiesz, że sprzedając za 200 mln, nie oznacza, że mamy 200 mln na transfery?
Adekwatnie, jak sprzedany za 100 itp.

0

@katalonczyk987 z 5 lat temu

0

@Inzynier18 ja kiedyś się 2 tygodnie spóźniłem i nie miałem kary
Więc myślę, że 50/50

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@agaFCB byś zrobiła przysługę LR i się z nim umówiła. Nie miałby czasu wymyślać takich pierdół

8

@Popitek12 żaden zawodnik ponad klubem, więc oczywiście, że tak

0

@insp1re Drake Callender
Pozdrawiam

6

@MesQueUnClub96 chłopie, Ty oglądasz jakieś lotki, jarasz się jakimiś skandynawskimi chłopakami, żebrasz o głosy w plebiscycie zp na jakimś forum, masz ołtarzyk Hurkacza w pokoju i Ty jeszcze taki post piszesz?

3

@Arden ja mam konto na fcbarca.com
10 lat wcześniej, zanim powstała LR i tak, byłem wtedy prawiczkiem

3

@kubix05 za dzieciaka to rajtuzy, a potem kalesony

0

@Roobo Anki nie było
Tańczyła wczoraj bachate z Owsiakiem

0

@Forsyth 80 dych to 800 zł
Więc nie wiem, czy takie mniej niż u "konowała"

3

@escarabajo nie moje klimaty, ale smacznego :)

2

@okiemtypera_lucaxx95 raz na ruski rok pojadę na Śląsk do znajomych i zawsze jest to danie na obiad. No i nawet mi smakuje :)

0

@Mow_mi_Douglas jak dla mnie może puścić 12 bramek na 13 strzałów, ale jeśli to wszystko będą sytuację 100 procentowe, albo strzały praktycznie nie do obrony, to gdzie tu jego wina?
Ja rozumiem, że dobry bramkarz, to właśnie w takich sytuacjach potrafi się pokazać i coś wyciągnąć. No ale widocznie nie jest takiej klasy golkiperem. I tyle. Dlatego jest tylko rezerwowym. A żaden
dobry bramkarz, nie będzie chciał siedzieć 80% sezonu na ławce.

@tbas tam był taki młyn i chaos, że się dostosował do kolegów :)

2

Wchodzę na LR i czytam o Peni. Meczu nie oglądałem, więc odpalam skrót. Na 5 bramek to przy tej 4 mógł się zachować o wiele lepiej. Ale reszta? Wiadomo, będąc bramkarzem klasy światowej, to pewnie z jakieś dwie by wyciągnął, ale obwiniać go i wyzywać za takie gole?

0

@czosnekfcb spodnie-Big Star
Koszulki/koszule-Carry
To tak jakościowo jest top moim zdaniem

0

@Herato niegdyś mój ulubiony piłkarz, wstydem było by tego nie wiedzieć :)

1

@Herato Pique Gerard

0

@tristan87 wiadomo o jakich olimpijczyków i mistrzów świata swoich dyscyplin chodzi?

2

@agaFCB już widzę jak jeden użytkownik się pucuje, że Hubi to w sumie był drugi na tym AO, bo przegrał że zwycięzcą..

0

@Culer9002 ale opisane to jest w takim tonie, jakby to zależało tylko od Laporty :D
I o to mi chodzi
A Laporta mu może zaproponować wszystko, a i tak to nic nie da

0

Chłopy co się napaliły na Kloppa :D
Szkoda, że większość nie pomyśli, czy sam zainteresowany chciałby tu trafić, tylko Laporta musisz!!!
On nie jest towarem na półce w sklepie, że sobie idziesz i kupujesz

0

@Rust_Cohle a może repka Niemiec?

0

@Kgorecki2500 kiedyś można było od czasu do czasu zjeść w macu, bo było szybko, tanio i "smacznie"
Teraz cena do jakości jest nieadekwatna. Zwyczajnie za te same pieniądze można zjeść coś dużo lepszego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?